Najlepsze spodenki rowerowe w sklepie online Lidl. Jakie propozycje w TOP10? Sprawdź RANKING!

NocnyRower.com / Rankingi rowerowe / Spodenki na rower / Ranking rowerowych szortów w Lidl

Poszukujesz dobrych rowerowych szortów w Lidl? Polecamy poniższe rankingi z aktualizacją na kwiecień 2024:

 • TOP10 rowerowych szortów w Lidl – pod względem zainteresowania konsumentów,
 • TOP5 z tanimi krótkimi spodenkami na rower w sklepach Lidl – pod względem ceny,
 • TOP5 chętnie wybieranych rowerowych szortów.

Ranking z najlepszymi spodenkami na rower w sklepach Lidl [Zainteresowanie] Top10 na kwiecień 2024

Nasze zestawienie zawiera proponowane krótkie spodenki rowerowe w sklepie online Lidl, jakie są najchętniej kupowane w sklepach online. Zachęcamy do zapoznania się z proponowanymi spodenkami na rower w sklepach Lidl i ich opisem technicznym.

2 # CRIVIT Spodenki rowerowe damskie (M (40/42), Czarny), kolor czarny

CRIVIT Spodenki rowerowe damskie (M (40/42), Czarny), kolor czarny Najniższa Cena Online CRIVIT Spodenki rowerowe damskie Opis towaruwytworzono z materiału pochodzącego z recyklingucertyfikat zgodny z Global Recycled kanonstworzono w 64% z tworzyw pochodzących z recyklingubezszwowe – bez przeszkadzających szwów bocznych 1. Miękki, wygodny pas2. Strefy wentylacyjne: strefy dziane z otwartymi oczkami udoskonalają cyrkulację powietrza3. FlexFitRibs: obszerniejszą elastyczność tam, gdzie jest ona niezbędna4. Easy Motion: bezszwowa technika gwarantująca wygodne noszenie i zoptymalizowaną swobodę ruchów5. Komfortowe zakończenie nogawek6. Komfortowa nakładka na siedzisko ze strefami wentylacyjnymi i pianka komfortowa z tekstylną podszewką7. Miękki i bardzo błogi materiał – jak druga skóra8. Z DryAct™: innowacyjna, progresywna technologicznie mieszanka przędzy pochłania wilgoć ze skóry i odprowadza ją na zewnątrz. Dzięki czemu pomaga skórze zachować suchość, chroni ciało przed wychłodzeniem i powiększa komfort optymalne dobranie i stabilność formy dzięki marce LYCRA®kolory: czarnywłaściwości artykułu Pielęgnacjaprać w temperaturze maks. 40°C (program do tkanin delikatnych)nie wybielaćnie suszyć w suszarce bębnowejnie prasowaćnie czyścić chemicznierozmiaryXS ( 32/34) – L (44/46)Znajdź swój wymiar starczy skorzystać z Kalkulatora wymiarów. Wybierz kategorię, określ wariant odzieży, wprowadź adekwatne właściwości i naciśnij przycisk „Oblicz”. Twój rozmiar zostanie wyświetlony.< OEKO-TEX® standard 100 Przetestowano na obecność substancji krzywdzącychNumer dokumentu: 21CX00016 CENTROCOT kanon 100 firmy OEKO-TEX® to najistotniej znany na świecie, niezależny atest dla wszystkiego rodzaju wyrobów włókienniczych i skórzanych, które zostały przetestowane pod kątem zawartości substancji destrukcyjnych – od przędzy i tkanin po artykuły gotowe do użycia. Etykieta potwierdza, że wyrób tekstylny lub skórzany został przebadany pod kątem ponad 300 substancji krzywdzących.GRS – Global Recycled standard użycie 64% albo więcej tworzyw pochodzących z recyklinguNumer dokumentu: CU 851646 Ze starego nowe: Ponowne zastosowanie już wcześniej użytych tworzyw pozwala zaoszczędzić cenne zasoby. GRS pozwala na ustalenie i pełną identyfikowalność tworzyw pochodzących z recyklingu użytych w produkcie. Oprócz całego łańcucha dostaw z punktu zbiórki do sklepową półkę, przedmiotem kontroli są również kryteria społeczne i ekologiczne.Hohenstein pasuje doskonale Instytut Badawczy HOHENSTEIN od blisko 60 lat prowadzi seryjne pomiary i badania służące rejestrowaniu wymiarów ciała. Korzystając z technice skanowania ciała 3D, rzeczywiste kształty ciała są wizualizowane i przekształcane w wiarygodne tabele rozmiarów.
 • Producent CRIVIT 
 • Kolor czarny 

3 # Crivit spodenki rowerowe męskie (7/xl, czarny)

