Najlepsze bagażniki rowerowe na 2 rowery. Jakie propozycje w TOP10? Sprawdź RANKING!

NocnyRower.com / Rankingi rowerowe / Bagażniki rowerowe / Ranking rowerowych bagażników na 2 rowery

Poszukujesz możliwie najlepszych rowerowych bagażników na 2 rowery? Polecamy poniższe rankingi z aktualizacją na grudzień 2023:

  • TOP10 rowerowych bagażników na 2 rowery – pod względem zainteresowania konsumentów,
  • TOP5 z bagażnikami rowerowymi na 2 rowery – pod względem ceny,
  • TOP5 często kupowanych rowerowych bagażników samochodowych.

Ranking z najlepszymi bagażnikami rowerowymi na 2 rowery [Zainteresowanie] Top10 na grudzień 2023

Nasze zestawienie zawiera proponowane bagażniki rowerowe na 2 rowery, jakie są najchętniej kupowane w sklepach online. Zachęcamy do zapoznania się z bagażnikami rowerowymi na 2 rowery i ich specyfikacją.

1 # XLC Azura Xtra CC-C05 bagażnik platforma na 2 rowery na hak uchył 60 kg e-bike LED

XLC Azura Xtra CC-C05 bagażnik platforma na 2 rowery na hak uchył 60 kg e-bike LED Najniższa Cena Online Składany uchylny bagażnik XLC Azura Xtra LED CC-C05 do przewozu 2 rowerów na haku holowniczym, stosowny w dodatku do przewozu e-bike Najważniejsze atrybuty bagażnika: bagażnik uchylnyadapter 13 na 7 pin w kompleciewytrzymały - max. Obciążenie 60 kgzamykanystosowny również dla e-bikebagażnik pozwala na transport 2 rowerów, z możliwością zamocowania dostawki na trzeci rower Bagażnik - platforma rowerowa zaopatrzona jest w wiązkę elektryczną z wtyczką 13-pin (adapter z redukcją 7/13 jest też w pakiecie). Bagażnik zaopatrzony jest tym samym we wszystkie światła wymagane przepisami m.in światło wsteczne i przeciwmgielne. dane techniczne bagażnika: funkcjonalny, składany- bagażnik łatwy do przechowywania Uniwersalny - błyskawicznie zakładany na hak w samochodzie Wytrzymały - max. Obciążenie to 60 kg jednostajna aluminiowa kompozycjado bagażnika załączony jest adapter (13 na 7pin) umożliwiający podłączenie do 7-pinowego gniazda w samochodzie. bagażnik pozwala na transport 2 rowerów bagażnik ma funkcję uchyłu wraz z zamontowanymi rowerami, żeby np. Móc otworzyć klapę samochodustosowny dla e-bikeoświetlenie LEDna 2 rowery (z możliwością montażu dostawki na trzeci rower CC-X26)dobrany do opon o szerokości do 57 mm (2,25 ")rozmiary: 1300 x 780 x 480 mmwymiary po złożeniu: 245 x 780 x 480 mmkompatybilny ze średnicą ramy: Ø 60 mm z okrągłą rurązdejmowane zaciski do ram, z samoczynną blokadą momentu obrotowego od 3 nmwaga netto bagażnika: 15,5 kgmax. Obciążenie: 60 kgmax. Waga jednego roweru: 30 kgzamykane na klucz jednocześnie rowery i bagażnikmaksymalna szybkość jazdy: 130 km/hmaks. 120 cm odległość środka rowerumożliwe zamocowanie szyny załadunkowejcałkowicie zmontowanyodległość między szynami 220 mmdostosowywany rozstaw kół z samoczynnym mocowaniematest RDW (homologacja rodzaju WE) i TÜVosiągalny montaż zestawu przedłużającego dla trzeciego roweru (CC-X26)stworzonO W HOLANDII Bagażnik rowerowy XLC AZURA XTRA LED został zwycięzcą testu magazynu AUTO BILD w kategorii stosunku jakości do ceny! Zgodnie z nowelizacją rozporządzenia Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju, od 1.stycznia 2016r. Kierowcy mogą występować do urzędów komunikacyjnych z prośbą o dodatkową - trzecią tablicę rejestracyjną na bagażnik rowerowy, mocowany na haku z tyłu samochodu.
  • Producent XLC 

