Najlepsze rowery trekkingowe damskie Romet. Jakie propozycje w TOP10? Sprawdź RANKING!

NocnyRower.com / Rankingi rowerowe / Rowery trekkingowe / Ranking damskich rowerów trekkingowych Romet

Poszukujesz możliwie najlepszych damskich rowerów trekkingowych Romet? Polecamy poniższe rankingi z aktualizacją na marzec 2023:

 • TOP10 damskich rowerów trekkingowych Romet – pod względem zainteresowania konsumentów,
 • TOP5 z rowerami trekkingowymi damskimi Romet – pod względem ceny,
 • TOP5 często kupowanych damskich rowerów trekkingowych.

Ranking z najlepszymi rowerami trekkingowymi damskimi Romet [Zainteresowanie] Top10 na marzec 2023

Nasze zestawienie zawiera proponowane rowery trekkingowe damskie Romet, jakie są najchętniej kupowane w sklepach internetowych. Zachęcamy do zapoznania się z rowerami trekkingowymi damskimi Romet i ich specyfikacją.

2 # rower crossowy romet orkan 2d 2022, kolor turkusowy, rozmiar 19" (5907782798277)

rower crossowy romet orkan 2d 2022, kolor turkusowy, rozmiar 19" (5907782798277) Najniższa Cena Online Rower crossowy Romet Orkan 2 D 2022 Rower crossowy Orkan D przeznaczony jest osobom, które szukają roweru do jazdy na co dzień ze sportowym zacięciem. Romet Orkan wspaniale spełni oczekiwania również jako podstawowy środek do utrzymywania kondycji, zapewniając komfortową pozycję na rowerze. Rower posiada lekką aluminiową ramę, a także części Shimano, które bezusterkową jazdę w każdych warunkach. Funkcjonalna geometria ramy zezwala na pełne wykorzystanie potencjału rowerzysty. Model Orkan D wyposażony został w: 24 rzędowy napęd oparty na przerzutkach Shimano Tourney oraz Acera hamulce rodzaju v-brake, które spiszą się w każdych warunkach, a także zapewnią bezproblemową eksploatację roweru amortyzowany przedni widelec zwiększający komfort i bezpieczeństwo jazdy ramę wyprodukowaną z lekkiego aluminium 6061 wpływającą na sztywność i lekkość konstrukcji solidne dwukomorowe obręcze wytworzone z aluminium, które zapewnią adekwatny poziom bezpieczeństwa w trakcie jazdy W razie zapotrzebowania rower można też rozbudować o akcesoria turystyczne dzięki którym wspaniale spełni oczekiwania w trakcie wycieczek za miasto. Wysoką jakość artykułu gwarantuje produkcja ram w Polsce, co potwierdza dożywotnia gwarancja producenta.
 • Producent Romet 
 • Przeznaczenie damski 
 • Rocznik 2022 

5 # rower crossowy romet orkan 2d 2022, kolor turkusowy, rozmiar 15" (5907782797928)

rower crossowy romet orkan 2d 2022, kolor turkusowy, rozmiar 15" (5907782797928) Najniższa Cena Online Rower crossowy Romet Orkan 2 D 2022 Rower crossowy Orkan D przeznaczony jest osobom, które szukają roweru do jazdy na co dzień ze sportowym zacięciem. Romet Orkan perfekcyjnie spełni oczekiwania dodatkowo jako podstawowy środek do utrzymywania kondycji, zapewniając komfortową pozycję na rowerze. Rower ma lekką aluminiową ramę i komponenty Shimano, które bezusterkową jazdę w każdych warunkach. Poręczna geometria ramy pozwala na pełne wykorzystanie potencjału rowerzysty. Model Orkan D wyekwipowany został w: 24 rzędowy napęd oparty na przerzutkach Shimano Tourney i Acera hamulce typu v-brake, które spiszą się w każdych warunkach, a także zapewnią bezproblemową eksploatację roweru amortyzowany przedni widelec rozszerzający komfort i bezpieczeństwo jazdy ramę wykonaną z lekkiego aluminium 6061 wpływającą na sztywność i lekkość konstrukcji solidne dwukomorowe obręcze wykonane z aluminium, które zapewnią odpowiedni poziom bezpieczeństwa w trakcie jazdy W razie zapotrzebowania rower można też rozbudować o akcesoria turystyczne dzięki którym genialnie stanie na wysokości zadania podczas wycieczek za miasto. Wysoką jakość towaru zapewnia produkcja ram w Polsce, co potwierdza dożywotnia gwarancja producenta.
 • Producent Romet 
 • Przeznaczenie damski 
 • Rocznik 2022 

