Jakie wybrać w okresie letnim, a jakie w okresie zimowym? Czym powinniśmy się kierować?

Wybieramy rękawiczki rowerowe Ranking z 14 czerwca 2024

Jakie wybrać w okresie letnim, a jakie w okresie zimowym? Czym powinniśmy się kierować?

Inne poradniki i rankingi rowerowe

11 komentarzy o Wybieramy rękawiczki rowerowe

 1. Marek pisze:

  Potrzebowałem czegoś takiego jak to. Obecnie poruszam się wszędzie rowerem i ostatnimi czasy zaczęły marznąć mi łapy bo korzystałem cały czas z zwykłych rękawiczek. Muszę zainwestować w rękawiczki rowerowe zimowe, bo to zdecydowanie polepszy komfort jazdy, kierownica będzie w pewniejszym uchwycie i zmniejszy to ryzyko upadku.

 2. Asia pisze:

  Wybrałam się kiedyś do sklepu i nie wiedziałam, że istnieją rodzaje rękawiczek, dopiero uświadomił mi to sprzedawca. Dzięki temu materiałowi wybrałam swoje rękawiczki rowerowe damskie i teraz widzę, że zdecydowanie różnią się rozmiarem i leżą lepiej niż standardowe, które w większości przeznaczone są dla mężczyzn.

 3. Martyna pisze:

  Rękawiczek jest bardzo dużo rodzajów, ale niektóre cisną mnie w dłonie tak mocno, że muszę je ściągać, żeby odpoczęły. Ciepłe rękawiczki rowerowe na zimę to mój ostatni zakup. Mają dodatkową warstwę, która zapewnia większy komfort cieplny. Bardzo polecam.

 4. Wojtek pisze:

  Fox robi bardzo rękawiczki na rower. Są trwałe i bardzo lekkie, ręka się nie poci, a gdy potrzeba to jest wystarczająco ciepło. Cena nie jest niska to prawda, ale warto dorzucić parę złotych i kupić coś porządnego 😉

 5. Bartłomiej pisze:

  Jako, że te zimniejsze dni już za nami to zdecydowanie mogę polecić zimowe rękawiczki na rower. Bardzo wygodna i prosta sprawa. Dłonie nie marzną co sprawia, że komfort z jazdy jest dużo lepszy i w chłodniejsze dni na przejażdżkę warto je mieć 😉 Ciekawy artykuł, ładnie wszystko opisane.

 6. Antoni pisze:

  Rękawiczki rowerowe na wiosnę sprawdzają się świetnie. Jak jest troszkę chłodniej to jest to mega przyjemnie, że dłonie tak nie marzną a poza tym warto je mieć jeżdżąc po np. lesie, by się nie skaleczyć. Pozdrawiam.

 7. Wojciech pisze:

  Długie rękawiczki na rower spisują się fajnie w chłodniejsze dni. Cenię sobie rękawiczki, które zakrywają palce, bo to w nie jest mi najczęściej zimno. Polecam każdemu, kwestia kilkunastu złotych a robi mega różnicę.

 8. Franek pisze:

  Od siebie mogę polecić rękawiczki rowerowe fox, bo to firma, która robi mega dobry sprzęt rowerowy jak i akcesoria. Mam je już kilka sezonów i dalej uważam, że są nie do zdarcia, po tym co przeszły. Kosztują swoje, ale zdecydowanie warto w nie zainwestować i cieszyć się czymś porządnym.

 9. Tymek pisze:

  Zimowe rękawiczki na rower to totalny must have. Jak ktoś jeździ w zimie, to wie jak uciążliwe bywa to, że ręce są tak zimne po pewnym czasie, że ich nie czuć. Kwestia kilkudziesięciu złotych, a jaki komfort dają jest nie do opisania.

 10. kewin pisze:

  W zimowym, bądź jesiennym okresie świetnie spiszą się długie i ciepłe rękawiczki rowerowe. Nie lubię, gdy po kilku minutach ręce są tak zimne, że czasami jest to aż nieprzyjemne. W lato spisują się nawet wtedy, gdy jeździmy po lesie i innych ścieżkach, które są nieco bardziej wymagające, by uniknąć odrapania dłoni.

 11. Bogdan pisze:

  No własnie dużo osób sie dziwi czemu córka jeździ w rękawiczkach na rowerze, a ja uważam że są jak najbardziej potrzebne. Ja akurat kupiłem dla nie Kross Joy bo tak mi doradzi sprzedawca w sklepie Miasto Rowerów. A że jak tylko kupuje coś do rowerów, to zawsze tam, mam do nich zaufanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *