Najlepsze bagażniki rowerowe na hak do 1500 zł. Jakie propozycje w TOP10? Sprawdź RANKING!

NocnyRower.com / Rankingi rowerowe / Bagażniki rowerowe / Ranking rowerowych bagażników na hak do 1500 zł

Poszukujesz możliwie najlepszych rowerowych bagażników na hak do 1500 zł? Polecamy poniższe rankingi z aktualizacją na grudzień 2023:

 • TOP10 rowerowych bagażników na hak do 1500 zł – pod względem zainteresowania konsumentów,
 • TOP5 z bagażnikami rowerowymi na hak do 1500 zł – pod względem ceny,
 • TOP5 często kupowanych rowerowych bagażników na hak.

Ranking z najlepszymi bagażnikami rowerowymi na hak do 1500 zł [Zainteresowanie] Top10 na grudzień 2023

Nasze zestawienie zawiera proponowane bagażniki rowerowe na hak do 1500 zł, jakie są najchętniej kupowane w sklepach internetowych. Zachęcamy do zapoznania się z bagażnikami rowerowymi na hak do 1500 zł i ich specyfikacją.

1 # Bagażnik na rowery EUFAB AMBER 4 uchwyt na hak (4017681115561)

Bagażnik na rowery EUFAB AMBER 4 uchwyt na hak (4017681115561) Najniższa Cena Online Bagażnik do przewozu rowerów na haku holowniczym "AMBER 4" niemieckiej producenta EUFAB Nowość! Najważniejsze właściwości bagażnika: innowacyjna konstrukcja adapter 13 na 7 pin w zestawiebagażnik posiada mechanizm szybko-złączkę umożliwiającą szybkie zapinanie na haku samochodubagażnik posiada mechanizm uchyłu po załadunku rowerówkompletnie bezpiecznyWytrzymały - max. Obciążenie 60 kgBagażnik - platforma rowerowa wyposażona jest w wiązkę elektryczną z wtyczką 13-pin (adapter z redukcją 7/13 jest również w zestawie). Bagażnik zaopatrzony jest tym samym we wszystkie światła wymagane przepisami m.in światło wsteczne i przeciwmgielne. informacje techniczne składanego bagażnika EUFAB Amber 4: użyteczny - bagażnik przystępny do przechowywania Uniwersalny - szybko zakładany na hak w samochodzie Wytrzymały - max. Obciążenie to 60 kg zrównoważona, stalowa kompozycjapostępowe i wytworne wzornictwo do bagażnika załączony jest adapter (13 na 7pin) umożliwiający podłączenie do 7-pinowego gniazda w samochodzie. bagażnik umożliwia transport 4 rowerów bagażnik posiada funkcję uchyłu wraz z rowerami bagażnik ma zabezpieczenie przed kradzieżą bagażnika założonego na hak (dołączona kłódka) mocowanie rowerów: uchwyt ramy i tekstylne pasy napinającebagażnik wyposażony w szybko-złączkę umożliwiającą nad wyraz szybki montaż bagażnika na hakuwaga ok. 19,5 kg do zamontowania bagażnika wymagany jest hak w samochodzie z odpowiednim dozwolonym obciążeniem na kuli. wariant Szyna: potężne stalowe szyny odległość: 19 cm, rozstaw osi: maks. 126 cmrozmiary po rozłożeniu: 69 x 102 x 83 cm wymiary opakowania: 74 x 62 x 21,5 cmkolor czarnyZgodny z EG-BEnadaje się jeszcze do rowerów ponad-gabarytowych i z ramą Y Uwaga! Zgodnie z nowelizacją rozporządzenia Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju, od 1.stycznia 2016r. Kierowcy mogą występować do urzędów komunikacyjnych z prośbą o uzupełniającą - trzecią tablicę rejestracyjną na bagażnik rowerowy, mocowany na haku z tyłu samochodu.
 • Producent Eufab 

