Najlepsze bagażniki rowerowe na 2 rowery XLC. Jakie propozycje w TOP10? Sprawdź RANKING!

NocnyRower.com / Rankingi rowerowe / Bagażniki rowerowe / Ranking rowerowych bagażników na 2 rowery XLC

Poszukujesz możliwie najlepszych rowerowych bagażników na 2 rowery XLC? Polecamy poniższe rankingi z aktualizacją na październik 2022:

  • TOP10 rowerowych bagażników na 2 rowery XLC – pod względem zainteresowania konsumentów,
  • TOP5 z bagażnikami rowerowymi na 2 rowery XLC – pod względem ceny,
  • TOP5 często kupowanych rowerowych bagażników na 2 rowery.

Ranking z najlepszymi bagażnikami rowerowymi na 2 rowery XLC [Zainteresowanie] Top10 na październik 2022

Nasze zestawienie zawiera proponowane bagażniki rowerowe na 2 rowery XLC, jakie są najchętniej kupowane w sklepach internetowych. Zachęcamy do zapoznania się z bagażnikami rowerowymi na 2 rowery XLC i ich opisem technicznym.

1 # XLC Azura Xtra CC-C05 bagażnik platforma na 2 rowery na hak uchył 60 kg e-bike LED

XLC Azura Xtra CC-C05 bagażnik platforma na 2 rowery na hak uchył 60 kg e-bike LED Najniższa Cena Online Składany uchylny bagażnik XLC Azura Xtra LED CC-C05 do przewozu 2 rowerów na haku holowniczym, stosowny ponadto do przewozu e-bike Najważniejsze cechy bagażnika: bagażnik uchylnyadapter 13 na 7 pin w kompleciewytrzymały - max. Obciążenie 60 kgzamykanystosowny również dla e-bikebagażnik zezwala na transport 2 rowerów, z możliwością zamocowania dostawki na trzeci rower Bagażnik - platforma rowerowa wyposażona jest w wiązkę elektryczną z wtyczką 13-pin (adapter z redukcją 7/13 jest jeszcze w zestawie). Bagażnik wyekwipowany jest tym samym we wszystkie światła wymagane przepisami m.in światło wsteczne i przeciwmgielne. dane techniczne bagażnika: funkcjonalny, składany- bagażnik prosty do przechowywania Uniwersalny - błyskawicznie zakładany na hak w samochodzie Wytrzymały - max. Obciążenie to 60 kg jednostajna aluminiowa konstrukcjado bagażnika załączony jest adapter (13 na 7pin) umożliwiający podłączenie do 7-pinowego gniazda w samochodzie. bagażnik pozwala na transport 2 rowerów bagażnik posiada funkcję uchyłu wraz z zamontowanymi rowerami, żeby np. Móc otworzyć klapę samochodutrafny dla e-bikeoświetlenie LEDna 2 rowery (z możliwością konstrukcji dostawki na trzeci rower CC-X26)dopasowany do opon o szerokości do 57 mm (2,25 ")rozmiary: 1300 x 780 x 480 mmrozmiary po złożeniu: 245 x 780 x 480 mmkompatybilny ze średnicą ramy: Ø 60 mm z krągłą rurązdejmowane zaciski do ram, z samoczynną blokadą momentu obrotowego od 3 nmwaga netto bagażnika: 15,5 kgmax. Obciążenie: 60 kgmax. Waga jednego roweru: 30 kgzamykane na klucz równocześnie rowery i bagażnikmaksymalna prędkość jazdy: 130 km/hmaks. 120 cm odległość środka rowerurealne zamocowanie szyny załadunkowejcałkowicie zmontowanyodległość pomiędzy szynami 220 mmregulowany rozstaw kół z automatycznym mocowaniemdokument RDW (homologacja rodzaju WE), a także TÜVmożliwy montaż zestawu przedłużającego dla trzeciego roweru (CC-X26)wyprodukowanO W HOLANDII Bagażnik rowerowy XLC AZURA XTRA LED został zwycięzcą testu magazynu AUTO BILD w kategorii stosunku jakości do ceny! Zgodnie z nowelizacją rozporządzenia Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju, od 1.stycznia 2016r. Kierowcy mogą występować do urzędów komunikacyjnych z prośbą o dodatkową - trzecią tablicę rejestracyjną na bagażnik rowerowy, mocowany na haku z tyłu samochodu.
  • Producent XLC 


Ranking z najtańszymi bagażnikami rowerowymi na 2 rowery XLC [Cena] Top5 na październik 2022

Poniższe zestawienie TOP5 zawiera najtańsze bagażniki rowerowe na 2 rowery XLC, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną, z aktualizacją na październik 2022.

