Najlepsze bagażniki rowerowe na hak Thule. Jakie propozycje w TOP10? Sprawdź RANKING!

NocnyRower.com / Rankingi rowerowe / Bagażniki rowerowe / Ranking rowerowych bagażników na hak Thule

Poszukujesz możliwie najlepszych rowerowych bagażników na hak Thule? Polecamy poniższe rankingi z aktualizacją na październik 2022:

 • TOP10 rowerowych bagażników na hak Thule – pod względem zainteresowania konsumentów,
 • TOP5 z bagażnikami rowerowymi na hak Thule – pod względem ceny,
 • TOP5 chętnie wybieranych rowerowych bagażników na hak.

Ranking z najlepszymi bagażnikami rowerowymi na hak Thule [Zainteresowanie] Top10 na październik 2022

Nasze zestawienie zawiera proponowane bagażniki rowerowe na hak Thule, jakie są najchętniej kupowane w sklepach internetowych. Zachęcamy do zapoznania się z bagażnikami rowerowymi na hak Thule i ich opisem technicznym.

2 # Thule Bagażnik rowerowy na hak 938 velospace xt

Thule Bagażnik rowerowy na hak 938 velospace xt Najniższa Cena Online Główne dane: rodzaj: uchwyt na bagażnik; Uchwyt: Montaż bez wykorzystania narzędzi: tak; Montaż: Prosty montaż bez wykorzystania narzędzi: tak; Materiał: aluminium; Inne: Waga (szacunkowa): 18.7 kg; rozmiary: wymiary w cm (wys. x szer. X gł.): 69 x 135 x 79; rozmiary po złożeniu (cm): 74 x 135 x 25 cm; Główne informacje: Ładowność: 60 kg; Inne: Maks. Waga na rower: 30 kg; Maks. Szerokość opon w tylnym trójkącie: 3 cale/-i; Główne informacje: Przestrzeń transportowa: 2 rowery; atest TÜV: tak; detale: kompatybilny z systemem One-Key, Złącze wtykowe tylnego światła: 13-pinowe, stosowne do rozmiarów ramy: 22-80 mm, szeroka ładowność zezwala na transport rowerów elektronicznych i ciężkich rowerów górskich, Szyny na koła o nadmiernej długości pozwalają na transport pokaźnych rowerów (do 1300 mm rozstawu osi), wyjątkowo długie paski mocujące felgi z funkcją grzechotki umożliwiają łatwe mocowanie kół (szerokość koła do 4,7 cala) który pozwala na transport grubych rowerów, zdejmowane uchwyty rowerowe z przyciskami ogranicznika momentu obrotowego Thule AcuTight, "kliknięcie", po osiągnięciu adekwatnego momentu obrotowego, ergonomiczny mechanizm do składania za pomocą pedału nożnego nieskomplikowany dostęp do bagażnika, nawet z rowerami na uchwycie, Rowery mogą być mocowane do uchwytu rowerowego, a uchwyt do zaczepu przyczepki (zamki w zestawie)
 • Producent THULE 

3 # Bagażnik Thule rowerowy na hak Easyfold XT | (7313020077369)