Crivit spodenki rowerowe męskie (7/xl, czarny) Najniższa Cena Online CRIVIT Spodenki rowerowe męskie Opis artykułuwytworzono z materiału pochodzącego z recyklingucertyfikat zgodny z Global Recycled standardwykonano w 62% z tworzyw pochodzących z recyklingubezszwowe – bez przeszkadzających szwów bocznych 1. Miękki, komfortowy pas2. Strefy wentylacyjne: strefy dziane z otwartymi oczkami udoskonalają cyrkulację powietrza3. FlexFitRibs: większą rozciągliwość tam, gdzie jest ona niezbędna4. Easy Motion: bezszwowa technika gwarantująca wygodne noszenie i zoptymalizowaną swobodę ruchów5. Wygodne zakończenie nogawek6. Wygodna nakładka na siedzisko ze strefami wentylacyjnymi i pianka wygodna z tekstylną podszewką7. Miękki i wyjątkowo miły materiał – jak druga skóra z DryAct™: postępowa, nowoczesna technicznie mieszanka przędzy, która pochłania wilgoć ze skóry i odprowadza ją na zewnątrz. Dzięki temu pomaga skórze zachować suchość, broni ciało przed wychłodzeniem i zwiększa komfortoptymalne przypasowanie i stabilność formy dzięki marce LYCRA®odcienie: czarnycechy produktu Pielęgnacjaprać w temperaturze maks. 40°C (program do dzianin delikatnych)nie wybielaćnie osuszać w suszarce bębnowejnie prasowaćnie czyścić chemicznierozmiary4/S – 8/XXLZnajdź swój rozmiar wystarczy skorzystać z Kalkulatora rozmiarów. Wybierz kategorię, określ typ odzieży, wprowadź stosowne parametry i naciśnij przycisk „Oblicz”. Twój wymiar zostanie wyświetlony. OEKO-TEX® standard 100 Przetestowano na obecność substancji zgubnychNumer dokumentu: 21CX00016 CENTROCOT kanon 100 marki OEKO-TEX® to najszczególniej znany na świecie, niezależny dokument dla wszystkiego typu wyrobów tekstylnych i skórzanych, które zostały przetestowane pod kątem zawartości substancji destrukcyjnych – od przędzy i tkanin po artykuły gotowe do zastosowania. Etykieta potwierdza, że wyrób odzieżowy albo skórzany został przebadany pod kątem ponad 300 substancji szkodliwych.GRS – Global Recycled kanon zastosowanie 62% albo więcej tworzyw pochodzących z recyklinguNumer certyfikatu: CU 851646 Ze starego nowe: Ponowne użycie już wcześniej użytych materiałów pozwala zaoszczędzić cenne zasoby. GRS zezwala na ustalenie i całkowitą identyfikowalność tworzyw pochodzących z recyklingu użytych w produkcie. Oprócz całego łańcucha dostaw z punktu zbiórki do sklepową półkę, przedmiotem kontroli są ponadto kryteria społeczne i organiczne.Hohenstein nadaje się znakomicie Instytut Badawczy HOHENSTEIN od blisko 60 lat prowadzi seryjne pomiary i badania służące rejestrowaniu rozmiarów ciała. Korzystając z technologii skanowania ciała 3D, rzeczywiste kształty ciała są wizualizowane i przekształcane w wiarygodne tabele rozmiarów.
 • Producent CRIVIT 
 • Rodzaj spodenki 
 • Dla kogo dla mężczyzny 

4 # CRIVIT Spodenki rowerowe męskie (4/S, Czarny)

