Najlepsze bagażniki rowerowe XLC do samochodu. Jakie propozycje w TOP10? Sprawdź RANKING!

NocnyRower.com / Rankingi rowerowe / Bagażniki rowerowe / Ranking rowerowych bagażników XLC do samochodu

Poszukujesz dobrych rowerowych bagażników XLC do samochodu? Polecamy poniższe rankingi z aktualizacją na wrzesień 2022:

  • TOP10 rowerowych bagażników XLC do samochodu – pod względem zainteresowania konsumentów,
  • TOP5 z bagażnikami rowerowymi XLC samochodowymi – pod względem ceny,
  • TOP5 często kupowanych rowerowych bagażników do samochodu.

Ranking z najlepszymi bagażnikami rowerowymi XLC samochodowymi [Zainteresowanie] Top10 na wrzesień 2022

Nasze zestawienie zawiera proponowane bagażniki rowerowe XLC do samochodu, jakie są najchętniej kupowane w sklepach online. Zachęcamy do zapoznania się z bagażnikami rowerowymi XLC samochodowymi i ich opisem technicznym.

2 # Bagażnik XLC CC-C03 Beluga 3 rowery uchył uchwyt na hak 60kg e-bike zamki, 2103962231

Bagażnik XLC CC-C03 Beluga 3 rowery uchył uchwyt na hak 60kg e-bike zamki, 2103962231 Najniższa Cena Online Bagażnik XLC CC-C03 do przewozu 3 rowerów na haku holowniczym, trafny też do przewozu e-bike Najważniejsze cechy bagażnika: bagażnik ma mechanizm uchyłu do załadunku rowerów (uruchamiany nogą)adapter 13 na 7 pin w zestawiewytrzymały - max. Obciążenie 60 kgwyekwipowany w elementy umożliwiające przedłużenie długości szynyzamykanybagażnik zezwala na transport 3 rowerów, adekwatny także dla e-bike Bagażnik - platforma rowerowa zaopatrzona jest w wiązkę elektryczną z wtyczką 13-pin (adapter z redukcją 7/13 jest ponadto w zestawie). Bagażnik wyposażony jest tym samym we wszystkie światła wymagane przepisami m.in światło wsteczne i przeciwmgielne. informacje technologiczne bagażnika XLC CC-C03: poręczny, składany- bagażnik łatwy do przechowywania Uniwersalny - ekspresowo zakładany na hak w samochodzie Wytrzymały - max. Obciążenie to 60 kg stabilna aluminiowa kompozycjado bagażnika załączony jest adapter (13 na 7pin) umożliwiający podłączenie do 7-pinowego gniazda w samochodzie. bagażnik umożliwia transport 3 rowerów bagażnik ma funkcję uchyłu wraz z roweramioptymalny dla E.Bikeopuszczany za pomocą pedału nożnegobagażnik posiada zabezpieczenie przed kradzieżą bagażnika założonego na hak - zamykany na zamekdo zamontowania bagażnika wymagany jest hak w samochodzie z odpowiednim dozwolonym obciążeniem na kuli. homologowane tylne światłasolidne szyny, maksymalny rozstaw osi 125 cm - wyekwipowany w elementy umożliwiające przedłużenie szynykolor czarny maksymalna szerokość opony 80 mmwyekwipowany w dostawkę powiększającą szerokość szynywymiary złożonego bagażnika: 75 x 65 x 28 cmwaga ok. 15 kg ładowność: maks. 60 kg wyekwipowany w elementy umożliwiające przedłużenie szyny: Zgodnie z nowelizacją rozporządzenia Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju, od 1.stycznia 2016 r. Kierowcy mogą występować do urzędów komunikacyjnych z prośbą o dopełniającą - trzecią tablicę rejestracyjną na bagażnik rowerowy, mocowany na haku z tyłu samochodu.
  • Producent XLC 

3 # XLC Azura Xtra CC-C05 bagażnik platforma na 2 rowery na hak uchył 60 kg e-bike LED

