Najlepsze bagażniki rowerowe na 3 rowery XLC. Jakie propozycje w TOP10? Sprawdź RANKING!

NocnyRower.com / Rankingi rowerowe / Bagażniki rowerowe / Ranking rowerowych bagażników na 3 rowery XLC

Poszukujesz dobrych rowerowych bagażników na 3 rowery XLC? Polecamy poniższe rankingi z aktualizacją na wrzesień 2022:

  • TOP10 rowerowych bagażników na 3 rowery XLC – pod względem zainteresowania konsumentów,
  • TOP5 z bagażnikami rowerowymi na 3 rowery XLC – pod względem ceny,
  • TOP5 chętnie wybieranych rowerowych bagażników na 3 rowery.

Ranking z najlepszymi bagażnikami rowerowymi na 3 rowery XLC [Zainteresowanie] Top10 na wrzesień 2022

Nasze zestawienie zawiera proponowane bagażniki rowerowe na 3 rowery XLC, jakie są najchętniej kupowane w sklepach online. Zachęcamy do zapoznania się z bagażnikami rowerowymi na 3 rowery XLC i ich specyfikacją.

1 # Bagażnik XLC CC-C03 Beluga 3 rowery uchył uchwyt na hak 60kg e-bike zamki, 2103962231

Bagażnik XLC CC-C03 Beluga 3 rowery uchył uchwyt na hak 60kg e-bike zamki, 2103962231 Najniższa Cena Online Bagażnik XLC CC-C03 do przewozu 3 rowerów na haku holowniczym, trafny na dodatek do przewozu e-bike Najważniejsze właściwości bagażnika: bagażnik ma mechanizm uchyłu do załadunku rowerów (uruchamiany nogą)adapter 13 na 7 pin w pakieciewytrzymały - max. Obciążenie 60 kgzaopatrzony w części umożliwiające przedłużenie długości szynyzamykanybagażnik umożliwia transport 3 rowerów, stosowny także dla e-bike Bagażnik - platforma rowerowa wyposażona jest w wiązkę elektryczną z wtyczką 13-pin (adapter z redukcją 7/13 jest też w komplecie). Bagażnik zaopatrzony jest tym samym we wszystkie światła wymagane przepisami m.in światło wsteczne i przeciwmgielne. dane techniczne bagażnika XLC CC-C03: ergonomiczny, składany- bagażnik łatwy do przechowywania Uniwersalny - błyskawicznie zakładany na hak w samochodzie Wytrzymały - max. Obciążenie to 60 kg stabilna aluminiowa kompozycjado bagażnika załączony jest adapter (13 na 7pin) umożliwiający podłączenie do 7-pinowego gniazda w samochodzie. bagażnik pozwala na transport 3 rowerów bagażnik ma funkcję uchyłu wraz z roweramiadekwatny dla E.Bikeopuszczany za pomocą pedału nożnegobagażnik ma zabezpieczenie przed kradzieżą bagażnika założonego na hak - zamykany na zamekdo zamontowania bagażnika wymagany jest hak w samochodzie z odpowiednim dozwolonym obciążeniem na kuli. homologowane tylne światłamocne szyny, maksymalny rozstaw osi 125 cm - zaopatrzony w elementy umożliwiające przedłużenie szynykolor czarny maksymalna szerokość opony 80 mmzaopatrzony w dostawkę zwiększającą szerokość szynyrozmiary złożonego bagażnika: 75 x 65 x 28 cmwaga ok. 15 kg ładowność: maks. 60 kg wyposażony w części umożliwiające przedłużenie szyny: Zgodnie z nowelizacją rozporządzenia Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju, od 1.stycznia 2016 r. Kierowcy mogą występować do urzędów komunikacyjnych z prośbą o dopełniającą - trzecią tablicę rejestracyjną na bagażnik rowerowy, mocowany na haku z tyłu samochodu.
  • Producent XLC 


Ranking z najtańszymi bagażnikami rowerowymi na 3 rowery XLC [Cena] Top5 na wrzesień 2022

Poniższa tabela TOP5 zawiera najtańsze bagażniki rowerowe na 3 rowery XLC, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną, z aktualizacją na wrzesień 2022.

1 # Bagażnik XLC CC-C03 Beluga 3 rowery uchył uchwyt na hak 60kg e-bike zamki, 2103962231

Bagażnik XLC CC-C03 Beluga 3 rowery uchył uchwyt na hak 60kg e-bike zamki, 2103962231 Najniższa Cena Online Bagażnik XLC CC-C03 do przewozu 3 rowerów na haku holowniczym, trafny dodatkowo do przewozu e-bike Najważniejsze cechy bagażnika: bagażnik ma mechanizm uchyłu do załadunku rowerów (uruchamiany nogą)adapter 13 na 7 pin w pakieciewytrzymały - max. Obciążenie 60 kgzaopatrzony w komponenty umożliwiające przedłużenie długości szynyzamykanybagażnik umożliwia transport 3 rowerów, odpowiedni także dla e-bike Bagażnik - platforma rowerowa zaopatrzona jest w wiązkę elektryczną z wtyczką 13-pin (adapter z redukcją 7/13 jest dodatkowo w pakiecie). Bagażnik wyekwipowany jest tym samym we wszystkie światła wymagane przepisami m.in światło wsteczne i przeciwmgielne. informacje technologiczne bagażnika XLC CC-C03: praktyczny, składany- bagażnik przystępny do przechowywania Uniwersalny - błyskawicznie zakładany na hak w samochodzie Wytrzymały - max. Obciążenie to 60 kg stabilna aluminiowa kompozycjado bagażnika załączony jest adapter (13 na 7pin) umożliwiający podłączenie do 7-pinowego gniazda w samochodzie. bagażnik pozwala na transport 3 rowerów bagażnik ma funkcję uchyłu wraz z roweramiadekwatny dla E.Bikeopuszczany przy pomocy pedału nożnegobagażnik ma zabezpieczenie przed kradzieżą bagażnika założonego na hak - zamykany na zamekdo zamontowania bagażnika wymagany jest hak w samochodzie z odpowiednim dozwolonym obciążeniem na kuli. homologowane tylne światłasolidne szyny, maksymalny rozstaw osi 125 cm - wyposażony w elementy umożliwiające przedłużenie szynykolor czarny maksymalna szerokość opony 80 mmzaopatrzony w dostawkę zwiększającą szerokość szynywymiary złożonego bagażnika: 75 x 65 x 28 cmwaga ok. 15 kg ładowność: maks. 60 kg wyekwipowany w komponenty umożliwiające przedłużenie szyny: Zgodnie z nowelizacją rozporządzenia Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju, od 1.stycznia 2016 r. Kierowcy mogą występować do urzędów komunikacyjnych z prośbą o uzupełniającą - trzecią tablicę rejestracyjną na bagażnik rowerowy, mocowany na haku z tyłu samochodu.
  • Producent XLC 


TOP7 Rekomendowane bagażniki na 3 rowery Ranking wrzesień 2022

Jeżeli nie znalazłeś odpowiednich rowerowych bagażników na 3 rowery XLC, zachęcamy do zapoznania się z ogólnym rankingiem polecanych rowerowych bagażników na 3 rowery.Powiązania tematyczne:

  • jaki bagażnik rowerowy na 3 rowery XLC opinie,
  • dobre bagażniki rowerowe na 3 rowery XLC cena,
  • ranking najlepszych rowerowych bagażników na 3 rowery XLC.