CRIVIT Spodenki rowerowe męskie (4/S, Czarny) Najniższa Cena Online CRIVIT Spodenki rowerowe męskie Opis towarutworzono z materiału pochodzącego z recyklinguatest zgodny z Global Recycled standardwykonano w 62% z tworzyw pochodzących z recyklingubezszwowe – bez przeszkadzających szwów bocznych 1. Miękki, wygodny pas2. Strefy wentylacyjne: strefy dziane z otwartymi oczkami poprawiają cyrkulację powietrza3. FlexFitRibs: obszerniejszą rozciągliwość tam, gdzie jest ona konieczna4. Easy Motion: bezszwowa technika zapewniająca komfortowe noszenie i zoptymalizowaną swobodę ruchów5. Komfortowe zakończenie nogawek6. Wygodna nakładka na siedzisko ze strefami wentylacyjnymi i pianka komfortowa z tekstylną podszewką7. Miękki i bardzo błogi materiał – jak druga skóra z DryAct™: postępowa, zaawansowana technicznie mieszanka przędzy, która pochłania wilgoć ze skóry i odprowadza ją na zewnątrz. Dzięki czemu pomaga skórze zachować suchość, chroni ciało przed wychłodzeniem i powiększa komforttrafne dostosowanie i stabilność formy dzięki marce LYCRA®kolory: czarnycechy artykułu Pielęgnacjaprać w temperaturze maks. 40°C (program do tkanin delikatnych)nie wybielaćnie osuszać w suszarce bębnowejnie prasowaćnie czyścić chemicznierozmiary4/S – 8/XXLZnajdź swój wymiar wystarczy skorzystać z Kalkulatora rozmiarów. Wybierz kategorię, określ rodzaj odzieży, wprowadź odpowiednie atrybuty i naciśnij przycisk „Oblicz”. Twój rozmiar zostanie wyświetlony. OEKO-TEX® standard 100 Przetestowano na obecność substancji szkodliwychNumer certyfikatu: 21CX00016 CENTROCOT kanon 100 producenta OEKO-TEX® to najszczególniej znany na świecie, niezależny atest dla wszystkiego typu wyrobów odzieżowych i skórzanych, które zostały przetestowane pod kątem zawartości substancji krzywdzących – od przędzy i tkanin po artykuły gotowe do zastosowania. Etykieta potwierdza, że wyrób tekstylny lub skórzany został przebadany pod kątem ponad 300 substancji zgubnych.GRS – Global Recycled kanon użycie 62% lub więcej tworzyw pochodzących z recyklinguNumer dokumentu: CU 851646 Ze starego świeże: Ponowne użycie już wcześniej użytych materiałów pozwala zaoszczędzić cenne zasoby. GRS umożliwia ustalenie i całkowitą identyfikowalność materiałów pochodzących z recyklingu użytych w produkcie. Oprócz całego łańcucha dostaw z punktu zbiórki do sklepową półkę, przedmiotem kontroli są również kryteria społeczne i naturalne.Hohenstein nadaje się wyśmienicie Instytut Badawczy HOHENSTEIN od blisko 60 lat prowadzi seryjne pomiary i badania służące rejestrowaniu wymiarów ciała. Korzystając z technologii skanowania ciała 3D, rzeczywiste kształty ciała są wizualizowane i przekształcane w wiarygodne tabele rozmiarów.
 • Producent CRIVIT 
 • Rodzaj spodenki 
 • Dla kogo dla mężczyzny 

5 # CRIVIT Spodenki rowerowe damskie (XS (32/34), Czarny)

CRIVIT Spodenki rowerowe damskie (XS (32/34), Czarny) Najniższa Cena Online CRIVIT Spodenki rowerowe damskie Opis towarutworzono z materiału pochodzącego z recyklinguatest zgodny z Global Recycled standardwytworzono w 64% z materiałów pochodzących z recyklingubezszwowe – bez przeszkadzających szwów bocznych 1. Miękki, wygodny pas2. Strefy wentylacyjne: strefy dziane z otwartymi oczkami udoskonalają cyrkulację powietrza3. FlexFitRibs: większą elastyczność tam, gdzie jest ona konieczna4. Easy Motion: bezszwowa technologia gwarantująca komfortowe noszenie i zoptymalizowaną swobodę ruchów5. Wygodne zakończenie nogawek6. Wygodna nakładka na siedzisko ze strefami wentylacyjnymi i pianka wygodna z tekstylną podszewką7. Miękki i bardzo miły materiał – jak druga skóra8. Z DryAct™: postępowa, nowoczesna technicznie mieszanka przędzy pochłania wilgoć ze skóry i odprowadza ją na zewnątrz. Dzięki temu pomaga skórze zachować suchość, chroni ciało przed wychłodzeniem i rozszerza komfort adekwatne dostosowanie i stabilność formy dzięki marce LYCRA®kolory: czarnycechy produktu Pielęgnacjaprać w temperaturze maks. 40°C (program do dzianin delikatnych)nie wybielaćnie osuszać w suszarce bębnowejnie prasowaćnie czyścić chemicznierozmiaryXS ( 32/34) – L (44/46)Znajdź swój rozmiar wystarczy skorzystać z Kalkulatora rozmiarów. Wybierz kategorię, określ wariant odzieży, wprowadź odpowiednie parametry i naciśnij przycisk „Oblicz”. Twój rozmiar zostanie wyświetlony.< OEKO-TEX® standard 100 Przetestowano na obecność substancji destrukcyjnychNumer certyfikatu: 21CX00016 CENTROCOT standard 100 marki OEKO-TEX® to najbardziej znany na świecie, niezależny certyfikat dla wszystkiego rodzaju wyrobów tekstylnych i skórzanych, które zostały przetestowane pod kątem zawartości substancji szkodliwych – od przędzy i tkanin po artykuły gotowe do zastosowania. Etykieta potwierdza, iż wyrób odzieżowy lub skórzany został przebadany pod kątem ponad 300 substancji zgubnych.GRS – Global Recycled kanon użycie 64% albo więcej materiałów pochodzących z recyklinguNumer atestu: CU 851646 Ze starego świeże: Ponowne użycie już wcześniej użytych tworzyw pozwala zaoszczędzić cenne zasoby. GRS pozwala na ustalenie i pełną identyfikowalność tworzyw pochodzących z recyklingu użytych w produkcie. Oprócz całego łańcucha dostaw z punktu zbiórki do sklepową półkę, przedmiotem kontroli są również kryteria społeczne i organiczne.Hohenstein pasuje perfekcyjnie Instytut Badawczy HOHENSTEIN od blisko 60 lat prowadzi seryjne pomiary i badania służące rejestrowaniu wymiarów ciała. Korzystając z technice skanowania ciała 3D, rzeczywiste kształty ciała są wizualizowane i przekształcane w wiarygodne tabele rozmiarów.
 • Producent CRIVIT 
 • Kolor czarny 

