Najlepsze błotniki rowerowe mtb. Jakie propozycje w TOP10? Sprawdź RANKING!

NocnyRower.com / Rankingi rowerowe / Błotniki do roweru / Ranking rowerowych błotników mtb

Poszukujesz dobrych rowerowych błotników mtb? Polecamy poniższe rankingi z aktualizacją na listopad 2023:

 • TOP10 rowerowych błotników mtb – pod względem zainteresowania konsumentów,
 • TOP5 z błotnikami rowerowymi mtb – pod względem ceny,
 • TOP5 często kupowanych rowerowych błotników.

Ranking z najlepszymi błotnikami rowerowymi mtb [Zainteresowanie] Top10 na listopad 2023

Nasze zestawienie zawiera proponowane błotniki rowerowe mtb, jakie są najchętniej kupowane w sklepach online. Zachęcamy do zapoznania się z błotnikami rowerowymi mtb i ich specyfikacją.

1 # Primobike Błotnik 1p raptor sde czarny komplet

Primobike Błotnik 1p raptor sde czarny komplet Najniższa Cena Online rozmiar koła: 24" - 29" dopasowany do rowerów z amortyzowaną ramą, a także przednim amortyzowanym widelecem. Materiał: tworzywo nienaturalne Kolor: czarny mat Błotniki RAPTOR jak sama nazwa wskazuje wytwarzane zostały z myślą o prawdziwych drapieżcach. Już sam ich design sprawia, że serce inicjuje mocniej pompować krew do nóg a mocne strony użytkowe tylko podkreślają ich niezbędność w każdym lubiącym się rowerze. Błotnik przedni RAPTOR SDF skonstruowany został z myślą o wszechstronnie rozumianej uniwersalności. Możemy zamontować go jednocześnie do amortyzowanych widelców, montowany jest wówczas na podkowie amortyzatora, jak również spełni oczekiwania przy konwencjonalnych rowerach. W dodatku tak doceniane poprzez użytkowników mocowanie SPEEDclick znane z błotnika HAMMER SDF może dodatkowo być stosowane jako opcja do montażu błotnika w trzon widelca. RAPTOR SDF w trakcie jazdy skręca wraz z kołem dzięki temu jego płetwa cały czas znajduje się w drobnej odległości od opony gwarantując słuszną ochronę podczas jazdy w każdym terenie. Uniwersalność błotnika tylnego RAPTOR3 SDE została osiągnięta dzięki zamocowaniu na rurze pod siodłowej albo poniżej na ramie przy pomocy specjalnej obejmy skręcanej szybkozamykaczem, który zezwala na świetne dostosowanie błotnika do ergonomii ramy i koła jak ponadto pozwala prędko zdemontować błotniki (bez wykorzystania narzędzi). duża płetwa zapewnia maksimum ochrony w trakcie jazdy w każdym terenie. Błotniki zostały zaopatrzone w części odblaskowe ulepszające widoczność i bezpieczeństwo rowerzysty.
 • Producent PRIMOBIKE 

3 # Błotniki 26/28 MTB SIMPLA Cross SDR+ Raptor SDF

Błotniki 26/28 MTB SIMPLA Cross SDR+ Raptor SDF Najniższa Cena Online Błotnik przedni Simpla Raptor SDF szczególnie uniwersalny błotnik rowerowy. Pasuje zarówno do rowerów z amortyzatorem przednim jaki i niesprężystym widelcem. Dwa sposoby konstrukcji błotnika: do podkowy amortyzatora lub do rury sterowej. Błotnik skręca w trakcie jazdy wraz z kołem, dzięki czemu zagwarantuje słuszną ochronę podczas jazdy w każdym terenie. Asygnowany do rowerów na kole 26", 27,5", a także 29" Błotnik produkowany z wysokiej jakości nieelastycznego i solidnego tworzywa sztucznego W pakiecie komponenty montażowe. Błotnik tylny Simpla Cross SDR Tylny błotnik asygnowany do rowerów MTB na kole 26" - 27,5" szeroki profil błotnika nadaje się do opony o szerokości aż 3,0" Błotnik wykonany z wysokiej jakości sztywnego i solidnego tworzywa sztucznego. Błotnik mocowany do wspornika siodła za pomocą obejmy na śrubę. Zastosowane dwa przeguby pozwalają doskonale scalić położenie błotnika względem tylnej opony zapewniając maksymalną ochronę przed wodą, a także błotem. W pakiecie elementy montażowe. Uniwersalny zestaw błotników do wszystkich typów rowerów z kołem o rozmiarze 26-29 cali. Przedni błotnik RAPTOR SDF skonstruowany został z myślą o wszechstronnie rozumianej uniwersalności. Możemy zamontować go równocześnie do amortyzowanych widelców - montowany jest wówczas na podkowie amortyzatora, jak też sprawdzi się przy tradycyjnych rowerach. RAPTOR SDF w trakcie jazdy skręca wraz z kołem, dzięki temu jego płetwa cały czas znajduje się w niewielkiej odległości od opony gwarantując stosowną ochronę podczas jazdy w każdym terenie. Tylny błotnik CROSS SDR montowany jest na sztycy podsiodłowej. Podwójny system regulacji zezwala na maksymalne dopasowanie do geometrii koła i typu ramy. Jego wielka powierzchnia oraz forma zapewnia trafną ochronę w każdych warunkach jazdy. W części tylnej umieszczony jest element odblaskowy polepszający widoczność i bezpieczeństwo rowerzysty.
 • Producent Simpla 