2 # Składany bagażnik platforma na rowery EUFAB CROW uchwyt na hak

Składany bagażnik platforma na rowery EUFAB CROW uchwyt na hak Najniższa Cena Online Składany bagażnik do przewozu rowerów na haku holowniczym "CROW" niemieckiej producenta EUFAB Nowość! Składany BAGAŻNIK gotowy do zastosowania w 60 sekund funkcjonalny i uniwersalny - szybko zakładany na hak w samochodzie zajmuje niedużo miejsca podczas przechowywania - prędkie złożenie i włożenie do bagażnika auta po rozładunku rowerów np. Na parkingu - co zagwarantuje zabezpieczenie np. Przed kradzieżą Gotowy do wykorzystania w zaledwie 5 krokach! Wytrzymały: max. Obciążenie to 50 kg.Bagażnik zezwala na transport 2 rowerówwykorzystanie: do transportu rowerów na zaczepie przyczepy, mocne strony: niższe zużycie paliwa w porównaniu z transportem rowerów na dachu! Bagażnik - platforma rowerowa wyposażona jest w wiązkę elektryczną z wtyczką 13-pin (adapter z redukcją 7/13 jest na dodatek w zestawie). Bagażnik wyekwipowany jest tym samym we wszystkie światła wymagane przepisami m.in światło wsteczne i przeciwmgielne. dane techniczne składanego bagażnika EUFAB CROW: użyteczny - składany Uniwersalny - błyskawicznie zakładany na hak w samochodzieWytrzymały - max. Obciążenie to 50 kgdo bagażnika załączony jest adapter (13 na 7pin) umożliwiający podłączenie do 7-pinowego gniazda w samochodzie bagażnik umożliwia transport 2 rowerówbagażnik posiada zabezpieczenie przed kradzieżą bagażnika założonego na hakbagażnik po złożeniu zajmuje niedużo miejsca (jest to nad wyraz wyraźne w przechowywaniu i zabezpieczeniu bagażnika np. Na parkingu po rozładunku rowerów)bagażnik zaopatrzony w szybko-złączkę umożliwiającą niezwykle szybki montaż bagażnika na hakumocowanie rowerów: uchwyty ram i taśmy tekstylnewariant szyny: zrównoważone stalowe szyny z plastikowym wspornikiem kołaodległość między szynami: ok. 18 cmrozstaw osi: maks. 126 cmm aks. Szerokość opony w szynie: do 3,25 calawaga ok. 13 kgdo zamontowania bagażnika wymagany jest hak w samochodzie z odpowiednim dozwolonym obciążeniem na kuli.Materiał: stal / tworzywo sztucznerozmiary (W x H x D): około. 117 x 67 x 52 cm;wymiary po złożeniu: ok. 71 x 19 x 71 cmpasuje jeszcze do rowerów o obfitych wymiarach i ramie Y do 8,5 cmgotowy do wykorzystania w zaledwie 5 krokachniższe zużycie paliwa w porównaniu z transportem na dachukolor czarnyniemiecki dokument bezpieczeństwa TÜV GS Zgodnie z nowelizacją rozporządzenia Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju, od 1.stycznia 2016 r. Kierowcy mogą występować do urzędów komunikacyjnych z prośbą o uzupełniającą - trzecią tablicę rejestracyjną na bagażnik rowerowy, mocowany na haku z tyłu samochodu. Zasłanianie tablic rejestracyjnych auta jest niezgodne polskimi przepisami i grozi za to mandat oraz punkty karne.
 • Producent Eufab 