6 # CRIVIT Spodenki rowerowe damskie (L (44/46), Czarny), kolor czarny

CRIVIT Spodenki rowerowe damskie (L (44/46), Czarny), kolor czarny Najniższa Cena Online CRIVIT Spodenki rowerowe damskie Opis produktuprodukowano z materiału pochodzącego z recyklingudokument zgodny z Global Recycled standardwytworzono w 64% z materiałów pochodzących z recyklingubezszwowe – bez przeszkadzających szwów bocznych 1. Miękki, wygodny pas2. Strefy wentylacyjne: strefy dziane z otwartymi oczkami ulepszają cyrkulację powietrza3. FlexFitRibs: większą sprężystość tam, gdzie jest ona potrzebna4. Easy Motion: bezszwowa technologia gwarantująca wygodne noszenie i zoptymalizowaną swobodę ruchów5. Komfortowe zakończenie nogawek6. Komfortowa nakładka na siedzisko ze strefami wentylacyjnymi i pianka komfortowa z tekstylną podszewką7. Miękki i niezwykle błogi materiał – jak druga skóra8. Z DryAct™: nowoczesna, zaawansowana technologicznie mieszanka przędzy pochłania wilgoć ze skóry i odprowadza ją na zewnątrz. Dzięki temu pomaga skórze zachować suchość, broni ciało przed wychłodzeniem i powiększa komfort adekwatne dostosowanie i stabilność formy dzięki marce LYCRA®kolory: czarnyparametry towaru Pielęgnacjaprać w temperaturze maks. 40°C (program do dzianin delikatnych)nie wybielaćnie suszyć w suszarce bębnowejnie prasowaćnie czyścić chemiczniewymiaryXS ( 32/34) – L (44/46)Znajdź swój rozmiar starczy skorzystać z Kalkulatora wymiarów. Wybierz kategorię, określ rodzaj odzieży, wprowadź optymalne parametry i naciśnij przycisk „Oblicz”. Twój rozmiar zostanie wyświetlony.< OEKO-TEX® kanon 100 Przetestowano na występowanie substancji szkodliwychNumer certyfikatu: 21CX00016 CENTROCOT kanon 100 firmy OEKO-TEX® to najistotniej znany na świecie, niezależny dokument dla wszelkiego typu wyrobów włókienniczych i skórzanych, które zostały przetestowane pod kątem zawartości substancji krzywdzących – od przędzy i tkanin po artykuły gotowe do wykorzystania. Etykieta potwierdza, iż wyrób tekstylny lub skórzany został przebadany pod kątem ponad 300 substancji krzywdzących.GRS – Global Recycled standard użycie 64% lub więcej tworzyw pochodzących z recyklinguNumer atestu: CU 851646 Ze starego nowe: Ponowne wykorzystanie już wcześniej użytych materiałów pozwala zaoszczędzić cenne zasoby. GRS zezwala na ustalenie i pełną identyfikowalność materiałów pochodzących z recyklingu użytych w produkcie. Oprócz całego łańcucha dostaw z punktu zbiórki do sklepową półkę, przedmiotem kontroli są także kryteria społeczne i organiczne.Hohenstein nadaje się idealnie Instytut Badawczy HOHENSTEIN od blisko 60 lat prowadzi seryjne pomiary i badania służące rejestrowaniu rozmiarów ciała. Korzystając z technologii skanowania ciała 3D, rzeczywiste kształty ciała są wizualizowane i przekształcane w wiarygodne tabele rozmiarów.
 • Producent CRIVIT 
 • Kolor czarny 

8 # Crivit spodenki rowerowe męskie (5/m, czarny)