Bagażnik Thule rowerowy na hak Easyfold XT | (7313020077369) Najniższa Cena Online Nowy kanon kompaktowych i składanych bagażników rowerowych Thule EasyFold XT to nietrudny w użyciu bagażnik rowerowy asygnowany do wszystkich typów rowerów, rewelacyjny na dłuższe przejazdy, jak i krótkie wycieczki. Przechowywany w aucie lub w domu zajmuje niewiele miejsca, gdyż po złożeniu jest nie pokaźniejszy niż walizka. Przy ładowności 60 kg prosto można na nim przewozić wszystkiego typu rowery, w tym też elektryczne i ciężkie rowery górskie. Bagażnik rowerowy Thule 934 EasyFold XT został zaprojektowany w wielu aspektach z myślą o łatwości jego użycia. Montaż na haku holowniczym wykonuje się w dwóch prostych krokach, po rozłożeniu jest gotowy do wykorzystania - wszystko w ciągu kilu sekund. Uchwyt Thule 934 EasyFold gdy nie jest używany, można z łatwością przechowywać w bagażniku pojazdu lub w domu. Bezpieczny przewóz wszystkiego rodzaju rowerów Bagażnik Thule EasyFold jest dedykowany do przewozu trzech rowerów, przy jego ładowności 60 kg można na nim przewozić rowery elektryczne i ciężkie rowery górskie. Jego budowa zapewnia spory 22 c odstęp między rowerami, dzięki któremu uchwyt pasuje do transportu rowerów o długim rozstawie osi, np. Górskich rowerów zjazdowych.dostosowywane klamry zatrzaskowe z długimi pasami ułatwiającymi mocowanie kół (o szerokości do 4.7 cali), do transportu rowerów typu fatbike. Platforma na haku zabezpieczona jest zamkiem rowery w dodatku zabezpieczone są zamkiem. nietrudny montaż w dwóch ruchach Thule EasyFold to łatwy w obsłudze bagażnik rowerowy do wszystkich typów rowerów. Wystarczy kilka sekund, żeby zamontować go na haku holowniczym i rozłożyć w dwóch prostych ruchach. Thule EasyFold pozwala wziąć samochodem niemal każdy rower. Zarówno w dalszą podróż, jak i na krótką wycieczkę. Jeśli nie jest używany, można go bez problemu przechować w bagażniku samochodu albo w domu. Bagażnik Thule EasyFold został oczywiście przetestowany i otrzymał certyfikat potwierdzający, że spełnia najwyższe na rynku standardy jakości i bezpieczeństwa. Możesz więc ruszać w drogę na spotkanie nowej przygody!
 • Producent THULE 

4 # Thule velospace xt bagażnik rowerowy dla 3 rowerów 2019 bagażniki na hak (7313020078779)

Thule velospace xt bagażnik rowerowy dla 3 rowerów 2019 bagażniki na hak (7313020078779) Najniższa Cena Online Thule Velospace XT 939 na 3 rowery Bagażnik rowerowy na hak holowniczy na 3 rowery 13-PIN Thule Velospace XT 3 to uniwersalny bagażnik rowerowy do wszystkich rodzajów rowerów — od elektrycznych i typu fatbike po rowerki dziecięce. Przewóz 3 rowerów Ładowność do 60 kg Maksymalna waga roweru 30 kg Możliwość zwiększenia ładowności do 4 rowerów przez dodanie adaptera Thule VeloSpace XT Bike Adapter Opcja uchylania z rowerami i bez rowerów Składany na płasko - zajmuje mało miejsca Listwa świetlna 13-pin zgodna z europejskimi i polskimi przepisami Pełne zabezpieczenie przed kradzieżą bagażnika i zamontowanych rowerów Długie rynny na koła do transportu sporych rowerów dokument TÜV Rheinland, GS Pozytywny wynik testu City Crash Wysoka ładowność wynosząca 60 kg pozwala na przewożenie ciężkich rowerów elektrycznych i górskich. Dodatkowym ułatwieniem w przypadku przewożenia masywniejszych rowerów jest zwiększona do 25 cm odległość między stanowiskami. Klamry mocujące koła roweru do szyn podpierających posiadają możliwość regulacji. Paski są długie i umożliwiają przewożenie rowerów zaopatrzonych w opony o szerokości do 4,7 cala Gałki umieszczone w uchwytach ramy posiadają sprzęgiełko, które kliknięciem sygnalizuje słuszną siłę dokręcenia. To rozwiązanie, wraz z osłoną Carbon Frame Protector 984 zagwarantuje bezpieczny montaż oraz uniemożliwia uszkodzeniom rowerów zaopatrzonych w ramy karbonowe. Mechanizm montażu bagażnika na kuli haka ma łatwy w obsłudze system regulacji. Po założeniu bagażnika na hak jest on wstępnie stabilizowany, aby ostateczna regulacja nie powodowała trudności Funkcja odchylania umożliwia dostęp do bagażnika z zamontowanymi na platformie rowerami. Wyjątek mogą stanowić pojazdy wyposażone w nisko zachodzącą na zderzak tylną klapę lub pojazdy z tylną klapą otwieraną na bok albo w dół. Bagażnik VeloSpace XT posiada kompletne zabezpieczenie antykradzieżowe: posiada zamki zabezpieczające rowery oraz mechanizm mocujący platformę na kuli haka holowniczego. Listwa świetlna 13 pin Zgodnie z polskimi i europejskimi przepisami prawa została zastosowana listwa z wiązką 13 pin. Dzięki czemu zastosowaniu nie musisz się obawiać podróży po Polsce i za granicą. Przewóz 3 rowerów (dodatkowo górskich i elektrycznych) Model Velspace XT 939 umożliwia dołączenie adaptera na 4 rower, który można dokupić na innej naszej aukcji. Łączna ładowność rowerów to 60 kg. Składany na płasko Bagażnik jest składany na płasko dzięki czemu zajmuje mało miejsca w garażu czy również w bagażniku samochodowym w trakcie transportu. Opcja Thule Acu-Tight szczególnie ważną funkcją, na którą warto zwrócić uwagę jest możliwość konstrukcji rowerów przy pomocy odłączanych ramion z zamykanymi gałkami Thule AcuTight, które standardowym kliknięciem informują, iż osiągnię...
 • Producent THULE 

