Najlepsze torby rowerowe pod siodełko do 400 zł. Jakie propozycje w TOP10? Sprawdź RANKING!

NocnyRower.com / Rankingi rowerowe / Rankingi toreb rowerowych / Ranking podsiodłowych toreb na rower do 400 zł

Poszukujesz możliwie najlepszych podsiodłowych toreb na rower do 400 zł? Polecamy poniższe rankingi z aktualizacją na wrzesień 2022:

 • TOP10 podsiodłowych toreb na rower do 400 zł – pod względem zainteresowania konsumentów,
 • TOP5 z podsiodłowymi torbami rowerowymi do 400 zł – pod względem ceny,
 • TOP5 często kupowanych rowerowych toreb podsiodłowych.

Ranking z najlepszymi podsiodłowymi torbami rowerowymi do 400 zł [Zainteresowanie] Top10 na wrzesień 2022

Nasze zestawienie zawiera proponowane torby rowerowe pod siodełko do 400 zł, jakie są najchętniej kupowane w sklepach internetowych. Zachęcamy do zapoznania się z podsiodłowymi torbami rowerowymi do 400 zł i ich specyfikacją.

1 # Topeak BackLoader Torba rowerowa 6l, green 2020 Torebki na sztycę (4710069687857)

Topeak BackLoader Torba rowerowa 6l, green 2020 Torebki na sztycę (4710069687857) Najniższa Cena Online Sakwa (torba) podsiodłowa Topeak Loader Backloader, zielona, 6L Posłuchaj swojego wewnętrznego głosu.Spakuj ekwipunek i ruszaj na szlak.BackLoader jest szerokiej pojemności torbą mocowaną pod siodłem specjalnie zaprojektowaną, aby w uproszczony sposób przewozić sprzęt bez zapotrzebowania konstrukcji tylnego bagażnika.tworzona z wytrzymałych i trwałych tworzyw jest lekka i wodoodporna nieskomplikowana w montażu.udoskonalony system konstrukcji w połączeniu z paskami zaciskowymi ogranicza efekt wahadła związany z sporym ładunkiem i zagwarantuje wygodną jazdę poprzez niemało kilometrów.Łatwy dostęp do wewnętrznego, wodoodpornego worka pozwala, by zawartość pozostała w całości sucha.zastosowany zawór uwalniania powietrza pozwala bez problemu zamknąć torbę. Producent: TopeakModel: BackloaderMateriał: Nylon / Polietylen System mocowania: paski na rzepwłaściwości dodatkowe: szlufka na lampkęobjętość: ~ 6 Lwymiary: 50(max) x 16 x 15 cmKolor: zielony (khaki)Waga: ~ 445 g TOPEAK jest to amerykańska marka produkująca nowoczesne akcesoria dla rowerzystów. Ich produkty to dopracowane dzieła inżynierii, oparte na doświadczeniach zawodników i pasjonatów, które zapewniają komfort stosowania rowerzystom o ponadprzeciętnych wymogich. TOPEAK w swoich produktach stawia na detale. Nieprzeciętne jest wszystko - od detali artykułu po projekt opakowania.
 • Producent Topeak 
 • Rodzaj torba podsiodłowa 

6 # Topeak BackLoader Torba na sztycę podsiodłową 10l, green 2021 Torby na bagażnik

Topeak BackLoader Torba na sztycę podsiodłową 10l, green 2021 Torby na bagażnik Najniższa Cena Online Torba podsiodłowa TOPEAK LOADER BACKLOADER 10 Litrów Posłuchaj swojego wewnętrznego głosu, spakuj ekwipunek i ruszaj na szlak.BackLoader jest sporej objętości torbą mocowaną pod siodłem specjalnie zaprojektowaną, żeby w uproszczony sposób przewozić sprzęt bez potrzeby montażu tylnego bagażnika.wykonana z opornych i trwałych tworzyw jest lekka i wodoodporna łatwa w montażu.udoskonalony system konstrukcji w połączeniu z paskami zaciskowymi zmniejsza efekt wahadła związany z obszernym ładunkiem i zagwarantuje wygodną jazdę przez niemało kilometrów.Łatwy dostęp do wewnętrznego, wodoodpornego worka pozwala, by zawartość pozostała całkowicie sucha.Torba na dodatek wyekwipowana została w szlufkę do mocowania tylej lampki oraz zawór do spuszczania powietrza podczas zwijania torby.Ładowność została określona na 5 kg / 10 litrów. Producent: TopeakModel: T-TBP-BL2GMontaż: do sztycy, paski na rzepMateriał: Polietylen / nylonwymiary: 60 (max) x 20 x 18 cmKolor: zielony Waga: ~ 459 g TOPEAK jest to amerykańska firma produkująca innowacyjne akcesoria dla rowerzystów. Ich produkty to dopracowane dzieła inżynierii, oparte na doświadczeniach zawodników i pasjonatów, które zapewniają komfort używania rowerzystom o ponadprzeciętnych kryteriach. TOPEAK w swoich produktach stawia na szczegóły. Nadzwyczajne jest wszystko - od detali artykułu po projekt opakowania.
 • Producent Topeak 
 • Rodzaj torba podsiodłowa 


Ranking z najtańszymi podsiodłowymi torbami rowerowymi do 400 zł [Cena] Top10 na wrzesień 2022

Poniższa tabela TOP5 zawiera najtańsze torby rowerowe pod siodełko do 400 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną, z aktualizacją na wrzesień 2022.