5 # Błotnik IQ MTB SDF -rama czarny

Błotnik IQ MTB SDF -rama czarny Najniższa Cena Online Błotniki IQ zostały specjalnie zaprojektowane z myślą o wszelkich odmianach kolarstwa grawitacyjnego, które rządzi się swymi własnymi zasadami. Na forach internetowych często spotkać można stwierdzenie,ceniący się zawodnik nie jest zainteresowany użytkowaniem błotników rowerowych ponieważ dla niego błoto jest żywiołem i nieodzownym elementem współzawodnictwa, a błotnik postrzegany jest jako zbędna masa, która na dodatek nieraz szpeci rower. Czasami trudno się z tym nie zgodzić. Sam mam w pamięci efektowny plakat gdzie widać totalnie umorusanego błotem zawodnika a pod spodem napis Makeup żeby KLEIN. Jako firma błotników rowerowych postanowiliśmy jednak obalić ten stereotyp i mamy nadzieję, iż nasza reaktywowana kolekcja dyskretnych błotników IQ trafi w gusta zawodowców. Ich nazwa nie wzięła się przypadkowo, IQ to synonim inteligentnych błotników wyprodukowanych z sprężystych płyt polipropylenowych o grubości 0,8 mm, które bronią tam gdzie tego najbardziej Ci trzeba. Nie będziemy obiecywać, iż nie będziesz brudny, oj będziesz i to niezwykle, bo to przecież uwielbiasz. Tylko, iż brud pozostanie tam gdzie jego miejsce, a twarz i 4litery pozostaną suche i czyste. Za co kochamy IQ artykuł Polski – wytwarzany w Polsce z polskich materiałów Waga, waga, waga! - Najlżejsze błotniki na rynku Prostota formy i konstrukcji - Chcę to zakładam, jak nie to do plecaka Dyskretny i surowy wygląd – Tak właściwie to ich nie widać, a jak już je zauważysz to stwierdzisz,choćby dodają smaczku rowerowi odporność na zniszczenie – lite płyty polipropylenowe PP High Impact niemało obiecują Specyfikacja Waga: 99 gKolor: Czarny, czerwony, niebieski, czarny/różowy, biały/różowyMateriał: Lite płyty polipropylenowe PP High ImpactMocowanie: Rzepyrozmiar koła: WszystkieUwagi: 4 częściowy pakiet błotników zjazdowych
 • Producent Simpla 

7 # Błotniki 24/26 MTB SIMPLA RAPTOR3 plast. do ramy amortyz. z obejmą (5900672428919)

Błotniki 24/26 MTB SIMPLA RAPTOR3 plast. do ramy amortyz. z obejmą (5900672428919) Najniższa Cena Online szczególnie uniwersalny komplet błotników rowerowych. Zestaw asygnowany do rowerów na kole 24" - 28". Błotniki wytworzone z wysokiej jakości sztywnego i solidnego tworzywa nienaturalnego. Przedni błotnik nadaje się równocześnie do rowerów z amortyzatorem jak i nieelastycznym widelcem. Błotnik skręca podczas jazdy wraz z kołem, dzięki temu zapewnia trafną ochronę w trakcie jazdy w każdych warunkach Przednie błotnik możemy zamontować jednocześnie do podkowy amortyzatora jak i spodu rury sterowej. Tylny błotnik mocowany za pomocą klamry SPEEDclamp, która łączy w sobie atuty obejmy śrubowej i mocowania na opaskę. Pokaźny profil gwarantuje ochronę przy oponach o szerokości do 3,0" Wspornik ma dwa przeguby, dzięki którym można ustawić błotnik nieprzeciętnie nad oponą. W zestawie części montażowe Waga: 348gKolor: czarnyMateriał: Tworzywo nienaturalne – PP, PCMocowanie: Podkowa amortyzatora, korona widelca lub widelec konwencjonalny, sztyca siodła, SPEEDclampRozmiar koła: 24'' - 28''Uwagi: Uniwersalny zestaw błotników Błotniki RAPTOR jak sama nazwa wskazuje tworzone zostały z myślą o prawdziwych drapieżcach. Już sam ich design powoduje, iż serce zaczyna mocniej pompować krew do nóg, a atuty użytkowe tylko podkreślają ich konieczność w każdym ceniącym się rowerze. Błotnik przedni RAPTOR SDF skonstruowany został z myślą o wszechstronnie rozumianej uniwersalności. Możemy zamontować go jednocześnie do amortyzowanych widelców, montowany jest wówczas na podkowie amortyzatora, jak na dodatek stanie na wysokości zadania przy tradycyjnych rowerach. Ponadto, tak doceniane przez użytkowników mocowanie SPEEDclick znane z błotnika HAMMER SDF, może jeszcze być używane jako opcja do konstrukcji błotnika w koronę widelca (istnieje możliwość dokupienia adaptera do rur sterowych 1,5"). RAPTOR SDF w trakcie jazdy skręca wraz z kołem, dzięki czemu jego płetwa cały czas znajduje się w znikomej odległości od opony zapewniając optymalną ochronę podczas jazdy w każdym terenie.Uniwersalność błotnika tylnego RAPTOR SDR zapewnia możliwość zamocowania go na sztycy podsiodłowej za pomocą szybkiego zapięcia SPEEDclamp znanego z błotników HAMMER3 SDE. obfita płetwa gwarantuje maksimum ochrony podczas jazdy w każdym terenie. Błotniki zostały wyposażone w komponenty odblaskowe udoskonalające widoczność i bezpieczeństwo rowerzysty.
 • Producent Simpla 