6 # Rower trekkingowy gazela 3 2022, kolor biało-złoty, rozmiar 18" marki Romet

Rower trekkingowy gazela 3 2022, kolor biało-złoty, rozmiar 18" marki Romet Najniższa Cena Online Rower trekkingowy Romet Gazela 3 2022 Rower trekkingowy Romet Gazela 3 o sugestia dla osób, które potrzebują wysokiej jakości roweru optymalnego równocześnie do codziennej jazdy po mieście jak i rekreacyjnej jazdy po relatywnie płaskim terenie, ścieżkach rowerowych, częstych wypadów na leśne dukty jak i pozamiejskie szutry. Podstawą sukcesu modelu Gazela 3 jest wyjątkowo potężna, lekka i sztywna aluminiowa rama i osprzęt producenta Shimano. Rower został wyekwipowany w: precyzyjny 21-biegowy napęd Shimano, który pozwoli optymalnie dobrać przełożenia w trakcie jazdy sprawny amortyzator polepszający komfort jazdy. Skutecznie niweluje on nierówności solidne hamulce rodzaju v-brake są sprawdzonym i lubianym rozwiązaniem. Ich prosta kompozycja umożliwia długą i bezproblemową eksploatację mocne dwukomorowe aluminiowe obręcze tworzone w Polsce stosowne bezpieczeństwo w trakcie jazdy wygodne siodło gwarantuje odpowiedni komfort jazdy, w trakcie rowerowych wycieczek Gazela 3 posiada bogate wyposażenie dopełniające obejmujące akcesoria takie jak: bagażnik błotniki podpórka dostosowywany mostek kierownicy oświetlenie zasilane z prądnicy osłona łańcucha zapewnia to gotowość roweru do jazdy w każdych warunkach.
 • Producent Romet 
 • Przeznaczenie damski 
 • Rocznik 2022 

7 # Rower crossowy orkan 2d 2022, kolor turkusowy, rozmiar 17" marki Romet

Rower crossowy orkan 2d 2022, kolor turkusowy, rozmiar 17" marki Romet Najniższa Cena Online Rower crossowy Romet Orkan 2 D 2022 Rower crossowy Orkan D przeznaczony jest osobom, które szukają roweru do jazdy na co dzień ze sportowym zacięciem. Romet Orkan idealnie spełni oczekiwania jeszcze jako podstawowy środek do utrzymywania kondycji, gwarantując wygodną pozycję na rowerze. Rower posiada lekką aluminiową ramę i części Shimano, które bezusterkową jazdę w każdych warunkach. Użyteczna geometria ramy zezwala na pełne zastosowanie potencjału rowerzysty. Model Orkan D wyekwipowany został w: 24 rzędowy napęd oparty na przerzutkach Shimano Tourney i Acera hamulce rodzaju v-brake, które spiszą się w każdych warunkach oraz zapewnią bezproblemową eksploatację roweru amortyzowany przedni widelec zwiększający komfort i bezpieczeństwo jazdy ramę produkowaną z lekkiego aluminium 6061 wpływającą na sztywność i lekkość konstrukcji konkretne dwukomorowe obręcze wyprodukowane z aluminium, które zapewnią optymalny poziom bezpieczeństwa w trakcie jazdy W razie potrzeby rower można też rozbudować o akcesoria turystyczne dzięki którym rewelacyjnie stanie na wysokości zadania podczas wycieczek za miasto. Wysoką jakość towaru zagwarantuje produkcja ram w Polsce, co potwierdza dożywotnia gwarancja producenta.
 • Producent Romet 
 • Przeznaczenie damski 
 • Rocznik 2022 

