Najlepsze bagażniki rowerowe Thule do samochodu. Jakie propozycje w TOP10? Sprawdź RANKING!

NocnyRower.com / Rankingi rowerowe / Bagażniki rowerowe / Ranking rowerowych bagażników Thule do samochodu

Poszukujesz dobrych rowerowych bagażników Thule do samochodu? Polecamy poniższe rankingi z aktualizacją na wrzesień 2022:

 • TOP10 rowerowych bagażników Thule do samochodu – pod względem zainteresowania konsumentów,
 • TOP5 z bagażnikami rowerowymi Thule samochodowymi – pod względem ceny,
 • TOP5 często kupowanych rowerowych bagażników do samochodu.

Ranking z najlepszymi bagażnikami rowerowymi Thule samochodowymi [Zainteresowanie] Top10 na wrzesień 2022

Nasze zestawienie zawiera proponowane bagażniki rowerowe Thule do samochodu, jakie są najchętniej kupowane w sklepach internetowych. Zachęcamy do zapoznania się z bagażnikami rowerowymi Thule samochodowymi i ich opisem technicznym.

1 # Thule Bagażnik rowerowy na hak 938 velospace xt

Thule Bagażnik rowerowy na hak 938 velospace xt Najniższa Cena Online Główne dane: rodzaj: uchwyt na bagażnik; Uchwyt: Montaż bez użycia narzędzi: tak; Montaż: Prosty montaż bez wykorzystania narzędzi: tak; Materiał: aluminium; Inne: Waga (szacunkowa): 18.7 kg; wymiary: wymiary w cm (wys. x szer. X gł.): 69 x 135 x 79; wymiary po złożeniu (cm): 74 x 135 x 25 cm; Główne informacje: Ładowność: 60 kg; Inne: Maks. Waga na rower: 30 kg; Maks. Szerokość opon w tylnym trójkącie: 3 cale/-i; Główne dane: Przestrzeń transportowa: 2 rowery; certyfikat TÜV: tak; detale: kompatybilny z systemem One-Key, Złącze wtykowe tylnego światła: 13-pinowe, stosowne do rozmiarów ramy: 22-80 mm, znaczna ładowność zezwala na transport rowerów elektronicznych i ciężkich rowerów górskich, Szyny na koła o nadmiernej długości umożliwiają transport obszernych rowerów (do 1300 mm rozstawu osi), niezwykle długie paski mocujące felgi z funkcją grzechotki pozwalają na łatwe mocowanie kół (szerokość koła do 4,7 cala) który zezwala na transport grubych rowerów, zdejmowane uchwyty rowerowe z przyciskami ogranicznika momentu obrotowego Thule AcuTight, "kliknięcie", po osiągnięciu adekwatnego momentu obrotowego, praktyczny mechanizm do składania przy pomocy pedału nożnego nieskomplikowany dostęp do bagażnika, choćby z rowerami na uchwycie, Rowery mogą być mocowane do uchwytu rowerowego, a uchwyt do zaczepu przyczepki (zamki w pakiecie)
 • Producent THULE 

2 # Bagażnik rowerowy na dach Thule 532 (7313020009742)

