Najlepsze zapięcia łańcuchowe do roweru Dunlop. Jakie propozycje w TOP10? Sprawdź RANKING!

NocnyRower.com / Rankingi rowerowe / Rankingi zabezpieczeń do roweru / Ranking zapięć rowerowych łańcuchów Dunlop

Poszukujesz dobrych zapięć rowerowych łańcuchów Dunlop? Polecamy poniższe rankingi z aktualizacją na luty 2024:

 • TOP10 zapięć rowerowych łańcuchów Dunlop – pod względem zainteresowania konsumentów,
 • TOP5 z zapięciami łańcuchowymi do roweru Dunlop – pod względem ceny,
 • TOP5 chętnie wybieranych rowerowych zabezpieczeń łańcuchowych.

Ranking z najlepszymi zapięciami łańcuchowymi do roweru Dunlop [Zainteresowanie] Top10 na luty 2024

Nasze zestawienie zawiera proponowane zapięcia łańcuchowe do roweru Dunlop, jakie są najchętniej kupowane w sklepach online. Zachęcamy do zapoznania się z zapięciami łańcuchowymi do roweru Dunlop i ich opisem technicznym.

2 # Zapięcie rowerowe 1042848 łańcuch niebieski marki Dunlop

Zapięcie rowerowe 1042848 łańcuch niebieski marki Dunlop Najniższa Cena Online Szukasz prawidłowego, mocnego zapięcia rowerowego? ZAPIĘCIE ROWEROWE ŁAŃCUCH NA ZAMEK DŁ. 120CM DUNLOP prawidłowo zabezpieczy twój rower przed kradzieżą, a jego wygląd sprawi, że będzie to Twój jeden z ulubionych gadżetów rowerowych! zapięcie w formie łańcucha ukrytego w konkretnym kolorowym materiale korzystnie zabezpieczy pojazd przed kradzieżąszczególnie mocne i wytrzymałe dzięki pokaźnym ogniwompokrowiec z tkaniny zabezpieczy przed zarysowaniami i wilgociąperfekcyjne do wszelkiego rodzaju jednośladówwyekwipowane w samoczynny cylinder i dwa płaskie klucze ZAPIĘCIE ROWEROWE ŁAŃCUCH NA ZAMEK DŁ. 120CM DUNLOP produkowane zostało z konkretnej i wytrzymałej stali, którą w dodatku pokryto materiałem odpornym na przetarcia w celu zabezpieczenia ramy przed zarysowaniami i uszkodzeniami. Długość łańcucha wynosi aż 120 cm, dzięki czemu bezproblemowo przypniesz go do stałych komponentów infrastruktury, na przykład poręczy lub stojaka na rowery. Grubość ogniwa to 3 mm, szerokość 15 mm, a długość 33 mm, dzięki temu stanowi on nieprzeciętną ochronę przed kradzieżą. Zamykanie im otwieranie blokady jest wyjątkowo proste i odbywa się przekręceniu połączeniu kluczyka w zamku. Zabezpiecz swój rower przed kradzieżą zakup ZAPIĘCIE ROWEROWE ŁAŃCUCH NA ZAMEK DŁ. 120CM DUNLOP parametry: wymiary łańcucha zapiętego rozłożonego na płasko: 58 x 9 x 2,8 cm (dł. X szer. X wys.)Długość kompletna: 120 cmSzerokość materiały z łańcuchem w środku: 3,5 cmGrubość ogniwa: 3 mmwymiar ogniwa: 1,5 x 3,3 cm (szer. X dł.)Materiał: stal i materiałowe poszycieWaga netto ok.: 0,270 kgWaga brutto ok.; 0,300 kgtyp zamknięcia: na klucz (2 w pakiecie)firma: DunlopKolor: niebieskirozmiary opakowania: 26 x 12 x 4 cm (dł. Szer. X wys.) Dunlop jest jednym z wiodących na świecie producentów opon, znamionują się wyjątkowo wysokimi osiągami i korzystająca z najnowszych technice.
 • Producent DUNLOP 
 • Rodzaj łańcuch 

3 # Dunlop Zapięcie rowerowe 1042862 łańcuch zielony

Dunlop Zapięcie rowerowe 1042862 łańcuch zielony Najniższa Cena Online Szukasz dobrego, potężnego zapięcia rowerowego? ZAPIĘCIE ROWEROWE ŁAŃCUCH NA ZAMEK DŁ. 120CM DUNLOP dobrze zabezpieczy twój rower przed kradzieżą, a jego wygląd sprawi, że będzie to Twój jeden z ulubionych gadżetów rowerowych! zapięcie w formie łańcucha ukrytego w potężnym barwnym materiale dobrze zabezpieczy pojazd przed kradzieżąszczególnie solidne i wytrzymałe dzięki pokaźnym ogniwompokrowiec z tkaniny zabezpieczy przed zarysowaniami i wilgociąwspaniałe do wszelkiego rodzaju jednośladówwyekwipowane w samoczynny cylinder i dwa płaskie klucze ZAPIĘCIE ROWEROWE ŁAŃCUCH NA ZAMEK DŁ. 120CM DUNLOP wytworzone zostało z mocnej i wytrzymałej stali, którą ponadto pokryto materiałem opornym na przetarcia w celu zabezpieczenia ramy przed zarysowaniami i uszkodzeniami. Długość łańcucha wynosi aż 120 cm, dzięki czemu bez problemu przypniesz go do stałych elementów infrastruktury, na przykład poręczy albo stojaka na rowery. Grubość ogniwa to 3 mm, szerokość 15 mm, a długość 33 mm, dzięki temu stanowi on doskonałą ochronę przed kradzieżą. Zamykanie im otwieranie blokady jest wyjątkowo proste i odbywa się przekręceniu połączeniu kluczyka w zamku. Zabezpiecz swój rower przed kradzieżą dokonaj zakupu ZAPIĘCIE ROWEROWE ŁAŃCUCH NA ZAMEK DŁ. 120CM DUNLOP właściwości: wymiary łańcucha zapiętego rozłożonego na płasko: 58 x 9 x 2,8 cm (dł. X szer. X wys.)Długość całkowita: 120 cmSzerokość materiały z łańcuchem wewnątrz: 3,5 cmGrubość ogniwa: 3 mmrozmiar ogniwa: 1,5 x 3,3 cm (szer. X dł.)Materiał: stal i materiałowe poszycieWaga netto ok.: 0,270 kgWaga brutto ok.; 0,300 kgtyp zamknięcia: na klucz (2 w zestawie)marka: DunlopKolor: Zielonywymiary opakowania: 26 x 12 x 4 cm (dł. Szer. X wys.) Dunlop jest jednym z wiodących na świecie producentów opon, cechują się bardzo wysokimi osiągami i korzystająca z najnowszych technice.
 • Producent DUNLOP 
 • Rodzaj łańcuch 

6 # Dunlop Zapięcie rowerowe 1042725 łańcuch czarny (5902431042725)

Dunlop Zapięcie rowerowe 1042725 łańcuch czarny (5902431042725) Najniższa Cena Online Szukasz dobrego, konkretnego zapięcia rowerowego ZAPIĘCIE ROWEROWE BLOKADA DUNLOP ŁAŃCUCH NA KŁÓDKĘ DŁ. 90CM poprawnie zabezpieczy twój rower przed kradzieżą, a jego wygląd sprawi, iż będzie to Twój jeden z ulubionych gadżetów rowerowych! zapięcie w formie łańcucha ukrytego w konkretnym barwnym materiale poprawnie zabezpieczy pojazd przed kradzieżąbardzo mocne i wytrzymałe dzięki obfitym solidnym ogniwompokrowiec z tkaniny zabezpieczy przed zarysowaniami i wilgociądoskonały do wszystkiego rodzaju jednośladówzaopatrzone w kłódkę i dwa płaskie klucze ZAPIĘCIE ROWEROWE BLOKADA DUNLOP ŁAŃCUCH NA KŁÓDKĘ DŁ. 90CM wykonane zostało z solidnej i wytrzymałej stali, którą w dodatku pokryto materiałem wytrzymałym na przetarcia w celu zabezpieczenia ramy przed zarysowaniami i uszkodzeniami. Długość łańcucha wynosi aż 90 cm, dzięki czemu bezproblemowo przypniesz go do stałych elementów infrastruktury, na przykład poręczy albo stojaka na rowery. Grubość ogniwa to 4 mm, szerokość 15 mm, a długość 45 mm, dzięki czemu stanowi on perfekcyjną ochronę przed kradzieżą. Zamykanie i otwieranie blokady jest nad wyraz proste, odbywa się poprzez odpięcia lub zapięcie kłódki za pomocą załączonego kluczyka. Zabezpiecz swój rower przed kradzieżą kup ZAPIĘCIE ROWEROWE BLOKADĘ DUNLOP ŁAŃCUCH NA KŁÓDKĘ DŁ. 90CM! właściwości: wymiary łańcucha zapiętego rozłożonego na płasko: 45 x 4 x 2 cm (dł. X szer. X wys.)Długość pełna: 90 cmGrubość ogniwa: 4 mmwymiar ogniwa ok: 1,5 x 4,5 cm (szer. X dł.)Szerokość materiału z ukrytym łańcuchem: 4 cmMateriał: stal i materiałowe poszycieWaga netto ok.: 0,280 kgWaga brutto ok.: 0,300 kgtyp zamknięcia: kłódka, dwa kluczykiZapasowy kluczyk: takmarka: DunlopKolor: czarnyrozmiary opakowania (folia): 18 x 14 x 4 cm (dł. Szer. X wys.) Dunlop jest jednym z wiodących na świecie producentów opon, cechują się wyjątkowo wysokimi osiągami i korzystająca z najnowszych technice.
 • Producent DUNLOP 
 • Rodzaj łańcuch 