Crivit spodenki rowerowe męskie (5/m, czarny) Najniższa Cena Online CRIVIT Spodenki rowerowe męskie Opis towaruprodukowano z materiału pochodzącego z recyklinguatest zgodny z Global Recycled kanonstworzono w 62% z materiałów pochodzących z recyklingubezszwowe – bez przeszkadzających szwów bocznych 1. Miękki, komfortowy pas2. Strefy wentylacyjne: strefy dziane z otwartymi oczkami poprawiają cyrkulację powietrza3. FlexFitRibs: obszerniejszą rozciągliwość tam, gdzie jest ona konieczna4. Easy Motion: bezszwowa technologia gwarantująca wygodne noszenie i zoptymalizowaną swobodę ruchów5. Wygodne zakończenie nogawek6. Komfortowa nakładka na siedzisko ze strefami wentylacyjnymi i pianka komfortowa z tekstylną podszewką7. Miękki i niezwykle błogi materiał – jak druga skóra z DryAct™: postępowa, progresywna technologicznie mieszanka przędzy, która pochłania wilgoć ze skóry i odprowadza ją na zewnątrz. Dzięki czemu pomaga skórze zachować suchość, broni ciało przed wychłodzeniem i rozszerza komfortadekwatne dobranie i stabilność formy dzięki marce LYCRA®odcienie: czarnyparametry artykułu Pielęgnacjaprać w temperaturze maks. 40°C (program do dzianin delikatnych)nie wybielaćnie suszyć w suszarce bębnowejnie prasowaćnie czyścić chemicznierozmiary4/S – 8/XXLZnajdź swój wymiar wystarczy skorzystać z Kalkulatora rozmiarów. Wybierz kategorię, określ typ odzieży, wprowadź trafne właściwości i naciśnij przycisk „Oblicz”. Twój wymiar zostanie wyświetlony. OEKO-TEX® kanon 100 Przetestowano na występowanie substancji destrukcyjnychNumer atestu: 21CX00016 CENTROCOT kanon 100 firmy OEKO-TEX® to najmocniej znany na świecie, niezależny dokument dla wszystkiego typu wyrobów odzieżowych i skórzanych, które zostały przetestowane pod kątem zawartości substancji krzywdzących – od przędzy i dzianin po artykuły gotowe do wykorzystania. Etykieta potwierdza, że wyrób odzieżowy lub skórzany został przebadany pod kątem ponad 300 substancji krzywdzących.GRS – Global Recycled standard wykorzystanie 62% albo więcej materiałów pochodzących z recyklinguNumer atestu: CU 851646 Ze starego świeże: Ponowne użycie już wcześniej użytych tworzyw pozwala zaoszczędzić cenne zasoby. GRS umożliwia ustalenie i całkowitą identyfikowalność materiałów pochodzących z recyklingu użytych w produkcie. Oprócz całego łańcucha dostaw z punktu zbiórki do sklepową półkę, przedmiotem kontroli są również kryteria społeczne i ekologiczne.Hohenstein pasuje świetnie Instytut Badawczy HOHENSTEIN od blisko 60 lat prowadzi seryjne pomiary i badania służące rejestrowaniu rozmiarów ciała. Korzystając z technologii skanowania ciała 3D, rzeczywiste kształty ciała są wizualizowane i przekształcane w wiarygodne tabele wymiarów.
 • Producent CRIVIT 
 • Rodzaj spodenki 
 • Dla kogo dla mężczyzny 

10 # spodenki rowerowe damskie (s (36/38), czarny), Crivit

spodenki rowerowe damskie (s (36/38), czarny), Crivit Najniższa Cena Online CRIVIT Spodenki rowerowe damskie Opis produktuprodukowano z materiału pochodzącego z recyklinguatest zgodny z Global Recycled kanonprodukowano w 64% z tworzyw pochodzących z recyklingubezszwowe – bez przeszkadzających szwów bocznych 1. Miękki, komfortowy pas2. Strefy wentylacyjne: strefy dziane z otwartymi oczkami ulepszają cyrkulację powietrza3. FlexFitRibs: obszerniejszą elastyczność tam, gdzie jest ona niezbędna4. Easy Motion: bezszwowa technologia gwarantująca komfortowe noszenie i zoptymalizowaną swobodę ruchów5. Komfortowe zakończenie nogawek6. Wygodna nakładka na siedzisko ze strefami wentylacyjnymi i pianka wygodna z tekstylną podszewką7. Miękki i szczególnie błogi materiał – jak druga skóra8. Z DryAct™: progresywna, innowacyjna technologicznie mieszanka przędzy pochłania wilgoć ze skóry i odprowadza ją na zewnątrz. Dzięki czemu pomaga skórze zachować suchość, chroni ciało przed wychłodzeniem i zwiększa komfort trafne dostosowanie i stabilność formy dzięki marce LYCRA®kolory: czarnyparametry towaru Pielęgnacjaprać w temperaturze maks. 40°C (program do dzianin delikatnych)nie wybielaćnie suszyć w suszarce bębnowejnie prasowaćnie czyścić chemiczniewymiaryXS ( 32/34) – L (44/46)Znajdź swój wymiar wystarczy skorzystać z Kalkulatora rozmiarów. Wybierz kategorię, określ wariant odzieży, wprowadź stosowne cechy i naciśnij przycisk „Oblicz”. Twój wymiar zostanie wyświetlony.< OEKO-TEX® standard 100 Przetestowano na występowanie substancji krzywdzącychNumer dokumentu: 21CX00016 CENTROCOT kanon 100 producenta OEKO-TEX® to najmocniej znany na świecie, niezależny certyfikat dla wszelkiego typu wyrobów ubraniowych i skórzanych, które zostały przetestowane pod kątem zawartości substancji szkodliwych – od przędzy i dzianin po artykuły gotowe do użycia. Etykieta potwierdza, iż wyrób odzieżowy albo skórzany został przebadany pod kątem ponad 300 substancji zgubnych.GRS – Global Recycled standard zastosowanie 64% albo więcej tworzyw pochodzących z recyklinguNumer dokumentu: CU 851646 Ze starego nowe: Ponowne zastosowanie już wcześniej użytych tworzyw pozwala zaoszczędzić cenne zasoby. GRS pozwala na ustalenie i pełną identyfikowalność tworzyw pochodzących z recyklingu użytych w produkcie. Oprócz całego łańcucha dostaw z punktu zbiórki do sklepową półkę, przedmiotem kontroli są ponadto kryteria społeczne i ekologiczne.Hohenstein pasuje doskonale Instytut Badawczy HOHENSTEIN od blisko 60 lat prowadzi seryjne pomiary i badania służące rejestrowaniu rozmiarów ciała. Korzystając z technologii skanowania ciała 3D, rzeczywiste kształty ciała są wizualizowane i przekształcane w wiarygodne tabele rozmiarów.
 • Producent CRIVIT 
 • Kolor czarny 