Bagażnik rowerowy na dach Thule 532 (7313020009742) Najniższa Cena Online 2x THULE FREERIDE 532 Bagażnik rowerowy na dach za ramę pakiet 2 SZTUKI funkcjonalny i łatwy w użyciu pionowy bagażnik rowerowy wyekwipowany we wszystkie podstawowe funkcje. Objętość opakowania: 1 sztuka Bagażnik rowerowy na dach samochodu Thule FreeRide 532 Thule to synonim najwyższej klasy bagażników samochodowych oraz akcesoriów do transportu w podróży. Skandynawska producent o renomowanej pozycji, od lat spotyka się z zachwytm na polskim rynku, gdzie dzięki wysiłkom Thule Polska, wielu klientów na co dzień zadowala się nieprzeciętną jakością bagażników Thule. Kompleksowa oferta posiada topowe uchwyty dachowe na rower, bagażniki na hak, na klapę auta, czy boxy dachowe. Obok roweru, dzięki rozwiązaniom Thule, prosto i stylowo przewieziemy jeszcze sportowy sprzęt wodny i zimowy, co umożliwi bagażnik na narty. Wśród nowości wyszukamy postępowy bagażnik dachowy z montażem roweru za ramę Thule Proride 591 albo Freeride 532. Bagażniki Thule wraz z kompleksową ofertą akcesoriów montażowych, pozwolą zawsze na bezpieczny dla auta i roweru jego montaż w transporcie. przystępne i potężne mocowanie dzięki stabilnemu uchwytowi ramy mocne zabezpieczenie koła paskami z mechanizmem prędkiego uwalniania koła Pozwala przypiąć rower do bagażnika rowerowego i bagażnik rowerowy na bagażniku bazowym (zamki w komplecie) atrybuty: Uchwyt rowerowy dachowy na jeden rower Montaż na belkach poprzecznych dachu samochodu Nowy dynamiczny zarys i profilowane wsporniki ekskluzywny tytanowyobszerniejszy zakres rozwarcia szczęk w porównania do starego modelu Uchwyt do ramy z mechanizmem szybkiego uwalniania pasuje do większości ram o średnicy do 80 mm Paski zębate z mechanizmem szybkiego uwalniania i ochraniaczami obręczy pewnie utrzymują koła roweru (regulowane do przeróżnych rozmiarów opon) Zamki zabezpieczają równocześnie rower w uchwycie, jak i uchwyt na bagażniku bazowym (w komplecie) W komplecie adaptery do rowków T (20x20mm) dedykowane do bezpośredniego konstrukcji uchwytu w rowkach T belek bagażnika Spełnia wymagania testu City Crash produkt zapakowany w oryginalnym opakowaniu Specyfikacja: Zamki na wyposażeniu: 1 Uchylany: nie pasuje do rozmiarów okrągłej ramy: 22-70 mm pasuje do maksymalnych wymiarów owalnej ramy: 65x80 mm pasuje do maksymalnych rozmiarów koła: 3" Kompatybilne ze niesprężystą osią: tak nadaje się do bagażników dachowych z rowkiem T 20x20 mm: tak pasuje do bagażników dachowych z rowkiem T 24x30 mm: wymagany adapter Thule T-track Adapter 889-3 pasuje do SquareBar: tak Kompatybilne z systemem One-Key...
 • Producent THULE 

3 # Bagażnik Thule rowerowy na hak Easyfold XT | (7313020077369)

Bagażnik Thule rowerowy na hak Easyfold XT | (7313020077369) Najniższa Cena Online Nowy kanon kompaktowych i składanych bagażników rowerowych Thule EasyFold XT to łatwy w użyciu bagażnik rowerowy przeznaczony do wszelkich typów rowerów, znakomity na dłuższe przejazdy, jak i krótkie wycieczki. Przechowywany w aucie albo w domu zajmuje mało miejsca, gdyż po złożeniu jest nie obszerniejszy niżeli walizka. Przy ładowności 60 kg prosto można na nim przewozić wszystkiego rodzaju rowery, w tym jeszcze elektryczne i ciężkie rowery górskie. Bagażnik rowerowy Thule 934 EasyFold XT został zaprojektowany w wielu aspektach z myślą o łatwości jego użycia. Montaż na haku holowniczym wykonuje się w dwóch prostych krokach, po rozłożeniu jest gotowy do wykorzystania - wszystko w ciągu kilu sekund. Uchwyt Thule 934 EasyFold gdy nie jest stosowany, można z łatwością przechowywać w bagażniku pojazdu albo w domu. Bezpieczny przewóz wszelkiego rodzaju rowerów Bagażnik Thule EasyFold jest dedykowany do przewozu trzech rowerów, przy jego ładowności 60 kg można na nim przewozić rowery elektryczne i ciężkie rowery górskie. Jego budowa gwarantuje wielki 22 c odstęp pomiędzy rowerami, dzięki któremu uchwyt nadaje się do transportu rowerów o długim rozstawie osi, np. Górskich rowerów zjazdowych.dostosowywane klamry zatrzaskowe z długimi pasami usprawniającymi mocowanie kół (o szerokości do 4.7 cali), do transportu rowerów typu fatbike. Platforma na haku zabezpieczona jest zamkiem rowery jeszcze zabezpieczone są zamkiem. nieskomplikowany montaż w dwóch ruchach Thule EasyFold to przystępny w obsłudze bagażnik rowerowy do wszelkich typów rowerów. Wystarczy kilka sekund, aby zamontować go na haku holowniczym i rozłożyć w dwóch prostych ruchach. Thule EasyFold pozwala wziąć samochodem niemal każdy rower. Jednocześnie w dalszą podróż, jak i na krótką wycieczkę. Jeśli nie jest stosowany, można go bezproblemowo przechować w bagażniku samochodu lub w domu. Bagażnik Thule EasyFold został oczywiście przetestowany i otrzymał atest potwierdzający, że spełnia najwyższe na rynku standardy jakości i bezpieczeństwa. Możesz więc ruszać w drogę na spotkanie nowej przygody!
 • Producent THULE 