7 # Zapięcie rowerowe 1042831 łańcuch czarny marki Dunlop

Zapięcie rowerowe 1042831 łańcuch czarny marki Dunlop Najniższa Cena Online Szukasz dobrego, solidnego zapięcia rowerowego? ZAPIĘCIE ROWEROWE ŁAŃCUCH NA ZAMEK DŁ. 120CM DUNLOP dobrze zabezpieczy twój rower przed kradzieżą, a jego wygląd sprawi, iż będzie to Twój jeden z ulubionych gadżetów rowerowych! zapięcie w formie łańcucha ukrytego w konkretnym kolorowym materiale korzystnie zabezpieczy pojazd przed kradzieżąwyjątkowo mocny i wytrzymały dzięki znacznym ogniwompokrowiec z dzianiny zabezpieczy przed zarysowaniami i wilgociąnieprzeciętny do wszystkiego typu jednośladówzaopatrzony w samoczynny cylinder i dwa płaskie klucze ZAPIĘCIE ROWEROWE ŁAŃCUCH NA ZAMEK DŁ. 120CM DUNLOP stworzone zostało z konkretnej i wytrzymałej stali, którą na dodatek pokryto materiałem opornym na przetarcia w celu zabezpieczenia ramy przed zarysowaniami i uszkodzeniami. Długość łańcucha wynosi aż 120 cm, dzięki czemu bezproblemowo przypniesz go do stałych części infrastruktury, na przykład poręczy albo stojaka na rowery. Grubość ogniwa to 3 mm, szerokość 15 mm, a długość 33 mm, dzięki czemu stanowi on rewelacyjną ochronę przed kradzieżą. Zamykanie im otwieranie blokady jest szczególnie proste i odbywa się przekręceniu połączeniu kluczyka w zamku. Zabezpiecz swój rower przed kradzieżą kup ZAPIĘCIE ROWEROWE ŁAŃCUCH NA ZAMEK DŁ. 120CM DUNLOP atrybuty: wymiary łańcucha zapiętego rozłożonego na płasko: 58 x 9 x 2,8 cm (dł. X szer. X wys.)Długość kompletna: 120 cmSzerokość materiały z łańcuchem we wnętrzu: 3,5 cmGrubość ogniwa: 3 mmrozmiar ogniwa: 1,5 x 3,3 cm (szer. X dł.)Materiał: stal i materiałowe poszycieWaga netto ok.: 0,270 kgWaga brutto ok.; 0,300 kgtyp zamknięcia: na klucz (2 w pakiecie)marka: DunlopKolor: czarnywymiary opakowania: 26 x 12 x 4 cm (dł. Szer. X wys.) Dunlop jest jednym z wiodących na świecie producentów opon, znamionują się nad wyraz wysokimi osiągami i korzystająca z najnowszych technologii.
 • Producent DUNLOP 
 • Rodzaj łańcuch 


Ranking z najtańszymi zapięciami łańcuchowymi do roweru Dunlop [Cena] Top10 na luty 2024

Poniższa tabela TOP5 zawiera najtańsze zapięcia łańcuchowe do roweru Dunlop, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną, z aktualizacją na luty 2024.

