Najlepsze torby rowerowe pod siodełko do 150 zł. Jakie propozycje w TOP10? Sprawdź RANKING!

NocnyRower.com / Rankingi rowerowe / Rankingi toreb rowerowych / Ranking podsiodłowych toreb na rower do 150 zł

Poszukujesz możliwie najlepszych podsiodłowych toreb na rower do 150 zł? Polecamy poniższe rankingi z aktualizacją na październik 2022:

 • TOP10 podsiodłowych toreb na rower do 150 zł – pod względem zainteresowania konsumentów,
 • TOP5 z podsiodłowymi torbami rowerowymi do 150 zł – pod względem ceny,
 • TOP5 często kupowanych rowerowych toreb podsiodłowych.

Ranking z najlepszymi podsiodłowymi torbami rowerowymi do 150 zł [Zainteresowanie] Top10 na październik 2022

Nasze zestawienie zawiera proponowane torby rowerowe pod siodełko do 150 zł, jakie są najchętniej kupowane w sklepach online. Zachęcamy do zapoznania się z podsiodłowymi torbami rowerowymi do 150 zł i ich opisem technicznym.

5 # Topeak torba podsiodłowa wedge pack ii z pokrowcem medium (4712511826715)

Topeak torba podsiodłowa wedge pack ii z pokrowcem medium (4712511826715) Najniższa Cena Online Torba podsiodłowa Topeak Wedge Pack II Medium Torba podsiodłowa marki Topeak w rozmiarze M.stworzona ze wzmacnianego teflonem włókna nylonowego o grubości 1000 den.dzięki temu torba jest istotnie wytrzymała.najistotniej newralgiczne powierzchnie ponadto powlekane są wodoodpornym materiałem.stworzona do przewożenia zapasowej dętki, batonów energetycznych, narzędzi, czy innych mniejszych przedmiotów.Tył torby zaopatrzony jest w pasek odblaskowy producenta 3M, a także uzupełniającą szlufkę (ok 20 mm szerokości) do montażu oświetlenia na klips.Uchwyt mocowany do siodełka z systemem QuickClick pozwala błyskawicznie wyswobodzić torbę i wziąć ją ze sobą.Dodatkowy przedni rzep do sztycy siodła sprawi, iż torba za każdym razem będzie na swym miejscu.Drugi zamek pozwal zwiększyć objętość torby do około 1.25 L.W zestawie z torbą znajduje się pokrowiec przeciwdeszczowy w odcieniu żółtym. Producent: TopeakModel: Wedge Pack II wymiar: MediumMateriał: Nylon 1000 den powlekany teflonemSystem mocowania: uchwyt podsiodłowy z systemem QuickClickOdblaski: 3Mparametry uzupełniające: szlufka na lampkęobjętość: ~ 0,95-1,25 LWaga: ~ 160 g TOPEAK jest to amerykańska firma produkująca innowacyjne akcesoria dla rowerzystów. Ich produkty to dopracowane dzieła inżynierii, oparte na doświadczeniach zawodników i pasjonatów, które gwarantują komfort wykorzystywania rowerzystom o ponadprzeciętnych oczekiwaniach. TOPEAK w swoich produktach stawia na detale. Nieprzeciętne jest wszystko - od detali produktu po projekt opakowania.
 • Producent TOPEAK 
 • Rodzaj torba podsiodłowa 

7 # Topeak Wedge Pack 2 Torebka podsiodłowa small 2020 Torebki na sztycę

Topeak Wedge Pack 2 Torebka podsiodłowa small 2020 Torebki na sztycę Najniższa Cena Online Torba podsiodłowa Topeak Wedge Pack II Small Torba podsiodłowa marki Topeak w rozmiarze S.stworzona ze wzmacnianego teflonem włókna nylonowego o grubości 1000 den.dzięki temu torba jest niezwykle wytrzymała.najbardziej newralgiczne powierzchnie na dodatek powlekane są wodoodpornym tworzywem.tworzona do przewożenia zapasowej dętki, batonów energetycznych, narzędzi, czy innych mniejszych przedmiotów.Tył torby wyposażony jest w pasek odblaskowy firmy 3M, a także uzupełniającą szlufkę (ok 20 mm szerokości) do konstrukcji oświetlenia na klips.Uchwyt mocowany do siodełka z systemem QuickClick pozwala momentalnie wyswobodzić torbę i zabrać ją ze sobą.Dodatkowy przedni rzep do sztycy siodła sprawi, iż torba za każdym razem będzie na swoim miejscu.W pakiecie z torbą znajduje się pokrowiec przeciwdeszczowy w odcieniu żółtym. Producent: TopeakModel: Wedge Pack II wymiar: SmallMateriał: Nylon 1000 den powlekany teflonemSystem mocowania: uchwyt podsiodłowy z systemem QuickClickOdblaski: 3Mparametry dodatkowe: szlufka na lampkęobjętość: ~ 0,8 LWaga: ~ 145 g TOPEAK jest to amerykańska marka produkująca progresywne akcesoria dla rowerzystów. Ich produkty to dopracowane dzieła inżynierii, oparte na doświadczeniach zawodników i pasjonatów, które gwarantują komfort użytkowania rowerzystom o ponadprzeciętnych wymaganiach. TOPEAK w swych produktach stawia na detale. Genialne jest wszystko - od detali produktu po projekt opakowania.
 • Producent Topeak 
 • Rodzaj torba podsiodłowa 


Ranking z najtańszymi podsiodłowymi torbami rowerowymi do 150 zł [Cena] Top10 na październik 2022

Poniższe zestawienie TOP5 zawiera najtańsze torby rowerowe pod siodełko do 150 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną, z aktualizacją na październik 2022.