3 # Eufab Bagażnik na rowery amber 3 uchwyt na hak

Eufab Bagażnik na rowery amber 3 uchwyt na hak Najniższa Cena Online Bagażnik do przewozu rowerów na haku holowniczym "AMBER 3" niemieckiej firmy EUFAB Nowość! Najważniejsze parametry bagażnika: postępowa kompozycja Bagażnik - platforma rowerowa wyekwipowana jest w wiązkę elektryczną z wtyczką 13-pin (adapter z redukcją 7/13 jest jeszcze w zestawie). Bagażnik wyposażony jest tym samym we wszystkie światła wymagane przepisami m.in światło wsteczne i przeciwmgielne.bagażnik posiada mechanizm szybko-złączkę umożliwiającą szybkie spinanie na haku samochodubagażnik posiada mechanizm uchyłu po załadunku rowerówkompletnie bezpiecznywytrzymały - max. Obciążenie 60 kg informacje techniczne bagażnika EUFAB Amber III: funkcjonalny - bagażnik przystępny do przechowywania Uniwersalny - ekspresowo zakładany na hak w samochodzie Wytrzymały - max. Obciążenie to 60 kg jednostajna, stalowo - aluminiowa kompozycjaprogresywne i eleganckie wzornictwodo bagażnika załączony jest adapter (13 na 7pin) umożliwiający podłączenie do 7-pinowego gniazda w samochodzie. bagażnik umożliwia transport 3 rowerów bagażnik ma funkcję uchyłu wraz z rowerami bagażnik ma zabezpieczenie przed kradzieżą bagażnika założonego na hak (załączona kłódka) Mocowanie rowerów: uchwyt ramy i tekstylne pasy napinającebagażnik wyposażony w szybko-złączkę umożliwiającą niezwykle szybki montaż bagażnika na hakuwaga ok. 16 kg do zamontowania bagażnika wymagany jest hak w samochodzie z odpowiednim dozwolonym obciążeniem na kuli. typ Szyna: konkretne stalowe szyny odległość: 19 cm, rozstaw osi: maks. 126 cmwymiary po rozłożeniu: 69 x 102 x 72 cmwymiary opakowania: 81 x 42 x 22 cmkolor czarny Zgodny z EG-BEpasuje także do rowerów ponad-gabarytowych i z ramą Y Uwaga! Zgodnie z nowelizacją rozporządzenia Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju, od 1.stycznia 2016r. Kierowcy mogą występować do urzędów komunikacyjnych z prośbą o dopełniającą - trzecią tablicę rejestracyjną na bagażnik rowerowy, mocowany na haku z tyłu samochodu.
 • Producent Eufab 

4 # Składany bagażnik na rowery EUFAB POKER-F uchwyt na hak + torba (4017681115141)

Składany bagażnik na rowery EUFAB POKER-F uchwyt na hak + torba (4017681115141) Najniższa Cena Online Składany bagażnik do przewozu rowerów na haku holowniczym "POKER-F" niemieckiej marki EUFAB Nowość! Składany bagażnik gotowy do wykorzystania w 60 sekund! zajmuje niedużo miejsca w trakcie przechowywania szybkie złożenie i włożenie do bagażnika auta po rozładunku rowerów np. Na parkingu składanie zezwala na włożenie do bagażnika i zabezpieczenie np. Przed kradzieżą na parkingu Najważniejsze cechy bagażnika Poker-F Eufab: progresywna składana kompozycja "ready to go..."torba-pokrowiec do przechowywania w zestawieadapter 13 na 7pin w zestawiebagażnik posiada mechanizm szybko-złączki umożliwiający prędkie zapinanie na hakubagażnik ma mechanizm uchyłu po załadunku rowerówkompletnie bezpieczny, posiada niemiecki certyfikat bezpieczeństwa TÜV GSwytrzymały - max. Obciążenie 60 kgbagażnik przystosowany także do przewozu rowerów elektrycznych! bagażnik - platforma rowerowa wyposażona jest w wiązkę elektryczną z wtyczką 13-pin (adapter z redukcją 7/13 jest w dodatku w pakiecie). Bagażnik wyekwipowany jest tym samym we wszystkie światła wymagane przepisami m.in światło wsteczne i przeciwmgielne. dane technologiczne składanego bagażnika EUFAB Poker-F: praktyczny - składany bagażnik wraz z torbą do przechowywania Uniwersalny - ekspresowo zakładany na hak w samochodzie Wytrzymały max. Obciążenie to 60 kg jednostajna stalowa kompozycja do bagażnika załączony jest adapter (13 na 7pin) umożliwiający podłączenie do 7-pinowego gniazda w samochodzie. bagażnik umożliwia transport 2 rowerów bagażnik ma funkcję uchyłu wraz z rowerami maksymalny rozstaw osi roweru to 137 cm bagażnik ma zabezpieczenie przed kradzieżą bagażnika założonego na hak torba-pokrowiec do przechowywania w pakiecie bagażnik po złożeniu zajmuje niewiele miejsca (jest to istotnie znaczne w przechowywaniu i zabezpieczeniu bagażnika np. Na parkingu po rozładunku rowerów) bagażnik wyekwipowany w szybko-złączkę umożliwiającą szczególnie prędki montaż bagażnika na haku waga ok. 18 kg do zamontowania bagażnika wymagany jest hak w samochodzie z odpowiednim dozwolonym obciążeniem na kuli. rozmiary po rozłożeniu: 142x58x70 cm wymiary złożonego bagażnika: 25x58x86 cm całkowicie zmontowany i gotowy do zastosowania "ready to go.." kolor czarny niemiecki certyfikat bezpieczeństwa TÜV GS Ważna informacja! Zgodnie z nowelizacją rozporządzenia Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju, od 1.stycznia 2016 r. Kierowcy mogą występować do urzędów komunikacyjnych z prośbą o uzupełniającą - trzecią tablicę rejestracyjną na bagażnik rowerowy, mocowany na haku z tyłu samochodu. Zasłanianie tablic rejestracyjnych auta jest niezgodne polskimi przepisami i grozi za to mandat, a także punkty karne.
 • Producent Eufab 
 • Rodzaj torba na bagażnik 

5 # Eufab Składany uchylny bagażnik na rowery crow plus rozszerzalny uchwyt na hak

Eufab Składany uchylny bagażnik na rowery crow plus rozszerzalny uchwyt na hak Najniższa Cena Online Składany bagażnik do przewozu rowerów na haku holowniczym "CROW PLUS" z funkcją uchyłu niemieckiej marki EUFAB Nowość! Składany bagażnik gotowy do użycia w 60 sekund funkcjonalny i uniwersalny: momentalnie zakładany na hak w samochodzie,UCHYLNY - można otworzyć bagażnik samochodu, bez demontażu rowerówzajmuje mało miejsca w trakcie przechowywaniaszybkie złożenie i włożenie do bagażnika auta po rozładunku rowerów, np. Na parkingu - składanie pozwala na włożenie do bagażnika i zabezpieczenie np. Przed kradzieżągotowy do zastosowania w zaledwie 5 krokach! Bagażnik - platforma rowerowa wyekwipowana jest w wiązkę elektryczną z wtyczką 13-pin (adapter z redukcją 7/13 jest jeszcze w pakiecie). Bagażnik zaopatrzony jest tym samym we wszystkie światła wymagane przepisami m.in światło wsteczne i przeciwmgielne. Wytrzymały: max. Obciążenie to 50 kg.bagażnik umożliwia transport 2 rowerówużycie: do transportu rowerów na zaczepie przyczepyniższe zużycie paliwa w porównaniu z transportem rowerów na dachu!istnieje możliwość dokupienia i zamontowania dostawki na trzeci rower! Poniżej pokazano schemat rozkładania bagażnika na przykładzie podobnego modelu: dane technologiczne składanego bagażnika EUFAB CROW PLUS: ergonomiczny - składany Uniwersalny - szybko zakładany na hak w samochodzieWytrzymały - max. Obciążenie to 50 kgUCHYLNY - można otworzyć bagażnik samochodu, bez demontażu rowerówMechanizm składania pozwala na otwarcie bagażnika choćby przy zamontowanych rowerachbagażnik pozwala na transport 2 rowerówdo bagażnika dołączony jest adapter (13 na 7pin) umożliwiający podłączenie do 7-pinowego gniazda w samochodzie.bagażnik posiada zabezpieczenie przed kradzieżą bagażnika założonego na hakbagażnik po złożeniu zajmuje mało miejsca (jest to szczególnie znaczne w przechowywaniu i zabezpieczeniu bagażnika np. Na parkingu po rozładunku rowerów)bagażnik wyposażony w szybko-złączkę umożliwiającą wyjątkowo prędki montaż bagażnika na hakumocowanie rowerów: uchwyty ram i taśmy tekstylnerodzaj szyny: jednostajne stalowe szyny z plastikowym wspornikiem kołaodległość pomiędzy szynami: ok. 18 cmrozstaw osi: maks. 126 cmm aks. Szerokość opony w szynie: do 3,25 calawaga ok. 14,5 kgdo zamontowania bagażnika wymagany jest hak w samochodzie z odpowiednim dozwolonym obciążeniem na kuli.Materiał: stal / tworzywo nienaturalnewymiary (WxHxD): około. 117 x 67 x 52 cm;wymiary po złożeniu: ok. 71 x 19 x 71 cmpasuje jeszcze do rowerów o pokaźnych rozmiarach i ramie Y do 8,5 cmgotowy do użycia w zaledwie 5 krokachniższe zużycie paliwa w porównaniu z transportem na dachukolor czarnyniemiecki certyfikat bezpieczeństwa TÜV GS Zgodnie z nowelizacją rozporządzenia Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju, od 1.stycznia 2016 r. Kierowcy mogą występować do urzędów komunikacyjnych z prośbą o uzupełniającą - trzecią tablicę rejestracyjną na bagażnik rowerowy, mocowany na haku z tyłu samochodu. Zasłanianie tablic rejestracyjnych auta jest niezgodne polskimi przepisami i grozi za to mandat, a także punkty karne.
 • Producent Eufab 

7 # Bagażnik rowerowy na hak Trio Inter Pack (5908229201923)

Bagażnik rowerowy na hak Trio Inter Pack (5908229201923) Najniższa Cena Online Bagażnik rowerowy Inter Trio, to solidna platforma na trzy rowery z prostym montażem. Zakładamy bagażnik rowerowy na hak, dokręcamy w górnej części głowicy gałkę, jeżeli platforma nie jest zrównoważona przykręcamy dolną śrubę. System mocowania sprawdzony od kilku sezonów niezwykle bezpieczny, kula haka ściskana jest równomiernie z każdej strony, system mocowania jest tak skonstruowany żeby dopasował się do każdej kuli. Na haku platforma rowerowa zabezpieczona gałką z zamkiem. Będąc na wyjeździe, jeżeli nie chcemy pozostawiać uchwytu rowerowego na haku w obawie przez uszkodzeniem czy kradzieżą w prosty sposób można złożyć ramiona - zmniejszyć platformę i schować do bagażnika samochodu. Ramiona składa się przez poluzowanie gałek z tworzywa i umożliwiają ich złożenie na płasko. Usprawnia to przenoszenie lub przechowywanie platformy rowerowej. Rozmiary bagażnika rowerowego umożliwiają zmieszczenie go w większości bagażników samochodowych. Trio posiada funkcję odchylania umożliwiającą swobodny dostęp do bagażnika pojazdu ponadto z zamontowanymi rowerami. Jeżeli samochód ma długą klapę bagażnika lub ma zbyt blisko zamontowany hak może wystąpić problem z otworzeniem tylnej klapy przy uchylonej platformie np. Fiat Ulysse. Zalecamy aby w takich przypadkach produkt przymierzyć w sklepie.Koła mocowane są pasami parcianymi, do zabezpieczenia felgi przed porysowaniem zastosowano tworzywa sprężystego. Uchwyty mocujące ramy roweru pokryte są gumowa warstwą, która zabezpiecza powierzchnię ramy roweru przed porysowaniem albo odrapaniem. Ramiona mocujące rower mają możliwość zablokowania zapewniając w ten sposób nieruchomą pozycję rowerów w czasie jazdy. Każdy przewożony rower zabezpieczony jest zamkiem. Bagażnik rowerowy Inter Pack Trio spełnia normę XP, przeszedł pozytywnie testy statyczne jak i dynamiczne. Platforma pomieści wszystkie rowery choćby te dla dzieci. Bagażnik rowerowy wyposażony w instalację 13 pin z pełnym oświetleniem, światła pozycyjne, kierunkowskazy, wsteczne, przeciwmgielne. Jeżeli Ci potrzeba bezpiecznego sposobu przewożenia czterech rowerów nie wydajać majątku, to śmiało polecamy Quatro Interpack Wtyczka: 13 pin (jeżeli posiadasz gniazdo 7 pin niezbędny będzie zakup wtyczki redukcyjnej 7/13)
 • Producent INTER PACK 


Ranking z najtańszymi bagażnikami rowerowymi na hak do 1500 zł [Cena] Top5 na grudzień 2023

Poniższa tabela TOP5 zawiera najtańsze bagażniki rowerowe na hak do 1500 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną, z aktualizacją na grudzień 2023.