7 # Thule Bagażnik rowerowy na hak 924 velocompact

Thule Bagażnik rowerowy na hak 924 velocompact Najniższa Cena Online Thule VeloCompact 924 Dla całej rodziny Lekki wytrzymały bagażnik rowerowy VeloCompact może transportować bezpiecznie dwa rowery. To perfekcyjny dobór gdy chcesz przewieźć rowery szosowe albo górskie, bądź oba typy równocześnie. Jeśli trzeba przewieźć rowery o szerszym rozstawie osi, rozsuwane uchwyty kół upraszczają dopasowanie do szerokości. Po złożeniu bagażnika Thule VeloCompact i załadowaniu na niego rowerów nadałotrzymać się do bagażnika samochodu - zezwala na to specjalny mechanizm odchylania sterowany pedałem. Łatwy w użyciu Z prawdziwą przyjemnością można zamontować ten kompaktowy bagażnik i załadować na niego rowery, tym bardziej, że po złożeniu gdy już nie jest używany jego nieduży wymiar pozwala zmieścić go w bagażniku większości samochodów. Ładowanie rowerów jest nietrudne i wygodne dzięki zdejmowanym uchwytom do mocowania ramy. Bagażnik Thule VeloComapct zaopatrzony jest w nowy rodzaj głowicy mocujący do haka holowniczego więc mocowanie go do pojazdu jest łatwiejsze. Załóż bagażnik na hak a mechanizm samostabilizujący pozwala na zwolnienie bagażnika i jego końcową regulację poprzez zamknięciem uchwyty od głowicy. Bagażnik rowerowy VeloComact można prosto podnieść i umieścić na haku holowniczym. Jako opcjonalne dopełniające wyposażenie występuje wygodna zdejmowana rampa Thule 9152 upraszczająca załadunek i rozładunek rowerów gustowne, lekki, kompaktowy uchwyt rowerowy klasy premium. parametry Thule 924: ponadczasowy i wyszukany wygląd. Bagażnik jest lekki co jest efektem korzystania z aluminium i innych lekkich tworzyw o podwyższonej wytrzymałości tworzyw. Pasy z klamrami komfortowego mocowania kół. praktyczne mocowanie jedną ręką używając niewiele siły uchwyt zagwarantuje stabilności na wysokim poziomie. Bagażnik można odchylić Tak, aby uzyskać pełny dostęp do bagażnika bez zdejmowania rowerów. To wygodny mechanizm obsługiwany stopą.wyposażony w konkretny i pewny uchwyt ramy, Gumowa warstwa zabezpiecza powierzchnię Ramy roweru.Wysuwane ruchome mocowania kół i świateł, pozwala na transport rowerów z znacznym rozstawem osi zwiększona odległość pomiędzy rowerami uniemożliwia dotykaniu się rowerów i ich zarysowaniu.Możliwość złożenia usprawnia przechowywanie. Poskładany gromadzi się w bagażniku auta. nadaje się do samochodów z kołem zapasowaym montowanym z tyłu po zostosowaniu dodatkowego adaptera ( dopłata )Zamek zabezpiecza bagażnik umocowany na haku holowniczym i rowery w bagażniku (zamki w komplecie ) Thule 924 VeloCompact Thule VeloComapct jest bezpieczny, zrównoważony i prosty w montażu. Bronione patentem mocowanie pasuje do wszystkich typów haków holowniczych i nie wymaga żadnej regulacji. Bagażnik gromadzi wszystkie typy rowerów o dowolnych wymiarach kół. Funkcja odchylania, dzisiaj jeszcze prostsza w obsłudze, usprawnia dostęp do bagażnika auta podczas podróży. Bagażnik łatwo się składa, a złożony zajmuje niedużo miejsca. Postępowy wygląd rewelacyjnie odpowiada stylistyce współczesnych aut. Bagażnik przystępny jest w dwóch wielkościach - Thule VeloCompact 924 do przewozu 2 i Thule VeloCompact 926 do przewozu 3 rowerów.
 • Producent THULE 


