Najlepsze bagażniki rowerowe do samochodu do 3000 zł. Jakie propozycje w TOP10? Sprawdź RANKING!

NocnyRower.com / Rankingi rowerowe / Bagażniki rowerowe / Ranking rowerowych bagażników do samochodu do 3000 zł

Poszukujesz dobrych rowerowych bagażników do samochodu do 3000 zł? Polecamy poniższe rankingi z aktualizacją na luty 2024:

 • TOP10 rowerowych bagażników do samochodu do 3000 zł – pod względem zainteresowania konsumentów,
 • TOP5 z bagażnikami rowerowymi samochodowymi do 3000 zł – pod względem ceny,
 • TOP5 często kupowanych rowerowych bagażników do samochodu.

Ranking z najlepszymi bagażnikami rowerowymi samochodowymi do 3000 zł [Zainteresowanie] Top10 na luty 2024

Nasze zestawienie zawiera proponowane bagażniki rowerowe do samochodu do 3000 zł, jakie są najchętniej kupowane w sklepach internetowych. Zachęcamy do zapoznania się z bagażnikami rowerowymi samochodowymi do 3000 zł i ich specyfikacją.

1 # XLC Azura Xtra CC-C05 bagażnik platforma na 2 rowery na hak uchył 60 kg e-bike LED

XLC Azura Xtra CC-C05 bagażnik platforma na 2 rowery na hak uchył 60 kg e-bike LED Najniższa Cena Online Składany uchylny bagażnik XLC Azura Xtra LED CC-C05 do przewozu 2 rowerów na haku holowniczym, stosowny również do przewozu e-bike Najważniejsze atrybuty bagażnika: bagażnik uchylnyadapter 13 na 7 pin w pakieciewytrzymały - max. Obciążenie 60 kgzamykanyadekwatny na dodatek dla e-bikebagażnik zezwala na transport 2 rowerów, z możliwością zamocowania dostawki na trzeci rower Bagażnik - platforma rowerowa wyposażona jest w wiązkę elektryczną z wtyczką 13-pin (adapter z redukcją 7/13 jest również w zestawie). Bagażnik wyposażony jest tym samym we wszystkie światła wymagane przepisami m.in światło wsteczne i przeciwmgielne. informacje technologiczne bagażnika: funkcjonalny, składany- bagażnik nietrudny do przechowywania Uniwersalny - szybko zakładany na hak w samochodzie Wytrzymały - max. Obciążenie to 60 kg zrównoważona aluminiowa budowado bagażnika załączony jest adapter (13 na 7pin) umożliwiający podłączenie do 7-pinowego gniazda w samochodzie. bagażnik umożliwia transport 2 rowerów bagażnik posiada funkcję uchyłu wraz z zamontowanymi rowerami, żeby np. Móc otworzyć klapę samochodutrafny dla e-bikeoświetlenie LEDna 2 rowery (z możliwością montażu dostawki na trzeci rower CC-X26)dostosowany do opon o szerokości do 57 mm (2,25 ")rozmiary: 1300 x 780 x 480 mmrozmiary po złożeniu: 245 x 780 x 480 mmkompatybilny ze średnicą ramy: Ø 60 mm z krągłą rurązdejmowane zaciski do ram, z samoczynną blokadą momentu obrotowego od 3 nmwaga netto bagażnika: 15,5 kgmax. Obciążenie: 60 kgmax. Waga jednego roweru: 30 kgzamykane na klucz zarówno rowery i bagażnikmaksymalna prędkość jazdy: 130 km/hmaks. 120 cm odległość środka rowerurealne zamocowanie szyny załadunkowejcałkowicie zmontowanyodległość między szynami 220 mmregulowany rozstaw kół z samoczynnym mocowaniemcertyfikat RDW (homologacja rodzaju WE) oraz TÜVrealny montaż zestawu przedłużającego dla trzeciego roweru (CC-X26)wytwarzanO W HOLANDII Bagażnik rowerowy XLC AZURA XTRA LED został zwycięzcą testu magazynu AUTO BILD w kategorii stosunku jakości do ceny! Zgodnie z nowelizacją rozporządzenia Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju, od 1.stycznia 2016r. Kierowcy mogą występować do urzędów komunikacyjnych z prośbą o dopełniającą - trzecią tablicę rejestracyjną na bagażnik rowerowy, mocowany na haku z tyłu samochodu.
 • Producent XLC 