1 # Topeak torba podsiodłowa wedge pack ii z pokrowcem medium (4712511826715)

Topeak torba podsiodłowa wedge pack ii z pokrowcem medium (4712511826715) Najniższa Cena Online Torba podsiodłowa Topeak Wedge Pack II Medium Torba podsiodłowa producenta Topeak w rozmiarze M.produkowana ze wzmacnianego teflonem włókna nylonowego o grubości 1000 den.dzięki czemu torba jest szczególnie wytrzymała.najbardziej newralgiczne powierzchnie w dodatku powlekane są wodoodpornym materiałem.wyprodukowana do przewożenia zapasowej dętki, batonów energetycznych, narzędzi, czy innych mniejszych przedmiotów.Tył torby zaopatrzony jest w pasek odblaskowy marki 3M i dodatkową szlufkę (ok 20 mm szerokości) do konstrukcji oświetlenia na klips.Uchwyt mocowany do siodełka z systemem QuickClick pozwala ekspresowo wyswobodzić torbę i zabrać ją ze sobą.Dodatkowy przedni rzep do sztycy siodła sprawi, iż torba za każdym razem będzie na swoim miejscu.Drugi zamek pozwal zwiększyć pojemność torby do około 1.25 L.W pakiecie z torbą znajduje się pokrowiec przeciwdeszczowy w odcieniu żółtym. Producent: TopeakModel: Wedge Pack II rozmiar: MediumMateriał: Nylon 1000 den powlekany teflonemSystem mocowania: uchwyt podsiodłowy z systemem QuickClickOdblaski: 3Mwłaściwości dopełniające: szlufka na lampkępojemność: ~ 0,95-1,25 LWaga: ~ 160 g TOPEAK jest to amerykańska producent produkująca innowacyjne akcesoria dla rowerzystów. Ich produkty to dopracowane dzieła inżynierii, oparte na doświadczeniach zawodników i pasjonatów, które zapewniają komfort stosowania rowerzystom o ponadprzeciętnych wymogich. TOPEAK w swoich produktach stawia na detale. Perfekcyjne jest wszystko - od detali towaru po projekt opakowania.
 • Producent TOPEAK 
 • Rodzaj torba podsiodłowa 

2 # Topeak Wedge Pack 2 Torebka podsiodłowa small 2020 Torebki na sztycę

Topeak Wedge Pack 2 Torebka podsiodłowa small 2020 Torebki na sztycę Najniższa Cena Online Torba podsiodłowa Topeak Wedge Pack II Small Torba podsiodłowa marki Topeak w wymiarze S.stworzona ze wzmacnianego teflonem włókna nylonowego o grubości 1000 den.dzięki czemu torba jest wyjątkowo wytrzymała.najszczególniej newralgiczne powierzchnie dodatkowo powlekane są wodoodpornym materiałem.tworzona do przewożenia zapasowej dętki, batonów energetycznych, narzędzi, czy innych mniejszych przedmiotów.Tył torby zaopatrzony jest w pasek odblaskowy producenta 3M oraz uzupełniającą szlufkę (ok 20 mm szerokości) do montażu oświetlenia na klips.Uchwyt mocowany do siodełka z systemem QuickClick pozwala prędko wyswobodzić torbę i zabrać ją ze sobą.Dodatkowy przedni rzep do sztycy siodła sprawi, iż torba zawsze będzie na swym miejscu.W zestawie z torbą znajduje się pokrowiec przeciwdeszczowy w odcieniu żółtym. Producent: TopeakModel: Wedge Pack II rozmiar: SmallMateriał: Nylon 1000 den powlekany teflonemSystem mocowania: uchwyt podsiodłowy z systemem QuickClickOdblaski: 3Mcechy dopełniające: szlufka na lampkęobjętość: ~ 0,8 LWaga: ~ 145 g TOPEAK jest to amerykańska producent produkująca postępowe akcesoria dla rowerzystów. Ich produkty to dopracowane dzieła inżynierii, oparte na doświadczeniach zawodników i pasjonatów, które gwarantują komfort używania rowerzystom o ponadprzeciętnych wymaganiach. TOPEAK w swoich produktach stawia na detale. Świetne jest wszystko - od detali artykułu po projekt opakowania.
 • Producent Topeak 
 • Rodzaj torba podsiodłowa 


TOP7 Najlepsze torby pod siodełko rowerowe Ranking październik 2022

Jeżeli nie znalazłeś odpowiednich podsiodłowych toreb na rower do 150 zł, zachęcamy do zapoznania się z ogólnym rankingiem dobrych rowerowych toreb podsiodłowych.Powiązania tematyczne:

 • jaka torba rowerowa podsiodłowa do 150 zł opinie,
 • dobre torby rowerowe pod siodełko do 150 zł cena,
 • ranking najlepszych podsiodłowych toreb na rower do 150 zł.