Najlepsze bagażniki rowerowe do 300 zł. Jakie propozycje w TOP10? Sprawdź RANKING!

NocnyRower.com / Rankingi rowerowe / Bagażniki rowerowe / Ranking rowerowych bagażników do 300 zł

Poszukujesz możliwie najlepszych rowerowych bagażników do 300 zł? Polecamy poniższe rankingi z aktualizacją na luty 2024:

  • TOP10 rowerowych bagażników do 300 zł – pod względem zainteresowania konsumentów,
  • TOP5 z bagażnikami rowerowymi do 300 zł – pod względem ceny,
  • TOP5 często kupowanych rowerowych bagażników.

Ranking z najlepszymi bagażnikami rowerowymi do 300 zł [Zainteresowanie] Top10 na luty 2024

Nasze zestawienie zawiera proponowane bagażniki rowerowe do 300 zł, jakie są najchętniej kupowane w sklepach online. Zachęcamy do zapoznania się z bagażnikami rowerowymi do 300 zł i ich specyfikacją.

3 # Bagażnik Topeak Mtx Beam Rack Ex E |, 1000013169

Bagażnik Topeak Mtx Beam Rack Ex E |, 1000013169 Najniższa Cena Online Bagażnik tylny na sztycę Topeak MTX Beamrack EX E, czarny, 7 kg, (nadaje się do MTX i KlickFix/Racktime Snap-It) Bagażnik na sztycę to wygodne rozwiązanie, które jest prędkie i nieskomplikowane w konstrukcji.Mocowanie odbywa się poprzez obejmę z zaciskiem, która trzyma się na wsporniku siodełka.Wersja E-Type z prostą rurą prowadzącą. MTX Beamrack EX to lżejsza wersja bagażnika do dojazdów do pracy i jazdy MTB.Maksymalna ładowność bagażnika to 7 Kg.stworzony jest z aluminiowej ramy i płyty wytwarzanej z tworzywa sztucznego. Bagażnik kompatybilny jest z torbami Quick Tracj MTX i Quick Track MTX 2.0 wyekwipowany jest w ukryty schowek w tylnej części, który zmieści w sobie łatki, i podstawowe narzędzia, odblask w odcieniu czerwonym oraz gumowe linki bungee, które pomogą zamocować bagaż o niestandardowym kształcie. Opcjonalnie bagażnik można uzbroić w uzupełniające pręty mocujące, które usztywniają konstrukcję i pozwalają na montaż toreb z sakwami bocznymi- TC1009 Kompatybilny błotnik MTX Defender znajdziesz pod kodem - TC9615 W pakiecie:Bagażnik 2 pary gumowych podkładekUchwyty do konstrukcji tylnej lampki na baterie o rozstawie śrub 80 mm (rozstaw 60 mm po wywierceniu otworów w zaznaczonym miejscu)Uchwyt Redlite do montażu lampek Redlite UFO i Redlite II Producent: TopeakModel: MTX Beamrack EX rodzaj: E - z prostą rurąUdźwig: maksymalnie 7 KgKompatybilność: z torbami MTXMateriał: aluminium, tworzywo nienaturalneMocowanie: do sztycy na obejmę (średnica 25,4 mm - 31,8 mm)rozmiary: 51 x 13 x 9 cm Kolor: czarnyWaga: ~ 688 g
  • Producent TOPEAK 


Ranking z najtańszymi bagażnikami rowerowymi do 300 zł [Cena] Top5 na luty 2024

Poniższe zestawienie TOP5 zawiera najtańsze bagażniki rowerowe do 300 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną, z aktualizacją na luty 2024.

2 # Bagażnik Topeak Mtx Beam Rack Ex E |, 1000013169

Bagażnik Topeak Mtx Beam Rack Ex E |, 1000013169 Najniższa Cena Online Bagażnik tylny na sztycę Topeak MTX Beamrack EX E, czarny, 7 kg, (pasuje do MTX i KlickFix/Racktime Snap-It) Bagażnik na sztycę to komfortowe rozwiązanie, które jest szybkie i nietrudne w montażu.Mocowanie odbywa się poprzez obejmę z zaciskiem, która trzyma się na wsporniku siodełka.Wersja E-Type z prostą rurą prowadzącą. MTX Beamrack EX to lżejsza wersja bagażnika do dojazdów do pracy i jazdy MTB.Maksymalna ładowność bagażnika to 7 Kg.wytwarzany jest z aluminiowej ramy i płyty produkowanej z tworzywa sztucznego. Bagażnik kompatybilny jest z torbami Quick Tracj MTX i Quick Track MTX 2.0 wyekwipowany jest w ukryty schowek w tylnej części, który zmieści w sobie łatki, i podstawowe narzędzia, odblask w kolorze czerwonym oraz gumowe linki bungee, które pomogą zamocować bagaż o niestandardowym zarysie. Opcjonalnie bagażnik można uzbroić w dopełniające pręty mocujące, które usztywniają konstrukcję i zezwalają na montaż toreb z sakwami bocznymi- TC1009 Kompatybilny błotnik MTX Defender odnajdziesz pod kodem - TC9615 W zestawie:Bagażnik 2 pary gumowych podkładekUchwyty do montażu tylnej lampki na baterie o rozstawie śrub 80 mm (rozstaw 60 mm po wywierceniu otworów w zaznaczonym miejscu)Uchwyt Redlite do konstrukcji lampek Redlite UFO i Redlite II Producent: TopeakModel: MTX Beamrack EX rodzaj: E - z prostą rurąUdźwig: maksymalnie 7 KgKompatybilność: z torbami MTXMateriał: aluminium, tworzywo sztuczneMocowanie: do sztycy na obejmę (średnica 25,4 mm - 31,8 mm)wymiary: 51 x 13 x 9 cm Kolor: czarnyWaga: ~ 688 g
  • Producent TOPEAK 


TOP7 Dobre bagażniki na rower Ranking luty 2024

Jeżeli nie znalazłeś odpowiednich rowerowych bagażników do 300 zł, zachęcamy do zapoznania się z ogólnym rankingiem dobrych rowerowych bagażników.Powiązania tematyczne:

  • jaki bagażnik rowerowy do 300 zł opinie,
  • dobre bagażniki rowerowe do 300 zł cena,
  • ranking najlepszych rowerowych bagażników do 300 zł.