XLC Azura Xtra CC-C05 bagażnik platforma na 2 rowery na hak uchył 60 kg e-bike LED Najniższa Cena Online Składany uchylny bagażnik XLC Azura Xtra LED CC-C05 do przewozu 2 rowerów na haku holowniczym, adekwatny dodatkowo do przewozu e-bike Najważniejsze atrybuty bagażnika: bagażnik uchylnyadapter 13 na 7 pin w zestawiewytrzymały - max. Obciążenie 60 kgzamykanytrafny na dodatek dla e-bikebagażnik zezwala na transport 2 rowerów, z możliwością zamocowania dostawki na trzeci rower Bagażnik - platforma rowerowa wyekwipowana jest w wiązkę elektryczną z wtyczką 13-pin (adapter z redukcją 7/13 jest również w pakiecie). Bagażnik wyekwipowany jest tym samym we wszystkie światła wymagane przepisami m.in światło wsteczne i przeciwmgielne. dane techniczne bagażnika: ergonomiczny, składany- bagażnik przystępny do przechowywania Uniwersalny - błyskawicznie zakładany na hak w samochodzie Wytrzymały - max. Obciążenie to 60 kg jednostajna aluminiowa kompozycjado bagażnika załączony jest adapter (13 na 7pin) umożliwiający podłączenie do 7-pinowego gniazda w samochodzie. bagażnik pozwala na transport 2 rowerów bagażnik ma funkcję uchyłu wraz z zamontowanymi rowerami, aby np. Móc otworzyć klapę samochoduodpowiedni dla e-bikeoświetlenie LEDna 2 rowery (z możliwością montażu dostawki na trzeci rower CC-X26)dobrany do opon o szerokości do 57 mm (2,25 ")rozmiary: 1300 x 780 x 480 mmwymiary po złożeniu: 245 x 780 x 480 mmkompatybilny ze średnicą ramy: Ø 60 mm z krągłą rurązdejmowane zaciski do ram, z automatyczną blokadą momentu obrotowego od 3 nmwaga netto bagażnika: 15,5 kgmax. Obciążenie: 60 kgmax. Waga jednego roweru: 30 kgzamykane na klucz jednocześnie rowery i bagażnikmaksymalna prędkość jazdy: 130 km/hmaks. 120 cm odległość środka roweruosiągalne zamocowanie szyny załadunkowejcałkowicie zmontowanyodległość pomiędzy szynami 220 mmdostosowywany rozstaw kół z samoczynnym mocowaniemdokument RDW (homologacja rodzaju WE), a także TÜVmożliwy montaż zestawu przedłużającego dla trzeciego roweru (CC-X26)wytwarzanO W HOLANDII Bagażnik rowerowy XLC AZURA XTRA LED został zwycięzcą testu magazynu AUTO BILD w kategorii stosunku jakości do ceny! Zgodnie z nowelizacją rozporządzenia Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju, od 1.stycznia 2016r. Kierowcy mogą występować do urzędów komunikacyjnych z prośbą o dodatkową - trzecią tablicę rejestracyjną na bagażnik rowerowy, mocowany na haku z tyłu samochodu.
  • Producent XLC 


Ranking z najtańszymi bagażnikami rowerowymi XLC samochodowymi [Cena] Top5 na wrzesień 2022

Poniższe zestawienie TOP5 zawiera najtańsze bagażniki rowerowe XLC do samochodu, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną, z aktualizacją na wrzesień 2022.

2 # Bagażnik XLC CC-C03 Beluga 3 rowery uchył uchwyt na hak 60kg e-bike zamki, 2103962231

Bagażnik XLC CC-C03 Beluga 3 rowery uchył uchwyt na hak 60kg e-bike zamki, 2103962231 Najniższa Cena Online Bagażnik XLC CC-C03 do przewozu 3 rowerów na haku holowniczym, optymalny także do przewozu e-bike Najważniejsze właściwości bagażnika: bagażnik ma mechanizm uchyłu do załadunku rowerów (uruchamiany nogą)adapter 13 na 7 pin w zestawiewytrzymały - max. Obciążenie 60 kgwyekwipowany w elementy umożliwiające przedłużenie długości szynyzamykanybagażnik pozwala na transport 3 rowerów, stosowny także dla e-bike Bagażnik - platforma rowerowa wyposażona jest w wiązkę elektryczną z wtyczką 13-pin (adapter z redukcją 7/13 jest na dodatek w komplecie). Bagażnik zaopatrzony jest tym samym we wszystkie światła wymagane przepisami m.in światło wsteczne i przeciwmgielne. informacje techniczne bagażnika XLC CC-C03: poręczny, składany- bagażnik przystępny do przechowywania Uniwersalny - prędko zakładany na hak w samochodzie Wytrzymały - max. Obciążenie to 60 kg zrównoważona aluminiowa kompozycjado bagażnika dołączony jest adapter (13 na 7pin) umożliwiający podłączenie do 7-pinowego gniazda w samochodzie. bagażnik zezwala na transport 3 rowerów bagażnik ma funkcję uchyłu wraz z roweramistosowny dla E.Bikeopuszczany za pomocą pedału nożnegobagażnik posiada zabezpieczenie przed kradzieżą bagażnika założonego na hak - zamykany na zamekdo zamontowania bagażnika wymagany jest hak w samochodzie z odpowiednim dozwolonym obciążeniem na kuli. homologowane tylne światłapotężne szyny, maksymalny rozstaw osi 125 cm - zaopatrzony w elementy umożliwiające przedłużenie szynykolor czarny maksymalna szerokość opony 80 mmwyposażony w dostawkę rozszerzającą szerokość szynywymiary złożonego bagażnika: 75 x 65 x 28 cmwaga ok. 15 kg ładowność: maks. 60 kg zaopatrzony w części umożliwiające przedłużenie szyny: Zgodnie z nowelizacją rozporządzenia Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju, od 1.stycznia 2016 r. Kierowcy mogą występować do urzędów komunikacyjnych z prośbą o dopełniającą - trzecią tablicę rejestracyjną na bagażnik rowerowy, mocowany na haku z tyłu samochodu.
  • Producent XLC 