9 # Rower fitness damski Romet Orkan 2D biały 2228346 2022 | (5907782797973)

Rower fitness damski Romet Orkan 2D biały 2228346 2022 | (5907782797973) Najniższa Cena Online Rower crossowy Romet Orkan 2 D 2022 Rower crossowy Orkan D przeznaczony jest osobom, które szukają roweru do jazdy na co dzień ze sportowym zacięciem. Romet Orkan perfekcyjnie stanie na wysokości zadania ponadto jako podstawowy środek do utrzymywania kondycji, zapewniając komfortową pozycję na rowerze. Rower posiada lekką aluminiową ramę i części Shimano, które bezawaryjną jazdę w każdych warunkach. Poręczna geometria ramy pozwala na pełne wykorzystanie potencjału rowerzysty. Model Orkan D wyekwipowany został w: 24 rzędowy napęd oparty na przerzutkach Shimano Tourney i Acera hamulce rodzaju v-brake, które spiszą się w każdych warunkach oraz zapewnią bezproblemową eksploatację roweru amortyzowany przedni widelec rozszerzający komfort i bezpieczeństwo jazdy ramę wytwarzaną z lekkiego aluminium 6061 wpływającą na sztywność i lekkość konstrukcji solidne dwukomorowe obręcze produkowane z aluminium, które zapewnią stosowny poziom bezpieczeństwa w trakcie jazdy W razie potrzeby rower można też rozbudować o akcesoria turystyczne dzięki którym nieprzeciętnie stanie na wysokości zadania podczas wycieczek za miasto. Wysoką jakość towaru zapewnia produkcja ram w Polsce, co potwierdza dożywotnia gwarancja producenta.
 • Producent Romet 
 • Przeznaczenie damski 
 • Rocznik 2022 


Ranking z najtańszymi rowerami trekkingowymi damskimi Romet [Cena] Top5 na marzec 2023

Poniższa tabela TOP5 zawiera najtańsze rowery trekkingowe damskie Romet, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną, z aktualizacją na marzec 2023.

1 # Rower fitness damski Romet Orkan 2D biały 2228346 2022 | (5907782797973)

Rower fitness damski Romet Orkan 2D biały 2228346 2022 | (5907782797973) Najniższa Cena Online Rower crossowy Romet Orkan 2 D 2022 Rower crossowy Orkan D przeznaczony jest osobom, które szukają roweru do jazdy na co dzień ze sportowym zacięciem. Romet Orkan wyśmienicie spełni oczekiwania w dodatku jako podstawowy środek do utrzymywania kondycji, gwarantując wygodną pozycję na rowerze. Rower ma lekką aluminiową ramę, a także części Shimano, które bezusterkową jazdę w każdych warunkach. Poręczna geometria ramy pozwala na pełne zastosowanie potencjału rowerzysty. Model Orkan D zaopatrzony został w: 24 rzędowy napęd oparty na przerzutkach Shimano Tourney, a także Acera hamulce typu v-brake, które spiszą się w każdych warunkach, a także zapewnią bezproblemową eksploatację roweru amortyzowany przedni widelec zwiększający komfort i bezpieczeństwo jazdy ramę wyprodukowaną z lekkiego aluminium 6061 wpływającą na sztywność i lekkość konstrukcji solidne dwukomorowe obręcze produkowane z aluminium, które zapewnią stosowny poziom bezpieczeństwa podczas jazdy W razie potrzeby rower można też rozbudować o akcesoria turystyczne dzięki którym znakomicie sprawdzi się w trakcie wycieczek za miasto. Wysoką jakość artykułu zagwarantuje produkcja ram w Polsce, co potwierdza dożywotnia gwarancja producenta.
 • Producent Romet 
 • Przeznaczenie damski 
 • Rocznik 2022 

