Najlepsze bagażniki rowerowe na 4 rowery Inter Pack. Jakie propozycje w TOP10? Sprawdź RANKING!

NocnyRower.com / Rankingi rowerowe / Bagażniki rowerowe / Ranking rowerowych bagażników na 4 rowery Inter Pack

Poszukujesz możliwie najlepszych rowerowych bagażników na 4 rowery Inter Pack? Polecamy poniższe rankingi z aktualizacją na wrzesień 2022:

  • TOP10 rowerowych bagażników na 4 rowery Inter Pack – pod względem zainteresowania konsumentów,
  • TOP5 z bagażnikami rowerowymi na 4 rowery Inter Pack – pod względem ceny,
  • TOP5 często kupowanych rowerowych bagażników na 4 rowery.

Ranking z najlepszymi bagażnikami rowerowymi na 4 rowery Inter Pack [Zainteresowanie] Top10 na wrzesień 2022

Nasze zestawienie zawiera proponowane bagażniki rowerowe na 4 rowery Inter Pack, jakie są najchętniej kupowane w sklepach online. Zachęcamy do zapoznania się z bagażnikami rowerowymi na 4 rowery Inter Pack i ich specyfikacją.

1 #  quattro 13-pin bagażnik rowerowy na hak 4 rowery marki Inter pack

 quattro 13-pin bagażnik rowerowy na hak 4 rowery marki Inter pack Najniższa Cena Online  Inter Pack Quattro + GRATIS: OSŁONA NA KULĘ HAKA + PRZEJSCIÓWKA 7/13 PIN Wytrzymała i zrównoważona platforma do przewozu 4 rowerów. Szczególnie znaczny zakres regulacji, zezwala na przewóz zróżnicowanego rodzaju rowerów. Funkcja odchylania pozwala na dostęp do bagażników większości pojazdów z rowerami zamontowanymi na platformie. Pełne zabezpieczenie antykradzieżowe. Świetna ochrona ram rowerów i obręczy kół. Budowa bagażnika pozwala na jego złożenie w kilku prostych ruchach co wyraźnie ułatwia przenoszenie i przechowywanie. Śladowa waga. Tablica świetlna zawiera wymagane przez kodeks drogowy tylne światła samochodowe oraz miejsce na uzupełniającą tablicę rejestracyjną. Podpina się ją przy użyciu gniazda 13-pinowego. PROSTY MONTAŻ Montaż jest przystępny i instynktowny, nie wymaga specjalistycznych narzędzi ani zastosowania obszernej siły fizycznej. Bagażnik jest kompatybilny z każdym typem główek haków samochodowych. FUNKCJA ODCHYLANIA Funkcja odchylania pozwala na swobodny dostęp do bagażnika auta, choćby z zamontowanymi rowerami. Platforma została wyposażona w tablicę świetlną 13-pin, ma wszelkie niezbędne światła (pozycyjne, stop, wsteczne, przeciwmgielne, kierunkowskazy i oświetlenie tablicy). WYTRZYMAŁA budowa Bagażnik na hak Inter Pack Duo to solidna, wytrzymała kompozycja tworzona ze stali. System konstrukcji do ramy roweru pokryte są gumowa powłoką, która zabezpiecza powierzchnię ramy roweru przed uszkodzeniem. ZAJMUJE niewiele MIEJSCA Platforma po złożeniu, przyjmuje format kostki, dzięki czemu platforma rowerowa jest łatwa w przechowywaniu. ZABEZPIECZONY PRZED KRADZIEŻĄ Inter Pack Quattro jest w pełni zabezpieczony antykradzieżowo. Przy mechanizmie kuli haka znajduje się zamek, a dostępu do rowerów strzeże stalowa linka w gumowym oplocie. Wszystkie miejsca kontaktu roweru z bagażnikiem są zabezpieczone miękką gumową otuliną. O ile w przypadku uchwytów ramy takie rozwiązanie jest standardem, to jeśli chodzi o uzupełniającą osłonę obręczy kół to jest to rozwiązanie oryginalne. Informacje technologicznE objętość: 4 rowery Do rowerów elektrycznych: Nie Ładowność (kg): 60 Długość (cm): 94 Szerokość (cm): 94 Masa (kg): 15,1 pasuje do ram o średnicy (mm): 25-80 Możliwość odchylania z rowerami: Tak Zamknięcie roweru w uchwycie: Tak Zamknięcie bagażnika na aucie: Tak nadaje się do rowerów z hamulcami tarczowymi: Tak Światła tylne: Tak Wtyczka zasilająca: 13 pin (w pakiecie adapter 7/13)...
  • Producent INTER PACK 


Ranking z najtańszymi bagażnikami rowerowymi na 4 rowery Inter Pack [Cena] Top5 na wrzesień 2022

Poniższe zestawienie TOP5 zawiera najtańsze bagażniki rowerowe na 4 rowery Inter Pack, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną, z aktualizacją na wrzesień 2022.