9 # Błotniki MTB SIMPLA RAPTOR XS komplet

Błotniki MTB SIMPLA RAPTOR XS komplet Najniższa Cena Online bardzo uniwersalny pakiet błotników rowerowych. Komplet przeznaczony do rowerów na kole 26" - 28". Błotniki wytworzone z wysokiej jakości niesprężystego i potężnego tworzywa sztucznego. Przedni błotnik pasuje jednocześnie do rowerów z amortyzatorem jak i nieelastycznym widelcem. Błotnik skręca w trakcie jazdy wraz z kołem, dzięki czemu gwarantuje optymalną ochronę w trakcie jazdy w każdych warunkach Przednie błotnik możemy zamontować zarówno do podkowy amortyzatora jak i spodu rury sterowej. Długi tylny błotnik zagwarantuje maksymalna ochronę zakrywając całe koło. Wersja SDS - tylny błotnik zaopatrzony w wysięgnik zakończony obejmą, którą mocuje się do dołu ramy przy pomocy gumki. Błotnik mocowany jest do ramy w dwóch miejscach co gwarantuje niezwykłą stabilność w trakcie jazdy. zarys tylnego błotnika znakomicie dobrany jest do koła w rozmiarze 26" - 28" W komplecie części montażowe. - niezwykle uniwersalny pakiet błotników rowerowych. - zestaw przeznaczony do rowerów na kole 26" - 28". - Błotniki produkowane z wysokiej jakości nieelastycznego i solidnego tworzywa nienaturalnego. - Przedni błotnik pasuje jednocześnie do rowerów z amortyzatorem jak i sztywnym widelcem. - Błotnik skręca w trakcie jazdy wraz z kołem, dzięki temu zapewnia stosowną ochronę w trakcie jazdy w każdych warunkach - Przednie błotnik możemy zamontować zarówno do podkowy amortyzatora jak i spodu rury sterowej. - Długi tylny błotnik zagwarantuje maksymalna ochronę okrywając całe koło. - Wersja SDS - tylny błotnik wyekwipowany w wysięgnik zakończony obejmą, którą mocuje się do dołu ramy przy pomocy gumki. - Błotnik mocowany jest do ramy w dwóch miejscach co zapewnia niezwykłą stabilność podczas jazdy. - kształt tylnego błotnika genialnie dostosowany jest do koła w wymiarze 26" - 28" - W zestawie części montażowe.
 • Producent Simpla 


Ranking z najtańszymi błotnikami rowerowymi mtb [Cena] Top5 na listopad 2023

Poniższe zestawienie TOP5 zawiera najtańsze błotniki rowerowe mtb, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną, z aktualizacją na listopad 2023.