5 # Thule velospace xt bagażnik rowerowy dla 3 rowerów 2019 bagażniki na hak (7313020078779)

Thule velospace xt bagażnik rowerowy dla 3 rowerów 2019 bagażniki na hak (7313020078779) Najniższa Cena Online Thule Velospace XT 939 na 3 rowery Bagażnik rowerowy na hak holowniczy na 3 rowery 13-PIN Thule Velospace XT 3 to uniwersalny bagażnik rowerowy do wszystkich rodzajów rowerów — od elektrycznych i typu fatbike po rowerki dziecięce. Przewóz 3 rowerów Ładowność do 60 kg Maksymalna waga roweru 30 kg Możliwość zwiększenia ładowności do 4 rowerów poprzez dodanie adaptera Thule VeloSpace XT Bike Adapter Opcja uchylania z rowerami i bez rowerów Składany na płasko - zajmuje niewiele miejsca Listwa świetlna 13-pin zgodna z europejskimi i polskimi przepisami Pełne zabezpieczenie przed kradzieżą bagażnika, a także zamontowanych rowerów Długie rynny na koła do transportu obfitych rowerów certyfikat TÜV Rheinland, GS Pozytywny wynik testu City Crash Wysoka ładowność wynosząca 60 kg zezwala na przewożenie ciężkich rowerów elektrycznych i górskich. Dodatkowym ułatwieniem w przypadku przewożenia masywniejszych rowerów jest rozszerzona do 25 cm odległość między stanowiskami. Klamry mocujące koła roweru do szyn podpierających posiadają możliwość regulacji. Paski są długie i zezwalają na przewożenie rowerów zaopatrzonych w opony o szerokości do 4,7 cala Gałki umieszczone w uchwytach ramy mają sprzęgiełko, które kliknięciem zawiadamia stosowną siłę dokręcenia. To rozwiązanie, wraz z osłoną Carbon Frame Protector 984 zapewnia bezpieczny montaż, a także uniemożliwia uszkodzeniom rowerów wyekwipowanych w ramy karbonowe. Mechanizm konstrukcji bagażnika na kuli haka posiada łatwy w obsłudze system regulacji. Po założeniu bagażnika na hak jest on wstępnie stabilizowany, aby ostateczna regulacja nie powodowała trudności Funkcja odchylania umożliwia dostęp do bagażnika z zamontowanymi na platformie rowerami. Wyjątek mogą stanowić pojazdy wyposażone w nisko zachodzącą na zderzak tylną klapę albo pojazdy z tylną klapą otwieraną na bok lub w dół. Bagażnik VeloSpace XT ma kompletne zabezpieczenie antykradzieżowe: ma zamki zabezpieczające rowery i mechanizm mocujący platformę na kuli haka holowniczego. Listwa świetlna 13 pin Zgodnie z polskimi i europejskimi przepisami prawa została zaimplementowana listwa z wiązką 13 pin. Dzięki czemu zaimplementowaniu nie musisz się obawiać podróży po Polsce i za granicą. Przewóz 3 rowerów (też górskich i elektrycznych) Model Velspace XT 939 zezwala na dołączenie adaptera na 4 rower, który można dokupić na innej naszej aukcji. Łączna ładowność rowerów to 60 kg. Składany na płasko Bagażnik jest składany na płasko dzięki czemu zajmuje mało miejsca w garażu czy też w bagażniku samochodowym w trakcie transportu. Opcja Thule Acu-Tight nad wyraz ważną funkcją, na którą warto zwrócić uwagę jest możliwość konstrukcji rowerów za pomocą odłączanych ramion z zamykanymi gałkami Thule AcuTight, które typowym kliknięciem informują, że osiągnię...
 • Producent THULE 