Ranking z najtańszymi bagażnikami rowerowymi na hak Thule [Cena] Top5 na październik 2022

Poniższa tabela TOP5 zawiera najtańsze bagażniki rowerowe na hak Thule, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną, z aktualizacją na październik 2022.

2 # Thule Bagażnik rowerowy na hak 924 velocompact

Thule Bagażnik rowerowy na hak 924 velocompact Najniższa Cena Online Thule VeloCompact 924 Dla całej rodziny Lekki wytrzymały bagażnik rowerowy VeloCompact może transportować bezpiecznie dwa rowery. To wyśmienity wybór gdy chcesz przewieźć rowery szosowe lub górskie, bądź oba typy równocześnie. Jeśli trzeba przewieźć rowery o szerszym rozstawie osi, rozsuwane uchwyty kół usprawniają dostosowanie do szerokości. Po złożeniu bagażnika Thule VeloCompact i załadowaniu na niego rowerów nadałotrzymać się do bagażnika samochodu - umożliwia to specjalny mechanizm odchylania sterowany pedałem. Łatwy w użyciu Z prawdziwą przyjemnością można zamontować ten kompaktowy bagażnik i załadować na niego rowery, tym bardziej, iż po złożeniu gdy już nie jest używany jego śladowy wymiar pozwala zmieścić go w bagażniku większości samochodów. Ładowanie rowerów jest nietrudne i komfortowe dzięki zdejmowanym uchwytom do mocowania ramy. Bagażnik Thule VeloComapct wyekwipowany jest w nowy typ głowicy mocujący do haka holowniczego więc mocowanie go do pojazdu jest łatwiejsze. Załóż bagażnik na hak a mechanizm samostabilizujący umożliwia zwolnienie bagażnika i jego końcową regulację przez zamknięciem uchwyty od głowicy. Bagażnik rowerowy VeloComact można z łatwością podnieść i umieścić na haku holowniczym. Jako opcjonalne uzupełniające wyposażenie występuje komfortowa zdejmowana rampa Thule 9152 usprawniająca załadunek i rozładunek rowerów eleganckie, lekki, kompaktowy uchwyt rowerowy klasy premium. parametry Thule 924: nieśmiertelny i stylowy wygląd. Bagażnik jest lekki co jest efektem korzystania z aluminium i innych lekkich materiałów o podwyższonej wytrzymałości tworzyw. Pasy z klamrami komfortowego mocowania kół. ergonomiczne mocowanie jedną ręką używając niedużo siły uchwyt zapewnia stabilności na wysokim poziomie. Bagażnik można odchylić Tak, by uzyskać pełny dostęp do bagażnika bez zdejmowania rowerów. To komfortowy mechanizm obsługiwany stopą.wyposażony w mocny i pewny uchwyt ramy, Gumowa powłoka zabezpiecza powierzchnię Ramy roweru.Wysuwane ruchome mocowania kół i świateł, pozwala na transport rowerów z obfitym rozstawem osi rozszerzona odległość między rowerami uniemożliwia dotykaniu się rowerów i ich zarysowaniu.Możliwość złożenia ułatwia przechowywanie. Poskładany gromadzi się w bagażniku auta. nadaje się do samochodów z kołem zapasowaym montowanym z tyłu po zostosowaniu dodatkowego adaptera ( dopłata )Zamek zabezpiecza bagażnik umocowany na haku holowniczym oraz rowery w bagażniku (zamki w pakiecie ) Thule 924 VeloCompact Thule VeloComapct jest bezpieczny, jednostajny i prosty w montażu. Chronione patentem mocowanie nadaje się do wszelkich typów haków holowniczych i nie wymaga żadnej regulacji. Bagażnik posiada wszystkie typy rowerów o dowolnych wymiarach kół. Funkcja odchylania, dzisiaj jeszcze prostsza w obsłudze, usprawnia dostęp do bagażnika auta podczas podróży. Bagażnik łatwo się składa, a złożony zajmuje mało miejsca. Nowoczesny wygląd świetnie odpowiada stylistyce współczesnych aut. Bagażnik dostępny jest w dwóch wielkościach - Thule VeloCompact 924 do przewozu 2 i Thule VeloCompact 926 do przewozu 3 rowerów.
 • Producent THULE 

