Najlepsze bagażniki rowerowe Inter Pack do samochodu. Jakie propozycje w TOP10? Sprawdź RANKING!

NocnyRower.com / Rankingi rowerowe / Bagażniki rowerowe / Ranking rowerowych bagażników Inter Pack do samochodu

Poszukujesz dobrych rowerowych bagażników Inter Pack do samochodu? Polecamy poniższe rankingi z aktualizacją na wrzesień 2022:

 • TOP10 rowerowych bagażników Inter Pack do samochodu – pod względem zainteresowania konsumentów,
 • TOP5 z bagażnikami rowerowymi Inter Pack samochodowymi – pod względem ceny,
 • TOP5 chętnie wybieranych rowerowych bagażników do samochodu.

Ranking z najlepszymi bagażnikami rowerowymi Inter Pack samochodowymi [Zainteresowanie] Top10 na wrzesień 2022

Nasze zestawienie zawiera proponowane bagażniki rowerowe Inter Pack do samochodu, jakie są najchętniej kupowane w sklepach internetowych. Zachęcamy do zapoznania się z bagażnikami rowerowymi Inter Pack samochodowymi i ich opisem technicznym.

1 #  quattro 13-pin bagażnik rowerowy na hak 4 rowery marki Inter pack

 quattro 13-pin bagażnik rowerowy na hak 4 rowery marki Inter pack Najniższa Cena Online Inter Pack Quattro + GRATIS: OSŁONA NA KULĘ HAKA + PRZEJSCIÓWKA 7/13 PIN Wytrzymała i zrównoważona platforma do przewozu 4 rowerów. Niezwykle znaczny zakres regulacji, zezwala na przewóz przeróżnego typu rowerów. Funkcja odchylania umożliwia dostęp do bagażników większości pojazdów z rowerami zamontowanymi na platformie. Pełne zabezpieczenie antykradzieżowe. Wyśmienita ochrona ram rowerów i obręczy kół. Budowa bagażnika umożliwia jego złożenie w kilku prostych ruchach co pokaźnie upraszcza przenoszenie i przechowywanie. Niewielka waga. Tablica świetlna mieści wymagane poprzez kodeks drogowy tylne światła samochodowe, a także miejsce na dodatkową tablicę rejestracyjną. Podpina się ją przy użyciu gniazda 13-pinowego. PROSTY MONTAŻ Montaż jest łatwy i intuicyjny, nie wymaga specjalistycznych narzędzi ani wykorzystania sporej siły fizycznej. Bagażnik jest kompatybilny z każdym typem główek haków samochodowych. FUNKCJA ODCHYLANIA Funkcja odchylania pozwala na luźny dostęp do bagażnika auta, nawet z zamontowanymi rowerami. Platforma została zaopatrzona w tablicę świetlną 13-pin, posiada wszelkie potrzebne światła (pozycyjne, stop, wsteczne, przeciwmgielne, kierunkowskazy i oświetlenie tablicy). WYTRZYMAŁA konstrukcja Bagażnik na hak Inter Pack Duo to konkretna, wytrzymała budowa produkowana ze stali. System montażu do ramy roweru pokryte są gumowa powłoką, która zabezpiecza powierzchnię ramy roweru przed zniszczeniem. ZAJMUJE niedużo MIEJSCA Platforma po złożeniu, przyjmuje format kostki, dzięki czemu platforma rowerowa jest łatwa w przechowywaniu. ZABEZPIECZONY PRZED KRADZIEŻĄ Inter Pack Quattro jest w pełni zabezpieczony antykradzieżowo. Przy mechanizmie kuli haka znajduje się zamek, a dostępu do rowerów strzeże stalowa linka w gumowym oplocie. Wszystkie miejsca kontaktu roweru z bagażnikiem są zabezpieczone miękką gumową otuliną. O ile w przypadku uchwytów ramy takie rozwiązanie jest standardem, to jeśli chodzi o dodatkową osłonę obręczy kół to jest to rozwiązanie unikalne. Informacje technologicznE pojemność: 4 rowery Do rowerów elektrycznych: Nie Ładowność (kg): 60 Długość (cm): 94 Szerokość (cm): 94 Masa (kg): 15,1 nadaje się do ram o średnicy (mm): 25-80 Możliwość odchylania z rowerami: Tak Zamknięcie roweru w uchwycie: Tak Zamknięcie bagażnika na aucie: Tak nadaje się do rowerów z hamulcami tarczowymi: Tak Światła tylne: Tak Wtyczka zasilająca: 13 pin (w pakiecie adapter 7/13)...
 • Producent INTER PACK 

2 # Bagażnik rowerowy na hak Trio Inter Pack (5908229201923)