8 # Thule Bagażnik rowerowy na hak 924 velocompact

Thule Bagażnik rowerowy na hak 924 velocompact Najniższa Cena Online Thule VeloCompact 924 Dla całej rodziny Lekki wytrzymały bagażnik rowerowy VeloCompact może transportować bezpiecznie dwa rowery. To znakomity dobór gdy chcesz przewieźć rowery szosowe lub górskie, bądź oba warianty równocześnie. Jeśli trzeba przewieźć rowery o szerszym rozstawie osi, rozsuwane uchwyty kół usprawniają dobranie do szerokości. Po złożeniu bagażnika Thule VeloCompact i załadowaniu na niego rowerów nadałdostać się do bagażnika samochodu - umożliwia to specjalny mechanizm odchylania sterowany pedałem. Łatwy w użyciu Z prawdziwą przyjemnością można zamontować ten kompaktowy bagażnik i załadować na niego rowery, tym bardziej, że po złożeniu gdy już nie jest stosowany jego drobny rozmiar pozwala zmieścić go w bagażniku większości samochodów. Ładowanie rowerów jest przystępne i komfortowe dzięki zdejmowanym uchwytom do mocowania ramy. Bagażnik Thule VeloComapct zaopatrzony jest w nowy wariant głowicy mocujący do haka holowniczego więc mocowanie go do pojazdu jest łatwiejsze. Załóż bagażnik na hak a mechanizm samostabilizujący pozwala na zwolnienie bagażnika i jego końcową regulację poprzez zamknięciem uchwyty od głowicy. Bagażnik rowerowy VeloComact można prosto podnieść i umieścić na haku holowniczym. Jako opcjonalne uzupełniające wyposażenie występuje wygodna zdejmowana rampa Thule 9152 upraszczająca załadunek i rozładunek rowerów eleganckie, lekki, kompaktowy uchwyt rowerowy klasy premium. właściwości Thule 924: nieśmiertelny i wytworny wygląd. Bagażnik jest lekki co jest rezultatem korzystania z aluminium i innych lekkich materiałów o podwyższonej wytrzymałości tworzyw. Pasy z klamrami komfortowego mocowania kół. użyteczne mocowanie jedną ręką używając niewiele siły uchwyt zapewnia stabilności na wysokim poziomie. Bagażnik można odchylić Tak, aby uzyskać pełny dostęp do bagażnika bez zdejmowania rowerów. To wygodny mechanizm obsługiwany stopą.zaopatrzony w solidny i pewny uchwyt ramy, Gumowa powłoka zabezpiecza powierzchnię Ramy roweru.Wysuwane ruchome mocowania kół i świateł, umożliwia transport rowerów z obszernym rozstawem osi powiększona odległość pomiędzy rowerami uniemożliwia dotykaniu się rowerów i ich zarysowaniu.Możliwość złożenia ułatwia przechowywanie. Poskładany zawiera się w bagażniku auta. pasuje do samochodów z kołem zapasowaym montowanym z tyłu po zostosowaniu dodatkowego adaptera ( dopłata )Zamek zabezpiecza bagażnik umocowany na haku holowniczym oraz rowery w bagażniku (zamki w komplecie ) Thule 924 VeloCompact Thule VeloComapct jest bezpieczny, jednostajny i nieskomplikowany w konstrukcji. Bronione patentem mocowanie nadaje się do wszystkich typów haków holowniczych i nie wymaga żadnej regulacji. Bagażnik mieści wszystkie typy rowerów o dowolnych wymiarach kół. Funkcja odchylania, teraz jeszcze prostsza w obsłudze, upraszcza dostęp do bagażnika auta w trakcie podróży. Bagażnik łatwo się składa, a złożony zajmuje mało miejsca. Progresywny wygląd świetnie odpowiada stylistyce współczesnych aut. Bagażnik dostępny jest w dwóch wielkościach - Thule VeloCompact 924 do przewozu 2 i Thule VeloCompact 926 do przewozu 3 rowerów.
 • Producent THULE 


Ranking z najtańszymi bagażnikami rowerowymi Thule samochodowymi [Cena] Top5 na wrzesień 2022

Poniższa tabela TOP5 zawiera najtańsze bagażniki rowerowe Thule do samochodu, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną, z aktualizacją na wrzesień 2022.