Ranking z najtańszymi spodenkami na rower w sklepach Lidl [Cena] Top5 na kwiecień 2024

Poniższe zestawienie TOP5 zawiera najtańsze krótkie spodenki rowerowe w sklepie online Lidl, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną, z aktualizacją na kwiecień 2024.

1 # Crivit damskie spodenki funkcyjne rowerowe, bezszwowe

Crivit damskie spodenki funkcyjne rowerowe, bezszwowe Najniższa Cena Online CRIVIT damskie spodenki funkcyjne rowerowe, bezszwowe Opis towaruwykonano z materiału pochodzącego z recyklingudokument zgodny z Global Recycled standardtworzono w 91% z materiału pochodzącego z recyklinguseamless – bez kłopotliwych szwów bocznychmodny materiał prążkowanytrafne dobranie i stabilność formy dzięki marce LYCRA®parametry produktu Znajdź swój rozmiar wystarczy skorzystać z Kalkulatora rozmiarów. Wybierz kategorię, określ rodzaj odzieży, wprowadź stosowne parametry i naciśnij przycisk „Oblicz”. Twój rozmiar zostanie wyświetlony. OEKO-TEX® kanon 100 Przetestowano na obecność substancji krzywdzącychNumer certyfikatu: SH020 194917 Testex kanon 100 producenta OEKO-TEX® to najbardziej znany na świecie, niezależny dokument dla wszelkiego typu wyrobów odzieżowych i skórzanych, które zostały przetestowane pod kątem zawartości substancji destrukcyjnych – od przędzy i dzianin po artykuły gotowe do zastosowania. Etykieta potwierdza, że wyrób włókienniczy albo skórzany został przebadany pod kątem ponad 300 substancji destrukcyjnych.GRS – Global Recycled standard wykorzystanie 91% albo więcej tworzyw pochodzących z recyklinguNumer dokumentu: CU 851646 Ze starego nowe: Ponowne wykorzystanie już wcześniej użytych tworzyw pozwala zaoszczędzić cenne zasoby. GRS zezwala na ustalenie i pełną identyfikowalność materiałów pochodzących z recyklingu użytych w produkcie. Oprócz całego łańcucha dostaw od punktu zbiórki do sklepu, sprawdzane są w dodatku kryteria społeczne i naturalne.Hohenstein nadaje się świetnie Instytut Badawczy HOHENSTEIN od blisko 60 lat prowadzi seryjne pomiary i badania służące rejestrowaniu wymiarów ciała. Korzystając z technologii skanowania ciała 3D, rzeczywiste kształty ciała są wizualizowane i przekształcane w wiarygodne tabele wymiarów.
 • Producent CRIVIT 
 • Kolor zielony 

2 # CRIVIT Damskie spodenki funkcyjne rowerowe, bezszwowe (S (36/38), Czarny)

CRIVIT Damskie spodenki funkcyjne rowerowe, bezszwowe (S (36/38), Czarny) Najniższa Cena Online CRIVIT żeńskie spodenki funkcyjne rowerowe, bezszwowe Opis artykułuwytwarzano z materiału pochodzącego z recyklingudokument zgodny z Global Recycled standardwytwarzano w 91% z materiału pochodzącego z recyklinguseamless – bez kłopotliwych szwów bocznychmodny materiał prążkowanystosowne dostosowanie i stabilność formy dzięki marce LYCRA®parametry towaru Znajdź swój rozmiar wystarczy skorzystać z Kalkulatora wymiarów. Wybierz kategorię, określ typ odzieży, wprowadź odpowiednie cechy i naciśnij przycisk „Oblicz”. Twój rozmiar zostanie wyświetlony. OEKO-TEX® kanon 100 Przetestowano na występowanie substancji destrukcyjnychNumer dokumentu: SH020 194917 Testex standard 100 marki OEKO-TEX® to najbardziej znany na świecie, niezależny certyfikat dla wszystkiego rodzaju wyrobów włókienniczych i skórzanych, które zostały przetestowane pod kątem zawartości substancji zgubnych – od przędzy i tkanin po artykuły gotowe do wykorzystania. Etykieta potwierdza, że wyrób ubraniowy lub skórzany został przebadany pod kątem ponad 300 substancji krzywdzących.GRS – Global Recycled kanon wykorzystanie 91% albo więcej tworzyw pochodzących z recyklinguNumer dokumentu: CU 851646 Ze starego nowe: Ponowne zastosowanie już wcześniej użytych materiałów pozwala zaoszczędzić cenne zasoby. GRS pozwala na ustalenie i pełną identyfikowalność tworzyw pochodzących z recyklingu użytych w produkcie. Oprócz całego łańcucha dostaw od punktu zbiórki do sklepu, sprawdzane są dodatkowo kryteria społeczne i naturalne.Hohenstein pasuje genialnie Instytut Badawczy HOHENSTEIN od blisko 60 lat prowadzi seryjne pomiary i badania służące rejestrowaniu rozmiarów ciała. Korzystając z technologii skanowania ciała 3D, rzeczywiste kształty ciała są wizualizowane i przekształcane w wiarygodne tabele rozmiarów.
 • Producent CRIVIT 
 • Kolor czarny 

3 # damskie spodenki funkcyjne rowerowe, bezszwowe (m (40/42), czarny) marki Crivit

damskie spodenki funkcyjne rowerowe, bezszwowe (m (40/42), czarny) marki Crivit Najniższa Cena Online CRIVIT kobiece spodenki funkcyjne rowerowe, bezszwowe Opis artykułuprodukowano z materiału pochodzącego z recyklingudokument zgodny z Global Recycled standardwytworzono w 91% z materiału pochodzącego z recyklinguseamless – bez kłopotliwych szwów bocznychpopularny materiał prążkowanyoptymalne dostosowanie i stabilność formy dzięki marce LYCRA®cechy artykułu Znajdź swój rozmiar wystarczy skorzystać z Kalkulatora wymiarów. Wybierz kategorię, określ typ odzieży, wprowadź stosowne właściwości i naciśnij przycisk „Oblicz”. Twój rozmiar zostanie wyświetlony. OEKO-TEX® kanon 100 Przetestowano na obecność substancji zgubnychNumer atestu: SH020 194917 Testex kanon 100 marki OEKO-TEX® to najbardziej znany na świecie, niezależny atest dla wszystkiego rodzaju wyrobów ubraniowych i skórzanych, które zostały przetestowane pod kątem zawartości substancji krzywdzących – od przędzy i dzianin po artykuły gotowe do użycia. Etykieta potwierdza, iż wyrób ubraniowy lub skórzany został przebadany pod kątem ponad 300 substancji krzywdzących.GRS – Global Recycled kanon użycie 91% lub więcej tworzyw pochodzących z recyklinguNumer certyfikatu: CU 851646 Ze starego nowe: Ponowne wykorzystanie już wcześniej użytych tworzyw pozwala zaoszczędzić cenne zasoby. GRS zezwala na ustalenie i pełną identyfikowalność materiałów pochodzących z recyklingu użytych w produkcie. Oprócz całego łańcucha dostaw od punktu zbiórki do sklepu, sprawdzane są również kryteria społeczne i ekologiczne.Hohenstein nadaje się znakomicie Instytut Badawczy HOHENSTEIN od blisko 60 lat prowadzi seryjne pomiary i badania służące rejestrowaniu rozmiarów ciała. Korzystając z technice skanowania ciała 3D, rzeczywiste kształty ciała są wizualizowane i przekształcane w wiarygodne tabele wymiarów.
 • Producent CRIVIT 
 • Kolor czarny 

4 # CRIVIT Damskie spodenki funkcyjne rowerowe, bezszwowe (L (44/46), Czarny) (4335747053702)

CRIVIT Damskie spodenki funkcyjne rowerowe, bezszwowe (L (44/46), Czarny) (4335747053702) Najniższa Cena Online CRIVIT damskie spodenki funkcyjne rowerowe, bezszwowe Opis artykułuwytwarzano z materiału pochodzącego z recyklinguatest zgodny z Global Recycled kanonwykonano w 91% z materiału pochodzącego z recyklinguseamless – bez kłopotliwych szwów bocznychlubiany materiał prążkowanyoptymalne dostosowanie i stabilność formy dzięki marce LYCRA®cechy produktu Znajdź swój wymiar starczy skorzystać z Kalkulatora wymiarów. Wybierz kategorię, określ typ odzieży, wprowadź trafne atrybuty i naciśnij przycisk „Oblicz”. Twój wymiar zostanie wyświetlony. OEKO-TEX® kanon 100 Przetestowano na obecność substancji zgubnychNumer certyfikatu: SH020 194917 Testex kanon 100 marki OEKO-TEX® to najmocniej znany na świecie, niezależny certyfikat dla wszelkiego rodzaju wyrobów konfekcyjnych i skórzanych, które zostały przetestowane pod kątem zawartości substancji szkodliwych – od przędzy i tkanin po artykuły gotowe do wykorzystania. Etykieta potwierdza, iż wyrób ubraniowy lub skórzany został przebadany pod kątem ponad 300 substancji zgubnych.GRS – Global Recycled kanon wykorzystanie 91% lub więcej materiałów pochodzących z recyklinguNumer atestu: CU 851646 Ze starego świeże: Ponowne zastosowanie już wcześniej użytych materiałów pozwala zaoszczędzić cenne zasoby. GRS umożliwia ustalenie i pełną identyfikowalność materiałów pochodzących z recyklingu użytych w produkcie. Oprócz całego łańcucha dostaw od punktu zbiórki do sklepu, sprawdzane są dodatkowo kryteria społeczne i organiczne.Hohenstein pasuje nadzwyczajnie Instytut Badawczy HOHENSTEIN od blisko 60 lat prowadzi seryjne pomiary i badania służące rejestrowaniu wymiarów ciała. Korzystając z technice skanowania ciała 3D, rzeczywiste kształty ciała są wizualizowane i przekształcane w wiarygodne tabele wymiarów.
 • Producent CRIVIT 
 • Kolor czarny 

5 # CRIVIT Damskie spodenki funkcyjne rowerowe, bezszwowe (M (40/42), Różowy) (4335747053771)

CRIVIT Damskie spodenki funkcyjne rowerowe, bezszwowe (M (40/42), Różowy) (4335747053771) Najniższa Cena Online CRIVIT damskie spodenki funkcyjne rowerowe, bezszwowe Opis produktuwyprodukowano z materiału pochodzącego z recyklinguatest zgodny z Global Recycled kanonprodukowano w 91% z materiału pochodzącego z recyklinguseamless – bez kłopotliwych szwów bocznychpopularny materiał prążkowanyoptymalne dobranie i stabilność formy dzięki marce LYCRA®atrybuty towaru Znajdź swój rozmiar wystarczy skorzystać z Kalkulatora rozmiarów. Wybierz kategorię, określ wariant odzieży, wprowadź trafne cechy i naciśnij przycisk „Oblicz”. Twój rozmiar zostanie wyświetlony. OEKO-TEX® kanon 100 Przetestowano na obecność substancji zgubnychNumer certyfikatu: SH020 194917 Testex kanon 100 producenta OEKO-TEX® to najbardziej znany na świecie, niezależny certyfikat dla wszystkiego rodzaju wyrobów konfekcyjnych i skórzanych, które zostały przetestowane pod kątem zawartości substancji destrukcyjnych – od przędzy i tkanin po artykuły gotowe do użycia. Etykieta potwierdza, iż wyrób tekstylny albo skórzany został przebadany pod kątem ponad 300 substancji destrukcyjnych.GRS – Global Recycled standard wykorzystanie 91% albo więcej materiałów pochodzących z recyklinguNumer atestu: CU 851646 Ze starego nowe: Ponowne wykorzystanie już wcześniej użytych materiałów pozwala zaoszczędzić cenne zasoby. GRS zezwala na ustalenie i pełną identyfikowalność materiałów pochodzących z recyklingu użytych w produkcie. Oprócz całego łańcucha dostaw od punktu zbiórki do sklepu, sprawdzane są w dodatku kryteria społeczne i naturalne.Hohenstein pasuje perfekcyjnie Instytut Badawczy HOHENSTEIN od blisko 60 lat prowadzi seryjne pomiary i badania służące rejestrowaniu rozmiarów ciała. Korzystając z technice skanowania ciała 3D, rzeczywiste kształty ciała są wizualizowane i przekształcane w wiarygodne tabele rozmiarów.
 • Producent CRIVIT 
 • Kolor różowy 


TOP7 Najlepsze spodenki na rower Ranking kwiecień 2024

Jeżeli nie znalazłeś odpowiednich rowerowych szortów w Lidl, zachęcamy do zapoznania się z ogólnym rankingiem rekomendowanych rowerowych szortów.Powiązania tematyczne:

 • jakie spodenki na rower w sklepie Lidl opinie,
 • dobre spodenki rowerowe w sklepie online Lidl cena,
 • ranking najlepszych krótkich rowerowych szortów w Lidl.