1 # Topeak BackLoader Torba rowerowa 6l, green 2020 Torebki na sztycę (4710069687857)

Topeak BackLoader Torba rowerowa 6l, green 2020 Torebki na sztycę (4710069687857) Najniższa Cena Online Sakwa (torba) podsiodłowa Topeak Loader Backloader, zielona, 6L Posłuchaj swego wewnętrznego głosu.Spakuj ekwipunek i ruszaj na szlak.BackLoader jest znacznej obszerności torbą mocowaną pod siodłem specjalnie zaprojektowaną, żeby w uproszczony sposób przewozić sprzęt bez zapotrzebowania konstrukcji tylnego bagażnika.wytworzona z wytrzymałych i trwałych tworzyw jest lekka i wodoodporna łatwa w konstrukcji.lepszy system montażu w połączeniu z paskami zaciskowymi zniża efekt wahadła związany z obszernym ładunkiem i gwarantuje komfortową jazdę przez sporo kilometrów.Łatwy dostęp do wewnętrznego, wodoodpornego worka pozwala, by zawartość pozostała kompletnie sucha.wbudowany zawór uwalniania powietrza pozwala bez problemu zamknąć torbę. Producent: TopeakModel: BackloaderMateriał: Nylon / Polietylen System mocowania: paski na rzepwłaściwości dodatkowe: szlufka na lampkęobjętość: ~ 6 Lwymiary: 50(max) x 16 x 15 cmKolor: zielony (khaki)Waga: ~ 445 g TOPEAK jest to amerykańska firma produkująca nowoczesne akcesoria dla rowerzystów. Ich produkty to dopracowane dzieła inżynierii, oparte na doświadczeniach zawodników i pasjonatów, które gwarantują komfort stosowania rowerzystom o ponadprzeciętnych oczekiwaniach. TOPEAK w swoich produktach stawia na detale. Genialne jest wszystko - od detali artykułu po projekt opakowania.
 • Producent Topeak 
 • Rodzaj torba podsiodłowa 

4 # Topeak BackLoader Torba na sztycę podsiodłową 10l, green 2021 Torby na bagażnik

Topeak BackLoader Torba na sztycę podsiodłową 10l, green 2021 Torby na bagażnik Najniższa Cena Online Torba podsiodłowa TOPEAK LOADER BACKLOADER 10 Litrów Posłuchaj swego wewnętrznego głosu, spakuj ekwipunek i ruszaj na szlak.BackLoader jest sporej obszerności torbą mocowaną pod siodłem specjalnie zaprojektowaną, aby w uproszczony sposób przewozić sprzęt bez zapotrzebowania konstrukcji tylnego bagażnika.produkowana z wytrzymałych i trwałych materiałów jest lekka i wodoodporna łatwa w montażu.ulepszony system montażu w połączeniu z paskami zaciskowymi ogranicza efekt wahadła związany z obfitym ładunkiem i zagwarantuje komfortową jazdę poprzez niemało kilometrów.Łatwy dostęp do wewnętrznego, wodoodpornego worka pozwala, by zawartość pozostała kompletnie sucha.Torba w dodatku wyposażona została w szlufkę do mocowania tylej lampki, a także zawór do spuszczania powietrza w trakcie zwijania torby.Ładowność została określona na 5 kg / 10 litrów. Producent: TopeakModel: T-TBP-BL2GMontaż: do sztycy, paski na rzepMateriał: Polietylen / nylonwymiary: 60 (max) x 20 x 18 cmKolor: zielony Waga: ~ 459 g TOPEAK jest to amerykańska marka produkująca innowacyjne akcesoria dla rowerzystów. Ich produkty to dopracowane dzieła inżynierii, oparte na doświadczeniach zawodników i pasjonatów, które gwarantują komfort używania rowerzystom o ponadprzeciętnych kryteriach. TOPEAK w swoich produktach stawia na szczegóły. Idealne jest wszystko - od detali produktu po projekt opakowania.
 • Producent Topeak 
 • Rodzaj torba podsiodłowa 


TOP7 Rekomendowane torby pod siodełko rowerowe Ranking wrzesień 2022

Jeżeli nie znalazłeś odpowiednich podsiodłowych toreb na rower do 400 zł, zachęcamy do zapoznania się z ogólnym rankingiem polecanych rowerowych toreb podsiodłowych.Powiązania tematyczne:

 • jaka torba rowerowa podsiodłowa do 400 zł opinie,
 • dobre torby rowerowe pod siodełko do 400 zł cena,
 • ranking najlepszych podsiodłowych toreb na rower do 400 zł.