1 # Błotnik IQ MTB SDF -rama czarny

Błotnik IQ MTB SDF -rama czarny Najniższa Cena Online Błotniki IQ zostały specjalnie zaprojektowane z myślą o wszelkich odmianach kolarstwa grawitacyjnego, które rządzi się swoimi własnymi zasadami. Na forach internetowych nieraz spotkać można stwierdzenie,lubiący się zawodnik nie jest zainteresowany wykorzystywaniem błotników rowerowych ponieważ dla niego błoto jest żywiołem i nieodzownym elementem współzawodnictwa, a błotnik postrzegany jest jako zbędna masa, która na dodatek niejednokrotnie szpeci rower. Czasami trudno się z tym nie zgodzić. Sam mam w pamięci spektakularny plakat gdzie widać totalnie umorusanego błotem zawodnika a pod spodem napis Makeup żeby KLEIN. Jako marka błotników rowerowych postanowiliśmy jednak obalić ten stereotyp i mamy nadzieję, że nasza reaktywowana linia dyskretnych błotników IQ trafi w gusta zawodowców. Ich nazwa nie wzięła się przypadkowo, IQ to synonim inteligentnych błotników produkowanych z elastycznych płyt polipropylenowych o grubości 0,8 mm, które bronią tam gdzie tego najbardziej potrzebujesz. Nie będziemy obiecywać, że nie będziesz brudny, oj będziesz i to wyjątkowo, bo to przecież uwielbiasz. Tylko, iż brud pozostanie tam gdzie jego miejsce, a twarz i 4litery pozostaną suche i czyste. Za co kochamy IQ towar Polski – wytwarzany w Polsce z polskich materiałów Waga, waga, waga! - Najlżejsze błotniki na rynku Prostota formy i montażu - Chcę to zakładam, jak nie to do plecaka Dyskretny i ascetyczny wygląd – Tak właściwie to ich nie widać, a jak już je zauważysz to stwierdzisz,choćby dodają smaczku rowerowi trwałość na zniszczenie – lite płyty polipropylenowe PP High Impact niemało obiecują Specyfikacja Waga: 99 gKolor: Czarny, czerwony, niebieski, czarny/różowy, biały/różowyMateriał: Lite płyty polipropylenowe PP High ImpactMocowanie: Rzepywymiar koła: WszystkieUwagi: 4 częściowy zestaw błotników zjazdowych
 • Producent Simpla 

5 # Błotniki 26/28 MTB SIMPLA Cross SDR+ Raptor SDF

Błotniki 26/28 MTB SIMPLA Cross SDR+ Raptor SDF Najniższa Cena Online Błotnik przedni Simpla Raptor SDF bardzo uniwersalny błotnik rowerowy. Nadaje się równocześnie do rowerów z amortyzatorem przednim jaki i niesprężystym widelcem. Dwa sposoby montażu błotnika: do podkowy amortyzatora lub do rury sterowej. Błotnik skręca w trakcie jazdy wraz z kołem, dzięki czemu zapewnia stosowną ochronę podczas jazdy w każdym terenie. Asygnowany do rowerów na kole 26", 27,5" i 29" Błotnik tworzony z wysokiej jakości niesprężystego i solidnego tworzywa nienaturalnego W zestawie komponenty montażowe. Błotnik tylny Simpla Cross SDR Tylny błotnik asygnowany do rowerów MTB na kole 26" - 27,5" pokaźny profil błotnika nadaje się do opony o szerokości aż 3,0" Błotnik produkowany z wysokiej jakości niesprężystego i potężnego tworzywa nienaturalnego. Błotnik mocowany do wspornika siodła za pomocą obejmy na śrubę. Zaimplementowane dwa przeguby pozwalają doskonale dopasować położenie błotnika względem tylnej opony gwarantując maksymalną ochronę przed wodą i błotem. W komplecie części montażowe. Uniwersalny zestaw błotników do wszystkich typów rowerów z kołem o rozmiarze 26-29 cali. Przedni błotnik RAPTOR SDF skonstruowany został z myślą o wszechstronnie rozumianej uniwersalności. Możemy zamontować go równocześnie do amortyzowanych widelców - montowany jest wówczas na podkowie amortyzatora, jak dodatkowo sprawdzi się przy konwencjonalnych rowerach. RAPTOR SDF w trakcie jazdy skręca wraz z kołem, dzięki czemu jego płetwa cały czas znajduje się w niedużej odległości od opony gwarantując optymalną ochronę podczas jazdy w każdym terenie. Tylny błotnik CROSS SDR montowany jest na sztycy podsiodłowej. Podwójny system regulacji pozwala na maksymalne przypasowanie do geometrii koła i typu ramy. Jego spora powierzchnia, a także forma zagwarantuje adekwatną ochronę w każdych warunkach jazdy. W części tylnej umieszczony jest komponent odblaskowy udoskonalający widoczność i bezpieczeństwo rowerzysty.
 • Producent Simpla 


TOP7 Rekomendowane błotniki do roweru Ranking listopad 2023

Jeżeli nie znalazłeś odpowiednich rowerowych błotników mtb, zachęcamy do zapoznania się z ogólnym rankingiem chętnie wybieranych rowerowych błotników.Powiązania tematyczne:

 • jaki błotnik do roweru mtb opinie,
 • dobre błotniki rowerowe mtb cena,
 • ranking najlepszych rowerowych błotników mtb.