2 # Bagażnik rowerowy na hak strada dl 2 marki Atera

Bagażnik rowerowy na hak strada dl 2 marki Atera Najniższa Cena Online Tylny bagażnik rowerowy Atera Strada DL 2Wygodny bagażnik do transportu 2 rowerów (z możliwością rozbudowy do 3 rowerów)szybki montaż w zaledwie 10 sekundBardzo zrównoważona konstrukcja tworzona ze stali i aluminium jest tak kompaktowa (1 m szerokości) i lekka (12,2 kg) jak żadna innaKomfort załadunku klasy premium: płynny. Progresywna wysuwana rolka pozwala na prędki dostęp do bagażnika - załadowanego albo rozładowanego:Ta nieszablonowa szuflada na nośniki działa tak samo łatwo i wygodnie jak szuflada rolkowa. Nawet w sytuacji bardzo wielkich samochodów dostawczych szeroką klapę tylną można dzisiaj bez problemu otworzyćDzięki kompaktowym wymiarom bagażnik na hak pasuje do każdego bagażnika albo można go momentalnie schować na czas zimowaniaSolidne nadkola z mocnym paskiem zatrzaskowym i szybkozłączem można prosto umieścić na szynie rowerowej i doskonałe trzymanie koła we wszystkich kierunkach przy każdej średnicyPętla wokół ramy roweru jest perfekcyjnie naprężona przez nowy uchwyt z grzechotką - Twój rower jest trzymany całkowicie bezpiecznieErgonomiczny i aluminiowy uchwyt szybko i łatwo mocuje bagażnik tylny do tyłu pojazduZ zabezpieczeniem przed kradzieżą roweru i bagażnikaSpecyfikacja technologiczna:Miejsca dla rowerów: 2Wymiary: 1000 x 250 x 560 mmWaga: 12,2 kgMaksymalne obciążenie: 47 kgRozmiary rowerów: wszystkieŚrednica ramy: 25 - 80 mmRozmiary opon: wszystkieSystem oświetlenia: zintegrowany. Z ochroną przed światłemZłącze wtykowe: 13-pinoweRama podstawowa: stal / aluminiumRozstaw szyn rowerowych: 180 mmSzyny rowerowe + profile: aluminium anodowane matowoZatwierdzenie dla AHK: zezwolenie na prowadzenie działalności w UENr JM:234.00.16EAN / UPC:4016223226000LU:
 • Producent Atera 

4 # Atera strada dl3 (022 601) - bagażnik rowerowy na hak na 3 rowery marki Afera

Atera strada dl3 (022 601) - bagażnik rowerowy na hak na 3 rowery marki Afera Najniższa Cena Online Atera Strada DL3 ma funkcję odsuwania uchwytu od haka, żeby umożliwić łatwy dostęp do tylnej klapy, bez zdejmowania rowerów. Wyekwipowana w nowoczesny samoregulujący system mocowania z wskaźnikiem korzystnego zamontowania. Atrybuty Wytrzymała konstrukcja produkowana ze stali i aluminium. Przemyślane, nowatorskie i wytrzymałe pasy z zapinkami komfortowe i bezpieczne mocowanie kół. Znikoma masa bagażnika wynika z zastosowania aluminium i innych lekkich materiałów o sporej wytrzymałości. Użyteczne zamknięcie może być obsługiwane jedną ręką przy użyciu drobnej siły. Dzięki niewielkim wymiarom (100 cm długości)gromadzi się w bagażniku auta. Funkcja odsuwania uchwytu zagwarantuje pełny dostęp do bagażnika samochodu bez zdejmowania rowerów. Ten przyjazny mechanizm obsługiwany jest stopą, umożliwiając podtrzymywanie odchylanych rowerów obiema rękami. Zamki zabezpieczające bagażnik na haku oraz rowery w bagażniku. Ruchome uchwyty kół i światła zezwalają na przewożenie rowerów o dużym rozstawie osi. Cechy techniczne parametry towaru pojemność: rowery 3 Można rozszerzyć o jeden rower Opcja, Adapter nr 022 611 Do rowerów elektrycznych Nie Ładowność (kg) 45 Długość (cm) 100 Szerokość (cm) 72 Masa (kg) 14,5 nadaje się do ram o średnicy (mm) 25-80 Możliwość odchylania z rowerami Tak (odsuwanie) Zamknięcie roweru w uchwycie Tak Zamknięcie bagażnika na aucie Tak nadaje się do rowerów z hamulcami tarczowymi Tak Światła tylne Tak Wtyczka zasilająca 13-pin
 • Producent Afera 


Ranking z najtańszymi bagażnikami rowerowymi samochodowymi do 3000 zł [Cena] Top5 na luty 2024

Poniższa tabela TOP5 zawiera najtańsze bagażniki rowerowe do samochodu do 3000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną, z aktualizacją na luty 2024.