1 #  quattro 13-pin bagażnik rowerowy na hak 4 rowery marki Inter pack

 quattro 13-pin bagażnik rowerowy na hak 4 rowery marki Inter pack Najniższa Cena Online  Inter Pack Quattro + GRATIS: OSŁONA NA KULĘ HAKA + PRZEJSCIÓWKA 7/13 PIN Wytrzymała i stabilna platforma do przewozu 4 rowerów. Bardzo znaczny zakres regulacji, pozwala na przewóz przeróżnego rodzaju rowerów. Funkcja odchylania pozwala na dostęp do bagażników większości pojazdów z rowerami zamontowanymi na platformie. Pełne zabezpieczenie antykradzieżowe. Idealna ochrona ram rowerów i obręczy kół. Budowa bagażnika pozwala na jego złożenie w kilku prostych ruchach co wyraźnie usprawnia przenoszenie i przechowywanie. Niewiele znacząca waga. Tablica świetlna gromadzi wymagane przez kodeks drogowy tylne światła samochodowe i miejsce na dopełniającą tablicę rejestracyjną. Podpina się ją przy użyciu gniazda 13-pinowego. PROSTY MONTAŻ Montaż jest nietrudny i intuicyjny, nie wymaga specjalistycznych narzędzi ani wykorzystania sporej siły fizycznej. Bagażnik jest kompatybilny z każdym typem główek haków samochodowych. FUNKCJA ODCHYLANIA Funkcja odchylania umożliwia luźny dostęp do bagażnika auta, nawet z zamontowanymi rowerami. Platforma została wyposażona w tablicę świetlną 13-pin, posiada wszelkie konieczne światła (pozycyjne, stop, wsteczne, przeciwmgielne, kierunkowskazy i oświetlenie tablicy). WYTRZYMAŁA konstrukcja Bagażnik na hak Inter Pack Duo to solidna, wytrzymała kompozycja wytwarzana ze stali. System konstrukcji do ramy roweru pokryte są gumowa powłoką, która zabezpiecza powierzchnię ramy roweru przed uszkodzeniem. ZAJMUJE niewiele MIEJSCA Platforma po złożeniu, przyjmuje format kostki, dzięki temu platforma rowerowa jest nietrudna w przechowywaniu. ZABEZPIECZONY PRZED KRADZIEŻĄ Inter Pack Quattro jest w pełni zabezpieczony antykradzieżowo. Przy mechanizmie kuli haka znajduje się zamek, a dostępu do rowerów strzeże stalowa linka w gumowym oplocie. Wszystkie miejsca kontaktu roweru z bagażnikiem są zabezpieczone miękką gumową otuliną. O ile w przypadku uchwytów ramy takie rozwiązanie jest standardem, to jeśli chodzi o dopełniającą osłonę obręczy kół to jest to rozwiązanie specyficzne. Informacje technologicznE objętość: 4 rowery Do rowerów elektrycznych: Nie Ładowność (kg): 60 Długość (cm): 94 Szerokość (cm): 94 Masa (kg): 15,1 nadaje się do ram o średnicy (mm): 25-80 Możliwość odchylania z rowerami: Tak Zamknięcie roweru w uchwycie: Tak Zamknięcie bagażnika na aucie: Tak nadaje się do rowerów z hamulcami tarczowymi: Tak Światła tylne: Tak Wtyczka zasilająca: 13 pin (w pakiecie adapter 7/13)...
  • Producent INTER PACK 


TOP7 Dobre bagażniki na 4 rowery Ranking wrzesień 2022

Jeżeli nie znalazłeś odpowiednich rowerowych bagażników na 4 rowery Inter Pack, zachęcamy do zapoznania się z ogólnym rankingiem rekomendowanych rowerowych bagażników na 4 rowery.Powiązania tematyczne:

  • jaki bagażnik rowerowy na 4 rowery Inter Pack opinie,
  • dobre bagażniki rowerowe na 4 rowery Inter Pack cena,
  • ranking najlepszych rowerowych bagażników na 4 rowery Inter Pack.