1 # XLC Azura Xtra CC-C05 bagażnik platforma na 2 rowery na hak uchył 60 kg e-bike LED

XLC Azura Xtra CC-C05 bagażnik platforma na 2 rowery na hak uchył 60 kg e-bike LED Najniższa Cena Online Składany uchylny bagażnik XLC Azura Xtra LED CC-C05 do przewozu 2 rowerów na haku holowniczym, optymalny jeszcze do przewozu e-bike Najważniejsze parametry bagażnika: bagażnik uchylnyadapter 13 na 7 pin w zestawiewytrzymały - max. Obciążenie 60 kgzamykanytrafny jeszcze dla e-bikebagażnik zezwala na transport 2 rowerów, z możliwością zamocowania dostawki na trzeci rower Bagażnik - platforma rowerowa wyekwipowana jest w wiązkę elektryczną z wtyczką 13-pin (adapter z redukcją 7/13 jest także w komplecie). Bagażnik zaopatrzony jest tym samym we wszystkie światła wymagane przepisami m.in światło wsteczne i przeciwmgielne. dane technologiczne bagażnika: praktyczny, składany- bagażnik nieskomplikowany do przechowywania Uniwersalny - momentalnie zakładany na hak w samochodzie Wytrzymały - max. Obciążenie to 60 kg stabilna aluminiowa budowado bagażnika dołączony jest adapter (13 na 7pin) umożliwiający podłączenie do 7-pinowego gniazda w samochodzie. bagażnik zezwala na transport 2 rowerów bagażnik posiada funkcję uchyłu wraz z zamontowanymi rowerami, by np. Móc otworzyć klapę samochoduoptymalny dla e-bikeoświetlenie LEDna 2 rowery (z możliwością konstrukcji dostawki na trzeci rower CC-X26)dostosowany do opon o szerokości do 57 mm (2,25 ")wymiary: 1300 x 780 x 480 mmrozmiary po złożeniu: 245 x 780 x 480 mmkompatybilny ze średnicą ramy: Ø 60 mm z okrągłą rurązdejmowane zaciski do ram, z automatyczną blokadą momentu obrotowego od 3 nmwaga netto bagażnika: 15,5 kgmax. Obciążenie: 60 kgmax. Waga jednego roweru: 30 kgzamykane na klucz równocześnie rowery i bagażnikmaksymalna prędkość jazdy: 130 km/hmaks. 120 cm odległość środka rowerumożliwe zamocowanie szyny załadunkowejw całości zmontowanyodległość między szynami 220 mmregulowany rozstaw kół z automatycznym mocowaniemdokument RDW (homologacja rodzaju WE) oraz TÜVosiągalny montaż zestawu przedłużającego dla trzeciego roweru (CC-X26)wykonanO W HOLANDII Bagażnik rowerowy XLC AZURA XTRA LED został zwycięzcą testu magazynu AUTO BILD w kategorii stosunku jakości do ceny! Zgodnie z nowelizacją rozporządzenia Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju, od 1.stycznia 2016r. Kierowcy mogą występować do urzędów komunikacyjnych z prośbą o dopełniającą - trzecią tablicę rejestracyjną na bagażnik rowerowy, mocowany na haku z tyłu samochodu.
  • Producent XLC 


TOP7 Dobre bagażniki na 2 rowery Ranking październik 2022

Jeżeli nie znalazłeś odpowiednich rowerowych bagażników na 2 rowery XLC, zachęcamy do zapoznania się z ogólnym rankingiem polecanych rowerowych bagażników na 2 rowery.Powiązania tematyczne:

  • jaki bagażnik rowerowy na 2 rowery XLC opinie,
  • dobre bagażniki rowerowe na 2 rowery XLC cena,
  • ranking najlepszych rowerowych bagażników na 2 rowery XLC.