1 # XLC Azura Xtra CC-C05 bagażnik platforma na 2 rowery na hak uchył 60 kg e-bike LED

XLC Azura Xtra CC-C05 bagażnik platforma na 2 rowery na hak uchył 60 kg e-bike LED Najniższa Cena Online Składany uchylny bagażnik XLC Azura Xtra LED CC-C05 do przewozu 2 rowerów na haku holowniczym, trafny dodatkowo do przewozu e-bike Najważniejsze atrybuty bagażnika: bagażnik uchylnyadapter 13 na 7 pin w pakieciewytrzymały - max. Obciążenie 60 kgzamykanytrafny w dodatku dla e-bikebagażnik zezwala na transport 2 rowerów, z możliwością zamocowania dostawki na trzeci rower Bagażnik - platforma rowerowa wyposażona jest w wiązkę elektryczną z wtyczką 13-pin (adapter z redukcją 7/13 jest w dodatku w zestawie). Bagażnik zaopatrzony jest tym samym we wszystkie światła wymagane przepisami m.in światło wsteczne i przeciwmgielne. informacje techniczne bagażnika: poręczny, składany- bagażnik prosty do przechowywania Uniwersalny - szybko zakładany na hak w samochodzie Wytrzymały - max. Obciążenie to 60 kg jednostajna aluminiowa budowado bagażnika załączony jest adapter (13 na 7pin) umożliwiający podłączenie do 7-pinowego gniazda w samochodzie. bagażnik zezwala na transport 2 rowerów bagażnik ma funkcję uchyłu wraz z zamontowanymi rowerami, aby np. Móc otworzyć klapę samochodustosowny dla e-bikeoświetlenie LEDna 2 rowery (z możliwością montażu dostawki na trzeci rower CC-X26)przypasowany do opon o szerokości do 57 mm (2,25 ")wymiary: 1300 x 780 x 480 mmwymiary po złożeniu: 245 x 780 x 480 mmkompatybilny ze średnicą ramy: Ø 60 mm z kolistą rurązdejmowane zaciski do ram, z automatyczną blokadą momentu obrotowego od 3 nmwaga netto bagażnika: 15,5 kgmax. Obciążenie: 60 kgmax. Waga jednego roweru: 30 kgzamykane na klucz zarówno rowery i bagażnikmaksymalna szybkość jazdy: 130 km/hmaks. 120 cm odległość środka rowerurealne zamocowanie szyny załadunkowejcałkowicie zmontowanyodległość pomiędzy szynami 220 mmdostosowywany rozstaw kół z automatycznym mocowaniemdokument RDW (homologacja typu WE), a także TÜVrealny montaż zestawu przedłużającego dla trzeciego roweru (CC-X26)produkowanO W HOLANDII Bagażnik rowerowy XLC AZURA XTRA LED został zwycięzcą testu magazynu AUTO BILD w kategorii stosunku jakości do ceny! Zgodnie z nowelizacją rozporządzenia Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju, od 1.stycznia 2016r. Kierowcy mogą występować do urzędów komunikacyjnych z prośbą o dopełniającą - trzecią tablicę rejestracyjną na bagażnik rowerowy, mocowany na haku z tyłu samochodu.
 • Producent XLC 