Bagażnik rowerowy na hak Trio Inter Pack (5908229201923) Najniższa Cena Online Bagażnik rowerowy Inter Trio, to mocna platforma na trzy rowery z prostym montażem. Zakładamy bagażnik rowerowy na hak, dokręcamy w górnej części głowicy gałkę, jeżeli platforma nie jest zrównoważona przykręcamy dolną śrubę. System mocowania sprawdzony od kilku sezonów nad wyraz bezpieczny, kula haka ściskana jest równomiernie z każdej strony, system mocowania jest tak skonstruowany żeby dopasował się do każdej kuli. Na haku platforma rowerowa zabezpieczona gałką z zamkiem. Będąc na wyjeździe, jeżeli nie chcemy pozostawiać uchwytu rowerowego na haku w obawie poprzez zniszczeniem czy kradzieżą w prosty sposób można złożyć ramiona - ograniczyć platformę i schować do bagażnika samochodu. Ramiona składa się poprzez poluzowanie gałek z tworzywa i umożliwiają ich złożenie na płasko. Ułatwia to przenoszenie albo przechowywanie platformy rowerowej. Wymiary bagażnika rowerowego pozwalają na zmieszczenie go w większości bagażników samochodowych. Trio ma funkcję odchylania umożliwiającą swobodny dostęp do bagażnika pojazdu na dodatek z zamontowanymi rowerami. Jeżeli samochód posiada długą klapę bagażnika lub ma zbyt blisko zamontowany hak może wystąpić problem z otworzeniem tylnej klapy przy uchylonej platformie np. Fiat Ulysse. Zalecamy by w takich przypadkach towar przymierzyć w sklepie.Koła mocowane są pasami parcianymi, do zabezpieczenia felgi przed porysowaniem wykorzystano tworzywa rozciągliwego. Uchwyty mocujące ramy roweru pokryte są gumowa warstwą, która zabezpiecza powierzchnię ramy roweru przed porysowaniem albo odrapaniem. Ramiona mocujące rower posiadają możliwość zablokowania zapewniając w ten sposób nieruchomą pozycję rowerów w czasie jazdy. Każdy przewożony rower zabezpieczony jest zamkiem. Bagażnik rowerowy Inter Pack Trio spełnia normę XP, przeszedł pozytywnie testy statyczne jak i dynamiczne. Platforma pomieści wszystkie rowery nawet te dla dzieci. Bagażnik rowerowy wyposażony w instalację 13 pin z pełnym oświetleniem, światła pozycyjne, kierunkowskazy, wsteczne, przeciwmgielne. Jeżeli potrzebujesz bezpiecznego sposobu przewożenia czterech rowerów nie wydajać majątku, to śmiało polecamy Quatro Interpack Wtyczka: 13 pin (jeżeli posiadasz gniazdo 7 pin konieczny będzie zakup wtyczki redukcyjnej 7/13)
 • Producent INTER PACK 


Ranking z najtańszymi bagażnikami rowerowymi Inter Pack samochodowymi [Cena] Top5 na wrzesień 2022

Poniższe zestawienie TOP5 zawiera najtańsze bagażniki rowerowe Inter Pack do samochodu, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną, z aktualizacją na wrzesień 2022.

1 # Bagażnik rowerowy na hak Trio Inter Pack (5908229201923)

Bagażnik rowerowy na hak Trio Inter Pack (5908229201923) Najniższa Cena Online Bagażnik rowerowy Inter Trio, to potężna platforma na trzy rowery z prostym montażem. Zakładamy bagażnik rowerowy na hak, przykręcamy w górnej części głowicy gałkę, jeżeli platforma nie jest jednostajna przykręcamy dolną śrubę. System mocowania sprawdzony od kilku sezonów nad wyraz bezpieczny, kula haka ściskana jest równomiernie z każdej strony, system mocowania jest tak skonstruowany żeby dopasował się do każdej kuli. Na haku platforma rowerowa zabezpieczona gałką z zamkiem. Będąc na wyjeździe, jeżeli nie chcemy pozostawiać uchwytu rowerowego na haku w obawie poprzez uszkodzeniem czy kradzieżą w prosty sposób można złożyć ramiona - obniżyć platformę i schować do bagażnika samochodu. Ramiona składa się poprzez poluzowanie gałek z tworzywa i pozwalają na ich złożenie na płasko. Usprawnia to przenoszenie albo przechowywanie platformy rowerowej. Rozmiary bagażnika rowerowego pozwalają na zmieszczenie go w większości bagażników samochodowych. Trio ma funkcję odchylania umożliwiającą swobodny dostęp do bagażnika pojazdu też z zamontowanymi rowerami. Jeżeli samochód ma długą klapę bagażnika albo ma zbyt blisko zamontowany hak może wystąpić problem z otworzeniem tylnej klapy przy uchylonej platformie np. Fiat Ulysse. Zalecamy żeby w takich przypadkach towar przymierzyć w sklepie.Koła mocowane są pasami parcianymi, do zabezpieczenia felgi przed porysowaniem zastosowano tworzywa rozciągliwego. Uchwyty mocujące ramy roweru pokryte są gumowa warstwą, która zabezpiecza powierzchnię ramy roweru przed porysowaniem lub odrapaniem. Ramiona mocujące rower posiadają możliwość zablokowania zapewniając w ten sposób nieruchomą pozycję rowerów w czasie jazdy. Każdy przewożony rower zabezpieczony jest zamkiem. Bagażnik rowerowy Inter Pack Trio spełnia normę XP, przeszedł pozytywnie testy statyczne jak i dynamiczne. Platforma pomieści wszystkie rowery nawet te dla dzieci. Bagażnik rowerowy wyekwipowany w instalację 13 pin z pełnym oświetleniem, światła pozycyjne, kierunkowskazy, wsteczne, przeciwmgielne. Jeżeli Ci trzeba bezpiecznego sposobu przewożenia czterech rowerów nie wydajać majątku, to śmiało polecamy Quatro Interpack Wtyczka: 13 pin (jeżeli posiadasz gniazdo 7 pin potrzebny będzie zakup wtyczki redukcyjnej 7/13)
 • Producent INTER PACK 

2 #  quattro 13-pin bagażnik rowerowy na hak 4 rowery marki Inter pack

 quattro 13-pin bagażnik rowerowy na hak 4 rowery marki Inter pack Najniższa Cena Online Inter Pack Quattro + GRATIS: OSŁONA NA KULĘ HAKA + PRZEJSCIÓWKA 7/13 PIN Wytrzymała i stabilna platforma do przewozu 4 rowerów. Niezwykle pokaźny zakres regulacji, umożliwia przewóz różnorodnego rodzaju rowerów. Funkcja odchylania zezwala na dostęp do bagażników większości pojazdów z rowerami zamontowanymi na platformie. Pełne zabezpieczenie antykradzieżowe. Rewelacyjna ochrona ram rowerów i obręczy kół. Budowa bagażnika umożliwia jego złożenie w kilku prostych ruchach co istotnie upraszcza przenoszenie i przechowywanie. Mała waga. Tablica świetlna mieści wymagane poprzez kodeks drogowy tylne światła samochodowe i miejsce na dodatkową tablicę rejestracyjną. Podpina się ją przy użyciu gniazda 13-pinowego. PROSTY MONTAŻ Montaż jest nieskomplikowany i intuicyjny, nie wymaga specjalistycznych narzędzi ani użycia znacznej siły fizycznej. Bagażnik jest kompatybilny z każdym typem główek haków samochodowych. FUNKCJA ODCHYLANIA Funkcja odchylania umożliwia swobodny dostęp do bagażnika auta, choćby z zamontowanymi rowerami. Platforma została wyekwipowana w tablicę świetlną 13-pin, posiada wszelkie potrzebne światła (pozycyjne, stop, wsteczne, przeciwmgielne, kierunkowskazy i oświetlenie tablicy). WYTRZYMAŁA budowa Bagażnik na hak Inter Pack Duo to mocna, wytrzymała budowa wykonana ze stali. System konstrukcji do ramy roweru pokryte są gumowa powłoką, która zabezpiecza powierzchnię ramy roweru przed zniszczeniem. ZAJMUJE niedużo MIEJSCA Platforma po złożeniu, przyjmuje format kostki, dzięki czemu platforma rowerowa jest przystępna w przechowywaniu. ZABEZPIECZONY PRZED KRADZIEŻĄ Inter Pack Quattro jest w pełni zabezpieczony antykradzieżowo. Przy mechanizmie kuli haka znajduje się zamek, a dostępu do rowerów strzeże stalowa linka w gumowym oplocie. Wszystkie miejsca kontaktu roweru z bagażnikiem są zabezpieczone miękką gumową otuliną. O ile w przypadku uchwytów ramy takie rozwiązanie jest standardem, to jeśli chodzi o dodatkową osłonę obręczy kół to jest to rozwiązanie niepowtarzalne. Informacje technicznE pojemność: 4 rowery Do rowerów elektrycznych: Nie Ładowność (kg): 60 Długość (cm): 94 Szerokość (cm): 94 Masa (kg): 15,1 pasuje do ram o średnicy (mm): 25-80 Możliwość odchylania z rowerami: Tak Zamknięcie roweru w uchwycie: Tak Zamknięcie bagażnika na aucie: Tak nadaje się do rowerów z hamulcami tarczowymi: Tak Światła tylne: Tak Wtyczka zasilająca: 13 pin (w zestawie adapter 7/13)...
 • Producent INTER PACK 


TOP7 Rekomendowane bagażniki samochodowe na rower Ranking wrzesień 2022

Jeżeli nie znalazłeś odpowiednich rowerowych bagażników Inter Pack do samochodu, zachęcamy do zapoznania się z ogólnym rankingiem polecanych rowerowych bagażników do samochodu.Powiązania tematyczne:

 • jaki bagażnik rowerowy Inter Pack do samochodu opinie,
 • dobre bagażniki rowerowe Inter Pack do samochodu cena,
 • ranking najlepszych rowerowych bagażników Inter Pack do samochodu.