1 # Dunlop Zapięcie rowerowe 1042725 łańcuch czarny (5902431042725)

Dunlop Zapięcie rowerowe 1042725 łańcuch czarny (5902431042725) Najniższa Cena Online Szukasz korzystnego, potężnego zapięcia rowerowego ZAPIĘCIE ROWEROWE BLOKADA DUNLOP ŁAŃCUCH NA KŁÓDKĘ DŁ. 90CM dobrze zabezpieczy twój rower przed kradzieżą, a jego wygląd sprawi, iż będzie to Twój jeden z ulubionych gadżetów rowerowych! zapięcie w formie łańcucha ukrytego w mocnym barwnym materiale korzystnie zabezpieczy pojazd przed kradzieżąwyjątkowo konkretne i wytrzymałe dzięki pokaźnym konkretnym ogniwompokrowiec z tkaniny zabezpieczy przed zarysowaniami i wilgociąidealny do wszystkiego rodzaju jednośladówwyekwipowane w kłódkę i dwa płaskie klucze ZAPIĘCIE ROWEROWE BLOKADA DUNLOP ŁAŃCUCH NA KŁÓDKĘ DŁ. 90CM wykonane zostało z konkretnej i wytrzymałej stali, którą na dodatek pokryto materiałem wytrzymałym na przetarcia w celu zabezpieczenia ramy przed zarysowaniami i uszkodzeniami. Długość łańcucha wynosi aż 90 cm, dzięki czemu bezproblemowo przypniesz go do stałych części infrastruktury, na przykład poręczy albo stojaka na rowery. Grubość ogniwa to 4 mm, szerokość 15 mm, a długość 45 mm, dzięki temu stanowi on doskonałą ochronę przed kradzieżą. Zamykanie i otwieranie blokady jest bardzo proste, odbywa się poprzez odpięcia lub zapięcie kłódki za pomocą dołączonego kluczyka. Zabezpiecz swój rower przed kradzieżą kup ZAPIĘCIE ROWEROWE BLOKADĘ DUNLOP ŁAŃCUCH NA KŁÓDKĘ DŁ. 90CM! atrybuty: wymiary łańcucha zapiętego rozłożonego na płasko: 45 x 4 x 2 cm (dł. X szer. X wys.)Długość kompletna: 90 cmGrubość ogniwa: 4 mmrozmiar ogniwa ok: 1,5 x 4,5 cm (szer. X dł.)Szerokość materiału z ukrytym łańcuchem: 4 cmMateriał: stal i materiałowe poszycieWaga netto ok.: 0,280 kgWaga brutto ok.: 0,300 kgrodzaj zamknięcia: kłódka, dwa kluczykiZapasowy kluczyk: takmarka: DunlopKolor: czarnywymiary opakowania (folia): 18 x 14 x 4 cm (dł. Szer. X wys.) Dunlop jest jednym z wiodących na świecie producentów opon, charakteryzują się niezwykle wysokimi osiągami i korzystająca z najnowszych technologii.
 • Producent DUNLOP 
 • Rodzaj łańcuch 

2 # Zapięcie rowerowe 1042831 łańcuch czarny marki Dunlop

Zapięcie rowerowe 1042831 łańcuch czarny marki Dunlop Najniższa Cena Online Szukasz prawidłowego, mocnego zapięcia rowerowego? ZAPIĘCIE ROWEROWE ŁAŃCUCH NA ZAMEK DŁ. 120CM DUNLOP poprawnie zabezpieczy twój rower przed kradzieżą, a jego wygląd sprawi, iż będzie to Twój jeden z ulubionych gadżetów rowerowych! zapięcie w formie łańcucha ukrytego w potężnym barwnym materiale poprawnie zabezpieczy pojazd przed kradzieżąnad wyraz solidny i wytrzymały dzięki wielkim ogniwompokrowiec z dzianiny zabezpieczy przed zarysowaniami i wilgociąnieprzeciętny do wszystkiego rodzaju jednośladówwyekwipowany w samoczynny cylinder i dwa płaskie klucze ZAPIĘCIE ROWEROWE ŁAŃCUCH NA ZAMEK DŁ. 120CM DUNLOP wytworzone zostało z konkretnej i wytrzymałej stali, którą dodatkowo pokryto materiałem niepodatnym na przetarcia w celu zabezpieczenia ramy przed zarysowaniami i uszkodzeniami. Długość łańcucha wynosi aż 120 cm, dzięki temu bez problemu przypniesz go do stałych składników infrastruktury, na przykład poręczy albo stojaka na rowery. Grubość ogniwa to 3 mm, szerokość 15 mm, a długość 33 mm, dzięki czemu stanowi on rewelacyjną ochronę przed kradzieżą. Zamykanie im otwieranie blokady jest niezwykle proste i odbywa się przekręceniu połączeniu kluczyka w zamku. Zabezpiecz swój rower przed kradzieżą dokonaj zakupu ZAPIĘCIE ROWEROWE ŁAŃCUCH NA ZAMEK DŁ. 120CM DUNLOP właściwości: wymiary łańcucha zapiętego rozłożonego na płasko: 58 x 9 x 2,8 cm (dł. X szer. X wys.)Długość kompletna: 120 cmSzerokość materiały z łańcuchem we wnętrzu: 3,5 cmGrubość ogniwa: 3 mmwymiar ogniwa: 1,5 x 3,3 cm (szer. X dł.)Materiał: stal i materiałowe poszycieWaga netto ok.: 0,270 kgWaga brutto ok.; 0,300 kgtyp zamknięcia: na klucz (2 w pakiecie)firma: DunlopKolor: czarnywymiary opakowania: 26 x 12 x 4 cm (dł. Szer. X wys.) Dunlop jest jednym z wiodących na świecie producentów opon, znamionują się wyjątkowo wysokimi osiągami i korzystająca z najnowszych technologii.
 • Producent DUNLOP 
 • Rodzaj łańcuch 