2 # Eufab Bagażnik na rowery platforma jake na 2+1 rowery (4017681115103)

Eufab Bagażnik na rowery platforma jake na 2+1 rowery (4017681115103) Najniższa Cena Online Bagażnik do przewozu 2 rowerów na haku holowniczym "JAKE" niemieckiej marki EUFAB (za dopłatą przystępna także dostawka na trzeci rower - kliknij tutaj) Bagażnik do montażu na haku holowniczym niebanalny innowacyjny wygląduchwyty trzymające rower wraz z zamkami zabezpieczającymi przed kradzieżąbagażnik montowany na haku wraz z zamkiem zabezpieczającym przed kradzieżąistnieje możliwość dokupienia "dostawki" na 3 rowerbagażnik posiada oczywiście funkcję uchyłu Bagażnik - platforma rowerowa zaopatrzona jest w wiązkę elektryczną z wtyczką 13-pin (adapter z redukcją 7/13 jest także w pakiecie). Bagażnik wyposażony jest tym samym we wszystkie światła wymagane przepisami m.in światło wsteczne i przeciwmgielne. Najważniejsze atrybuty bagażnika: bagażnik ma mechanizm szybko-złączki umożliwiający prędkie zapinanie na haku bagażnik posiada mechanizm uchwyłu po załadunku rowerów w całości bezpieczny, ma niemiecki certyfikat bezpieczeństwa TÜV GSwytrzymały - max. Obciążenie 60 kgadapter 13 na 7 pin w komplecie Bagażnik przystosowany do przewozu rowerów elektrycznych! dane techniczne składanego bagażnika EUFAB JAKE: Uniwersalny- ekspresowo zakładany na hak w samochodzie Wytrzymały - max. Obciążenie to 60 kg zrównoważona stalowa kompozycja do bagażnika załączony jest adapter (13 na 7pin) umożliwiający podłączenie do 7-pinowego gniazda w samochodzie. bagażnik pozwala na transport 2 rowerów, za dopłatą przystępna też "dostawka" na 3 rower bagażnik ma funkcję uchyłu wraz z rowerami bagażnik ma zabezpieczenie przed kradzieżą bagażnika założonego na hak bagażnik zajmuje mało miejsca (jest to bardzo wyraźne w przechowywaniu i zabezpieczeniu bagażnika np. Na parkingu po rozładunku rowerów) bagażnik zaopatrzony w szybko-złączkę umożliwiającą niezwykle szybki montaż bagażnika na haku waga ok. 17 kg do zamontowania bagażnika wymagany jest hak w samochodzie z odpowiednim dozwolonym obciążeniem na kuli. wymiary: 108x60x75cm prędki i przystępny montaż, bagażnik zmontowany w 80% wymiary opakowania: 111x63x25cm kolor srebrny niemiecki certyfikat bezpieczeństwa TÜV GS Zgodnie z nowelizacją rozporządzenia Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju, od 1.stycznia 2016 r. Kierowcy mogą występować do urzędów komunikacyjnych z prośbą o dodatkową - trzecią tablicę rejestracyjną na bagażnik rowerowy, mocowany na haku z tyłu samochodu.
  • Producent Eufab 


Ranking z najtańszymi bagażnikami rowerowymi na 2 rowery [Cena] Top5 na grudzień 2023

Poniższe zestawienie TOP5 zawiera najtańsze bagażniki rowerowe na 2 rowery, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną, z aktualizacją na grudzień 2023.TOP7 Polecane bagażniki samochodowe na rower Ranking grudzień 2023

Jeżeli nie znalazłeś odpowiednich rowerowych bagażników na 2 rowery, zachęcamy do zapoznania się z ogólnym rankingiem rekomendowanych rowerowych bagażników samochodowych.Powiązania tematyczne:

  • jaki bagażnik rowerowy na 2 rowery opinie,
  • dobre bagażniki rowerowe na 2 rowery cena,
  • ranking najlepszych rowerowych bagażników na 2 rowery.