2 # rower crossowy romet orkan 2d 2022, kolor turkusowy, rozmiar 15" (5907782797928)

rower crossowy romet orkan 2d 2022, kolor turkusowy, rozmiar 15" (5907782797928) Najniższa Cena Online Rower crossowy Romet Orkan 2 D 2022 Rower crossowy Orkan D asygnowany jest osobom, które szukają roweru do jazdy na co dzień ze sportowym zacięciem. Romet Orkan genialnie sprawdzi się również jako podstawowy środek do utrzymywania kondycji, zapewniając komfortową pozycję na rowerze. Rower posiada lekką aluminiową ramę i elementy Shimano, które niezawodną jazdę w każdych warunkach. Ergonomiczna geometria ramy pozwala na pełne wykorzystanie potencjału rowerzysty. Model Orkan D wyposażony został w: 24 rzędowy napęd oparty na przerzutkach Shimano Tourney i Acera hamulce rodzaju v-brake, które spiszą się w każdych warunkach i zapewnią bezproblemową eksploatację roweru amortyzowany przedni widelec zwiększający komfort i bezpieczeństwo jazdy ramę wytworzoną z lekkiego aluminium 6061 wpływającą na sztywność i lekkość konstrukcji solidne dwukomorowe obręcze tworzone z aluminium, które zapewnią adekwatny poziom bezpieczeństwa w trakcie jazdy W razie zapotrzebowania rower można też rozbudować o akcesoria turystyczne dzięki którym nieprzeciętnie spełni oczekiwania podczas wycieczek za miasto. Wysoką jakość towaru zapewnia produkcja ram w Polsce, co potwierdza dożywotnia gwarancja producenta.
 • Producent Romet 
 • Przeznaczenie damski 
 • Rocznik 2022 

3 # rower crossowy romet orkan 2d 2022, kolor turkusowy, rozmiar 19" (5907782798277)

rower crossowy romet orkan 2d 2022, kolor turkusowy, rozmiar 19" (5907782798277) Najniższa Cena Online Rower crossowy Romet Orkan 2 D 2022 Rower crossowy Orkan D dedykowany jest osobom, które szukają roweru do jazdy na co dzień ze sportowym zacięciem. Romet Orkan genialnie stanie na wysokości zadania jeszcze jako podstawowy środek do utrzymywania kondycji, gwarantując komfortową pozycję na rowerze. Rower posiada lekką aluminiową ramę, a także części Shimano, które niezawodną jazdę w każdych warunkach. Użyteczna geometria ramy zezwala na pełne zastosowanie potencjału rowerzysty. Model Orkan D wyekwipowany został w: 24 rzędowy napęd oparty na przerzutkach Shimano Tourney oraz Acera hamulce rodzaju v-brake, które spiszą się w każdych warunkach oraz zapewnią bezproblemową eksploatację roweru amortyzowany przedni widelec powiększający komfort i bezpieczeństwo jazdy ramę wyprodukowaną z lekkiego aluminium 6061 wpływającą na sztywność i lekkość konstrukcji solidne dwukomorowe obręcze tworzone z aluminium, które zapewnią optymalny poziom bezpieczeństwa w trakcie jazdy W razie potrzeby rower można też rozbudować o akcesoria turystyczne dzięki którym doskonale spełni oczekiwania w trakcie wycieczek za miasto. Wysoką jakość produktu zagwarantuje produkcja ram w Polsce, co potwierdza dożywotnia gwarancja producenta.
 • Producent Romet 
 • Przeznaczenie damski 
 • Rocznik 2022 


TOP7 Polecane trekkingowe rowery damskie Ranking marzec 2023

Jeżeli nie znalazłeś odpowiednich damskich rowerów trekkingowych Romet, zachęcamy do zapoznania się z ogólnym rankingiem chętnie wybieranych damskich rowerów trekkingowych.Powiązania tematyczne:

 • jaki rower trekkingowy damski Romet opinie,
 • dobre rowery trekkingowe damskie Romet cena,
 • ranking najlepszych damskich rowerów trekkingowych Romet.