2 # Bagażnik rowerowy na dach Thule 532 (7313020009742)

Bagażnik rowerowy na dach Thule 532 (7313020009742) Najniższa Cena Online 2x THULE FREERIDE 532 Bagażnik rowerowy na dach za ramę komplet 2 SZTUKI funkcjonalny i przystępny w użyciu pionowy bagażnik rowerowy wyekwipowany we wszystkie podstawowe funkcje. Objętość opakowania: 1 sztuka Bagażnik rowerowy na dach samochodu Thule FreeRide 532 Thule to synonim najwyższej klasy bagażników samochodowych i akcesoriów do transportu w podróży. Skandynawska marka o renomowanej pozycji, od lat spotyka się z uznaniem na polskim rynku, gdzie dzięki wysiłkom Thule Polska, wielu klientów na co dzień cieszy się nieprzeciętną jakością bagażników Thule. Kompleksowa oferta zawiera topowe uchwyty dachowe na rower, bagażniki na hak, na klapę auta, czy boxy dachowe. Obok roweru, dzięki rozwiązaniom Thule, z łatwością i stylowo przewieziemy ponadto sportowy sprzęt wodny i zimowy, co umożliwi bagażnik na narty. Wśród nowości odnajdziemy postępowy bagażnik dachowy z montażem roweru za ramę Thule Proride 591 albo Freeride 532. Bagażniki Thule wraz z kompleksową ofertą akcesoriów montażowych, pozwolą za każdym razem na bezpieczny dla auta i roweru jego montaż w transporcie. proste i mocne mocowanie dzięki zrównoważonemu uchwytowi ramy konkretne zabezpieczenie koła paskami z mechanizmem szybkiego uwalniania koła Pozwala przypiąć rower do bagażnika rowerowego i bagażnik rowerowy na bagażniku bazowym (zamki w pakiecie) właściwości: Uchwyt rowerowy dachowy na jeden rower Montaż na belkach poprzecznych dachu samochodu Nowy dynamiczny zarys i profilowane wsporniki elitarny tytanowywiększy zakres rozwarcia szczęk w porównania do starego modelu Uchwyt do ramy z mechanizmem prędkiego uwalniania pasuje do większości ram o średnicy do 80 mm Paski zębate z mechanizmem szybkiego uwalniania i ochraniaczami obręczy pewnie utrzymują koła roweru (regulowane do przeróżnych wymiarów opon) Zamki zabezpieczają jednocześnie rower w uchwycie, jak i uchwyt na bagażniku bazowym (w zestawie) W komplecie adaptery do rowków T (20x20mm) przeznaczone do bezpośredniego montażu uchwytu w rowkach T belek bagażnika Spełnia wymogi testu City Crash towar zapakowany w oryginalnym opakowaniu Specyfikacja: Zamki na wyposażeniu: 1 Uchylany: nie nadaje się do wymiarów kolistej ramy: 22-70 mm pasuje do maksymalnych rozmiarów owalnej ramy: 65x80 mm pasuje do maksymalnych wymiarów koła: 3" Kompatybilne ze niesprężystą osią: tak nadaje się do bagażników dachowych z rowkiem T 20x20 mm: tak pasuje do bagażników dachowych z rowkiem T 24x30 mm: wymagany adapter Thule T-track Adapter 889-3 nadaje się do SquareBar: tak Kompatybilne z systemem One-Key...
 • Producent THULE 