2 # Bagażnik rowerowy na hak strada dl 2 marki Atera

Bagażnik rowerowy na hak strada dl 2 marki Atera Najniższa Cena Online Tylny bagażnik rowerowy Atera Strada DL 2Wygodny bagażnik do transportu 2 rowerów (z możliwością rozbudowy do 3 rowerów)prędki montaż w zaledwie 10 sekundBardzo zrównoważona kompozycja wytwarzana ze stali i aluminium jest tak kompaktowa (1 m szerokości) i lekka (12,2 kg) jak żadna innaKomfort załadunku klasy premium: płynny. Nowoczesna wysuwana rolka umożliwia prędki dostęp do bagażnika - załadowanego lub rozładowanego:Ta nieszablonowa szuflada na nośniki działa równie łatwo i wygodnie jak szuflada rolkowa. Choćby w sytuacji szczególnie obfitych samochodów dostawczych szeroką klapę tylną można dzisiaj bezproblemowo otworzyćDzięki kompaktowym rozmiarom bagażnik na hak nadaje się do każdego bagażnika albo można go momentalnie schować na czas zimowaniaSolidne nadkola z mocnym paskiem zatrzaskowym i szybkozłączem można łatwo umieścić na szynie rowerowej i doskonałe trzymanie koła we wszelkich kierunkach przy każdej średnicyPętla wokół ramy roweru jest perfekcyjnie naprężona poprzez nowy uchwyt z grzechotką - Twój rower jest trzymany w pełni bezpiecznieErgonomiczny i aluminiowy uchwyt momentalnie i z łatwością mocuje bagażnik tylny do tyłu pojazduZ zabezpieczeniem przed kradzieżą roweru i bagażnikaSpecyfikacja techniczna:Miejsca dla rowerów: 2Wymiary: 1000 x 250 x 560 mmWaga: 12,2 kgMaksymalne obciążenie: 47 kgRozmiary rowerów: wszystkieŚrednica ramy: 25 - 80 mmRozmiary opon: wszystkieSystem oświetlenia: zintegrowany. Z ochroną przed światłemZłącze wtykowe: 13-pinoweRama podstawowa: stal / aluminiumRozstaw szyn rowerowych: 180 mmSzyny rowerowe + profile: aluminium anodowane matowoZatwierdzenie dla AHK: zezwolenie na prowadzenie działalności w UENr JM:234.00.16EAN / UPC:4016223226000LU:
 • Producent Atera 

4 # Atera strada dl3 (022 601) - bagażnik rowerowy na hak na 3 rowery marki Afera

Atera strada dl3 (022 601) - bagażnik rowerowy na hak na 3 rowery marki Afera Najniższa Cena Online Atera Strada DL3 ma funkcję odsuwania uchwytu od haka, żeby umożliwić przystępny dostęp do tylnej klapy, bez zdejmowania rowerów. Wyekwipowana w postępowy samoregulujący system mocowania z wskaźnikiem korzystnego zamontowania. Atrybuty Wytrzymała konstrukcja produkowana ze stali i aluminium. Przemyślane, pionierskie i wytrzymałe pasy z zapinkami wygodne i bezpieczne mocowanie kół. Niewielka masa bagażnika wynika z zastosowania aluminium i innych lekkich tworzyw o znacznej wytrzymałości. Poręczne zamknięcie może być obsługiwane jedną ręką przy użyciu niewiele znaczącej siły. Dzięki niewielkim rozmiarom (100 cm długości)mieści się w bagażniku auta. Funkcja odsuwania uchwytu zapewnia pełny dostęp do bagażnika samochodu bez zdejmowania rowerów. Ten przyjazny mechanizm obsługiwany jest stopą, umożliwiając podtrzymywanie odchylanych rowerów obiema rękami. Zamki zabezpieczające bagażnik na haku i rowery w bagażniku. Ruchome uchwyty kół i światła pozwalają na przewożenie rowerów o obfitym rozstawie osi. Parametry technologiczne atrybuty produktu objętość: rowery 3 Można zwiększyć o jeden rower Opcja, Adapter nr 022 611 Do rowerów elektrycznych Nie Ładowność (kg) 45 Długość (cm) 100 Szerokość (cm) 72 Masa (kg) 14,5 pasuje do ram o średnicy (mm) 25-80 Możliwość odchylania z rowerami Tak (odsuwanie) Zamknięcie roweru w uchwycie Tak Zamknięcie bagażnika na aucie Tak nadaje się do rowerów z hamulcami tarczowymi Tak Światła tylne Tak Wtyczka zasilająca 13-pin
 • Producent Afera 


TOP7 Polecane bagażniki samochodowe na rower Ranking luty 2024

Jeżeli nie znalazłeś odpowiednich rowerowych bagażników do samochodu do 3000 zł, zachęcamy do zapoznania się z ogólnym rankingiem dobrych rowerowych bagażników do samochodu.Powiązania tematyczne:

 • jaki bagażnik rowerowy do samochodu do 3000 zł opinie,
 • dobre bagażniki rowerowe do samochodu do 3000 zł cena,
 • ranking najlepszych rowerowych bagażników do samochodu do 3000 zł.