4 # Dunlop Zapięcie rowerowe 1042862 łańcuch zielony

Dunlop Zapięcie rowerowe 1042862 łańcuch zielony Najniższa Cena Online Szukasz dobrego, konkretnego zapięcia rowerowego? ZAPIĘCIE ROWEROWE ŁAŃCUCH NA ZAMEK DŁ. 120CM DUNLOP prawidłowo zabezpieczy twój rower przed kradzieżą, a jego wygląd sprawi, że będzie to Twój jeden z ulubionych gadżetów rowerowych! zapięcie w formie łańcucha ukrytego w potężnym kolorowym materiale poprawnie zabezpieczy pojazd przed kradzieżąniezwykle solidne i wytrzymałe dzięki dużym ogniwompokrowiec z tkaniny zabezpieczy przed zarysowaniami i wilgociąrewelacyjne do wszelkiego rodzaju jednośladówwyekwipowane w samoczynny cylinder i dwa płaskie klucze ZAPIĘCIE ROWEROWE ŁAŃCUCH NA ZAMEK DŁ. 120CM DUNLOP wykonane zostało z mocnej i wytrzymałej stali, którą ponadto pokryto materiałem odpornym na przetarcia w celu zabezpieczenia ramy przed zarysowaniami i uszkodzeniami. Długość łańcucha wynosi aż 120 cm, dzięki czemu bezproblemowo przypniesz go do stałych składników infrastruktury, na przykład poręczy lub stojaka na rowery. Grubość ogniwa to 3 mm, szerokość 15 mm, a długość 33 mm, dzięki temu stanowi on nadzwyczajną ochronę przed kradzieżą. Zamykanie im otwieranie blokady jest niezwykle proste i odbywa się przekręceniu połączeniu kluczyka w zamku. Zabezpiecz swój rower przed kradzieżą kup ZAPIĘCIE ROWEROWE ŁAŃCUCH NA ZAMEK DŁ. 120CM DUNLOP właściwości: rozmiary łańcucha zapiętego rozłożonego na płasko: 58 x 9 x 2,8 cm (dł. X szer. X wys.)Długość kompletna: 120 cmSzerokość materiały z łańcuchem wewnątrz: 3,5 cmGrubość ogniwa: 3 mmwymiar ogniwa: 1,5 x 3,3 cm (szer. X dł.)Materiał: stal i materiałowe poszycieWaga netto ok.: 0,270 kgWaga brutto ok.; 0,300 kgwariant zamknięcia: na klucz (2 w komplecie)firma: DunlopKolor: Zielonywymiary opakowania: 26 x 12 x 4 cm (dł. Szer. X wys.) Dunlop jest jednym z wiodących na świecie producentów opon, cechują się wyjątkowo wysokimi osiągami i korzystająca z najnowszych technologii.
 • Producent DUNLOP 
 • Rodzaj łańcuch 


TOP7 Rekomendowane zapięcia łańcuchy do roweru Ranking luty 2024

Jeżeli nie znalazłeś odpowiednich zapięć rowerowych łańcuchów Dunlop, zachęcamy do zapoznania się z ogólnym rankingiem dobrych rowerowych zabezpieczeń łańcuchowych.Powiązania tematyczne:

 • jakie zabezpieczenie łańcuchowe do roweru Dunlop opinie,
 • dobre zapięcia łańcuchowe do roweru Dunlop cena,
 • ranking najlepszych zapięć rowerowych łańcuchów Dunlop.