3 # XLC Azura Xtra CC-C05 bagażnik platforma na 2 rowery na hak uchył 60 kg e-bike LED

XLC Azura Xtra CC-C05 bagażnik platforma na 2 rowery na hak uchył 60 kg e-bike LED Najniższa Cena Online Składany uchylny bagażnik XLC Azura Xtra LED CC-C05 do przewozu 2 rowerów na haku holowniczym, stosowny również do przewozu e-bike Najważniejsze cechy bagażnika: bagażnik uchylnyadapter 13 na 7 pin w kompleciewytrzymały - max. Obciążenie 60 kgzamykanyodpowiedni jeszcze dla e-bikebagażnik zezwala na transport 2 rowerów, z możliwością zamocowania dostawki na trzeci rower Bagażnik - platforma rowerowa wyekwipowana jest w wiązkę elektryczną z wtyczką 13-pin (adapter z redukcją 7/13 jest ponadto w zestawie). Bagażnik wyposażony jest tym samym we wszystkie światła wymagane przepisami m.in światło wsteczne i przeciwmgielne. informacje technologiczne bagażnika: funkcjonalny, składany- bagażnik przystępny do przechowywania Uniwersalny - momentalnie zakładany na hak w samochodzie Wytrzymały - max. Obciążenie to 60 kg zrównoważona aluminiowa kompozycjado bagażnika załączony jest adapter (13 na 7pin) umożliwiający podłączenie do 7-pinowego gniazda w samochodzie. bagażnik umożliwia transport 2 rowerów bagażnik posiada funkcję uchyłu wraz z zamontowanymi rowerami, żeby np. Móc otworzyć klapę samochoduadekwatny dla e-bikeoświetlenie LEDna 2 rowery (z możliwością konstrukcji dostawki na trzeci rower CC-X26)przypasowany do opon o szerokości do 57 mm (2,25 ")rozmiary: 1300 x 780 x 480 mmwymiary po złożeniu: 245 x 780 x 480 mmkompatybilny ze średnicą ramy: Ø 60 mm z krągłą rurązdejmowane zaciski do ram, z samoczynną blokadą momentu obrotowego od 3 nmwaga netto bagażnika: 15,5 kgmax. Obciążenie: 60 kgmax. Waga jednego roweru: 30 kgzamykane na klucz jednocześnie rowery i bagażnikmaksymalna szybkość jazdy: 130 km/hmaks. 120 cm odległość środka roweruosiągalne zamocowanie szyny załadunkowejw pełni zmontowanyodległość pomiędzy szynami 220 mmdostosowywany rozstaw kół z automatycznym mocowaniemdokument RDW (homologacja rodzaju WE) oraz TÜVosiągalny montaż zestawu przedłużającego dla trzeciego roweru (CC-X26)wyprodukowanO W HOLANDII Bagażnik rowerowy XLC AZURA XTRA LED został zwycięzcą testu magazynu AUTO BILD w kategorii stosunku jakości do ceny! Zgodnie z nowelizacją rozporządzenia Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju, od 1.stycznia 2016r. Kierowcy mogą występować do urzędów komunikacyjnych z prośbą o dopełniającą - trzecią tablicę rejestracyjną na bagażnik rowerowy, mocowany na haku z tyłu samochodu.
  • Producent XLC 


TOP7 Rekomendowane bagażniki samochodowe na rower Ranking wrzesień 2022

Jeżeli nie znalazłeś odpowiednich rowerowych bagażników XLC do samochodu, zachęcamy do zapoznania się z ogólnym rankingiem dobrych rowerowych bagażników do samochodu.Powiązania tematyczne:

  • jaki bagażnik rowerowy XLC do samochodu opinie,
  • dobre bagażniki rowerowe XLC do samochodu cena,
  • ranking najlepszych rowerowych bagażników XLC do samochodu.