3 # Składany bagażnik platforma na rowery EUFAB CROW uchwyt na hak

Składany bagażnik platforma na rowery EUFAB CROW uchwyt na hak Najniższa Cena Online Składany bagażnik do przewozu rowerów na haku holowniczym "CROW" niemieckiej producenta EUFAB Nowość! Składany BAGAŻNIK gotowy do wykorzystania w 60 sekund użyteczny i uniwersalny - ekspresowo zakładany na hak w samochodzie zajmuje mało miejsca podczas przechowywania - prędkie złożenie i włożenie do bagażnika auta po rozładunku rowerów np. Na parkingu - co zapewnia zabezpieczenie np. Przed kradzieżą Gotowy do zastosowania w zaledwie 5 krokach! Wytrzymały: max. Obciążenie to 50 kg.Bagażnik umożliwia transport 2 rowerówwykorzystanie: do transportu rowerów na zaczepie przyczepy, mocne strony: niższe zużycie paliwa w porównaniu z transportem rowerów na dachu! Bagażnik - platforma rowerowa wyposażona jest w wiązkę elektryczną z wtyczką 13-pin (adapter z redukcją 7/13 jest również w komplecie). Bagażnik wyekwipowany jest tym samym we wszystkie światła wymagane przepisami m.in światło wsteczne i przeciwmgielne. informacje technologiczne składanego bagażnika EUFAB CROW: ergonomiczny - składany Uniwersalny - szybko zakładany na hak w samochodzieWytrzymały - max. Obciążenie to 50 kgdo bagażnika dołączony jest adapter (13 na 7pin) umożliwiający podłączenie do 7-pinowego gniazda w samochodzie bagażnik zezwala na transport 2 rowerówbagażnik posiada zabezpieczenie przed kradzieżą bagażnika założonego na hakbagażnik po złożeniu zajmuje niewiele miejsca (jest to szczególnie widoczne w przechowywaniu i zabezpieczeniu bagażnika np. Na parkingu po rozładunku rowerów)bagażnik zaopatrzony w szybko-złączkę umożliwiającą wyjątkowo prędki montaż bagażnika na hakumocowanie rowerów: uchwyty ram i taśmy tekstylnewariant szyny: jednostajne stalowe szyny z plastikowym wspornikiem kołaodległość pomiędzy szynami: ok. 18 cmrozstaw osi: maks. 126 cmm aks. Szerokość opony w szynie: do 3,25 calawaga ok. 13 kgdo zamontowania bagażnika wymagany jest hak w samochodzie z odpowiednim dozwolonym obciążeniem na kuli.Materiał: stal / tworzywo sztucznerozmiary (W x H x D): około. 117 x 67 x 52 cm;wymiary po złożeniu: ok. 71 x 19 x 71 cmnadaje się również do rowerów o wielkich rozmiarach i ramie Y do 8,5 cmgotowy do wykorzystania w zaledwie 5 krokachniższe zużycie paliwa w porównaniu z transportem na dachukolor czarnyniemiecki atest bezpieczeństwa TÜV GS Zgodnie z nowelizacją rozporządzenia Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju, od 1.stycznia 2016 r. Kierowcy mogą występować do urzędów komunikacyjnych z prośbą o dopełniającą - trzecią tablicę rejestracyjną na bagażnik rowerowy, mocowany na haku z tyłu samochodu. Zasłanianie tablic rejestracyjnych auta jest niezgodne polskimi przepisami i grozi za to mandat i punkty karne.
 • Producent Eufab 

4 # Eufab Składany uchylny bagażnik na rowery crow plus rozszerzalny uchwyt na hak