5 # Thule Bagażnik rowerowy na hak 938 velospace xt

Thule Bagażnik rowerowy na hak 938 velospace xt Najniższa Cena Online Główne dane: rodzaj: uchwyt na bagażnik; Uchwyt: Montaż bez zastosowania narzędzi: tak; Montaż: Prosty montaż bez użycia narzędzi: tak; Materiał: aluminium; Inne: Waga (szacunkowa): 18.7 kg; rozmiary: wymiary w cm (wys. x szer. X gł.): 69 x 135 x 79; wymiary po złożeniu (cm): 74 x 135 x 25 cm; Główne informacje: Ładowność: 60 kg; Inne: Maks. Waga na rower: 30 kg; Maks. Szerokość opon w tylnym trójkącie: 3 cale/-i; Główne informacje: Przestrzeń transportowa: 2 rowery; atest TÜV: tak; szczegóły: kompatybilny z systemem One-Key, Złącze wtykowe tylnego światła: 13-pinowe, odpowiednie do wymiarów ramy: 22-80 mm, obszerna ładowność pozwala na transport rowerów elektronicznych i ciężkich rowerów górskich, Szyny na koła o nadmiernej długości zezwalają na transport obfitych rowerów (do 1300 mm rozstawu osi), wyjątkowo długie paski mocujące felgi z funkcją grzechotki pozwalają na łatwe mocowanie kół (szerokość koła do 4,7 cala) który pozwala na transport grubych rowerów, zdejmowane uchwyty rowerowe z przyciskami ogranicznika momentu obrotowego Thule AcuTight, "kliknięcie", po osiągnięciu adekwatnego momentu obrotowego, użyteczny mechanizm do składania przy pomocy pedału nożnego nieskomplikowany dostęp do bagażnika, nawet z rowerami na uchwycie, Rowery mogą być mocowane do uchwytu rowerowego, a uchwyt do zaczepu przyczepki (zamki w pakiecie)
 • Producent THULE 


TOP7 Rekomendowane bagażniki na rower na hak Ranking październik 2022

Jeżeli nie znalazłeś odpowiednich rowerowych bagażników na hak Thule, zachęcamy do zapoznania się z ogólnym rankingiem chętnie wybieranych rowerowych bagażników na hak.



Powiązania tematyczne:

 • jaki bagażnik rowerowy na hak Thule opinie,
 • dobre bagażniki rowerowe na hak Thule cena,
 • ranking najlepszych rowerowych bagażników na hak Thule.