5 # Thule Bagażnik rowerowy na hak 924 velocompact

Thule Bagażnik rowerowy na hak 924 velocompact Najniższa Cena Online Thule VeloCompact 924 Dla całej rodziny Lekki wytrzymały bagażnik rowerowy VeloCompact może transportować bezpiecznie dwa rowery. To nieprzeciętny dobór gdy chcesz przewieźć rowery szosowe albo górskie, bądź oba typy jednocześnie. Jeśli trzeba przewieźć rowery o szerszym rozstawie osi, rozsuwane uchwyty kół ułatwiają dostosowanie do szerokości. Po złożeniu bagażnika Thule VeloCompact i załadowaniu na niego rowerów nadałdostać się do bagażnika samochodu - umożliwia to specjalny mechanizm odchylania sterowany pedałem. Łatwy w użyciu Z prawdziwą przyjemnością można zamontować ten kompaktowy bagażnik i załadować na niego rowery, tym bardziej, iż po złożeniu gdy już nie jest wykorzystywany jego mały rozmiar pozwala zmieścić go w bagażniku większości samochodów. Ładowanie rowerów jest przystępne i wygodne dzięki zdejmowanym uchwytom do mocowania ramy. Bagażnik Thule VeloComapct wyposażony jest w nowy typ głowicy mocujący do haka holowniczego więc mocowanie go do pojazdu jest łatwiejsze. Załóż bagażnik na hak a mechanizm samostabilizujący zezwala na zwolnienie bagażnika i jego końcową regulację poprzez zamknięciem uchwyty od głowicy. Bagażnik rowerowy VeloComact można prosto podnieść i umieścić na haku holowniczym. Jako opcjonalne dodatkowe wyposażenie występuje wygodna zdejmowana rampa Thule 9152 usprawniająca załadunek i rozładunek rowerów wysmakowane, lekki, kompaktowy uchwyt rowerowy klasy premium. atrybuty Thule 924: nieśmiertelny i wyszukany wygląd. Bagażnik jest lekki co jest skutkiem korzystania z aluminium i innych lekkich materiałów o podwyższonej wytrzymałości materiałów. Pasy z klamrami wygodnego mocowania kół. funkcjonalne mocowanie jedną ręką używając niewiele siły uchwyt zapewnia stabilności na wysokim poziomie. Bagażnik można odchylić Tak, aby uzyskać pełny dostęp do bagażnika bez zdejmowania rowerów. To wygodny mechanizm obsługiwany stopą.wyekwipowany w mocny i pewny uchwyt ramy, Gumowa warstwa zabezpiecza powierzchnię Ramy roweru.Wysuwane ruchome mocowania kół i świateł, umożliwia transport rowerów z obfitym rozstawem osi zwiększona odległość pomiędzy rowerami uniemożliwia dotykaniu się rowerów i ich zarysowaniu.Możliwość złożenia ułatwia przechowywanie. Poskładany mieści się w bagażniku auta. nadaje się do samochodów z kołem zapasowaym montowanym z tyłu po zostosowaniu uzupełniającego adaptera ( dopłata )Zamek zabezpiecza bagażnik umocowany na haku holowniczym i rowery w bagażniku (zamki w zestawie ) Thule 924 VeloCompact Thule VeloComapct jest bezpieczny, zrównoważony i nieskomplikowany w montażu. Bronione patentem mocowanie nadaje się do wszelkich typów haków holowniczych i nie wymaga żadnej regulacji. Bagażnik mieści wszystkie typy rowerów o dowolnych rozmiarach kół. Funkcja odchylania, dzisiaj jeszcze prostsza w obsłudze, usprawnia dostęp do bagażnika auta w trakcie podróży. Bagażnik z łatwością się składa, a złożony zajmuje mało miejsca. Progresywny wygląd wspaniale odpowiada stylistyce współczesnych aut. Bagażnik dostępny jest w dwóch wielkościach - Thule VeloCompact 924 do przewozu 2 i Thule VeloCompact 926 do przewozu 3 rowerów.
 • Producent THULE 


TOP7 Dobre bagażniki samochodowe na rower Ranking wrzesień 2022

Jeżeli nie znalazłeś odpowiednich rowerowych bagażników Thule do samochodu, zachęcamy do zapoznania się z ogólnym rankingiem dobrych rowerowych bagażników do samochodu.



Powiązania tematyczne:

 • jaki bagażnik rowerowy Thule do samochodu opinie,
 • dobre bagażniki rowerowe Thule do samochodu cena,
 • ranking najlepszych rowerowych bagażników Thule do samochodu.