Eufab Składany uchylny bagażnik na rowery crow plus rozszerzalny uchwyt na hak Najniższa Cena Online Składany bagażnik do przewozu rowerów na haku holowniczym "CROW PLUS" z funkcją uchyłu niemieckiej firmy EUFAB Nowość! Składany bagażnik gotowy do zastosowania w 60 sekund praktyczny i uniwersalny: momentalnie zakładany na hak w samochodzie,UCHYLNY - można otworzyć bagażnik samochodu, bez demontażu rowerówzajmuje niewiele miejsca w trakcie przechowywaniaszybkie złożenie i włożenie do bagażnika auta po rozładunku rowerów, np. Na parkingu - składanie pozwala na włożenie do bagażnika i zabezpieczenie np. Przed kradzieżągotowy do wykorzystania w zaledwie 5 krokach! Bagażnik - platforma rowerowa wyekwipowana jest w wiązkę elektryczną z wtyczką 13-pin (adapter z redukcją 7/13 jest też w zestawie). Bagażnik wyposażony jest tym samym we wszystkie światła wymagane przepisami m.in światło wsteczne i przeciwmgielne. Wytrzymały: max. Obciążenie to 50 kg.bagażnik pozwala na transport 2 rowerówzastosowanie: do transportu rowerów na zaczepie przyczepyniższe zużycie paliwa w porównaniu z transportem rowerów na dachu!istnieje możliwość dokupienia i zamontowania dostawki na trzeci rower! Poniżej pokazano schemat rozkładania bagażnika na przykładzie podobnego modelu: dane techniczne składanego bagażnika EUFAB CROW PLUS: praktyczny - składany Uniwersalny - szybko zakładany na hak w samochodzieWytrzymały - max. Obciążenie to 50 kgUCHYLNY - można otworzyć bagażnik samochodu, bez demontażu rowerówMechanizm składania zezwala na otwarcie bagażnika choćby przy zamontowanych rowerachbagażnik pozwala na transport 2 rowerówdo bagażnika załączony jest adapter (13 na 7pin) umożliwiający podłączenie do 7-pinowego gniazda w samochodzie.bagażnik posiada zabezpieczenie przed kradzieżą bagażnika założonego na hakbagażnik po złożeniu zajmuje mało miejsca (jest to istotnie wyraźne w przechowywaniu i zabezpieczeniu bagażnika np. Na parkingu po rozładunku rowerów)bagażnik zaopatrzony w szybko-złączkę umożliwiającą wyjątkowo szybki montaż bagażnika na hakumocowanie rowerów: uchwyty ram i taśmy tekstylnewariant szyny: stabilne stalowe szyny z plastikowym wspornikiem kołaodległość między szynami: ok. 18 cmrozstaw osi: maks. 126 cmm aks. Szerokość opony w szynie: do 3,25 calawaga ok. 14,5 kgdo zamontowania bagażnika wymagany jest hak w samochodzie z odpowiednim dozwolonym obciążeniem na kuli.Materiał: stal / tworzywo sztucznerozmiary (WxHxD): około. 117 x 67 x 52 cm;wymiary po złożeniu: ok. 71 x 19 x 71 cmnadaje się również do rowerów o znacznych rozmiarach i ramie Y do 8,5 cmgotowy do użycia w zaledwie 5 krokachniższe zużycie paliwa w porównaniu z transportem na dachukolor czarnyniemiecki certyfikat bezpieczeństwa TÜV GS Zgodnie z nowelizacją rozporządzenia Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju, od 1.stycznia 2016 r. Kierowcy mogą występować do urzędów komunikacyjnych z prośbą o uzupełniającą - trzecią tablicę rejestracyjną na bagażnik rowerowy, mocowany na haku z tyłu samochodu. Zasłanianie tablic rejestracyjnych auta jest niezgodne polskimi przepisami i grozi za to mandat i punkty karne.
 • Producent Eufab 


TOP7 Rekomendowane bagażniki na rower na hak Ranking grudzień 2023

Jeżeli nie znalazłeś odpowiednich rowerowych bagażników na hak do 1500 zł, zachęcamy do zapoznania się z ogólnym rankingiem dobrych rowerowych bagażników na hak.Powiązania tematyczne:

 • jaki bagażnik rowerowy na hak do 1500 zł opinie,
 • dobre bagażniki rowerowe na hak do 1500 zł cena,
 • ranking najlepszych rowerowych bagażników na hak do 1500 zł.