Najlepsze bagażniki rowerowe na 2 rowery Thule. Jakie propozycje w TOP10? Sprawdź RANKING!

NocnyRower.com / Rankingi rowerowe / Bagażniki rowerowe / Ranking rowerowych bagażników na 2 rowery Thule

Poszukujesz dobrych rowerowych bagażników na 2 rowery Thule? Polecamy poniższe rankingi z aktualizacją na luty 2024:

  • TOP10 rowerowych bagażników na 2 rowery Thule – pod względem zainteresowania konsumentów,
  • TOP5 z bagażnikami rowerowymi na 2 rowery Thule – pod względem ceny,
  • TOP5 chętnie wybieranych rowerowych bagażników na 2 rowery.

Ranking z najlepszymi bagażnikami rowerowymi na 2 rowery Thule [Zainteresowanie] Top10 na luty 2024

Nasze zestawienie zawiera proponowane bagażniki rowerowe na 2 rowery Thule, jakie są najchętniej kupowane w sklepach internetowych. Zachęcamy do zapoznania się z bagażnikami rowerowymi na 2 rowery Thule i ich opisem technicznym.

1 # Thule Bagażnik rowerowy na tylną klapę outway 2 rowery

Thule Bagażnik rowerowy na tylną klapę outway 2 rowery Najniższa Cena Online Bagażnik rowerowy na tylną klapę Thule OneWay komfortowy, wygodny składany potężne trzymanie i ochrona pojazdu dzięki podwójnemu hakowi i gumowym podkładkom ochronnym. Maksymalne bezpieczeństwo mocowania do samochodu dzięki linkom stalowym. Podwyższona platforma - tylne światła i tablice rejestracyjne są znakomicie widoczne. Uwaga: Ten produkt jest optymalny dla wielu pojazdów, lecz nie jest uniwersalny. żeby sprawdzić dobranie do swego modelu pojazdu, prosimy skorzystać z pomocy konfiguratora Thule lub skontaktować się z nami. dane technologiczne bagażnika Thule OneWay: maksymalna liczba rowerów: 2ładowność bagażnika: 30 kgmaksymalna masa roweru 15 kgrozmiary rozłożonego bagażnika: 59 x 127 x 120 cmrozmiary po złożeniu: 24 x 78 x 54 cmwaga bagażnika: 12,5 kgśrednica ramy 22 - 80 mmodstęp pomiędzy rowerami: 18,5 cmmaksymalna szerokość opony 3 calemaksymalny rozstaw kół 127 cmtrafny również do rowerów z ramą karbonowąwymagany adapter Thule 984 maksymalne bezpieczeństwo mocowania do samochodu dzięki stalowym linkomprędki i przystępny montaż na samochodzie - prosty i instynktowny system z ogranicznikiem momentu przykręcaniaprzy zamontowanych rowerach światła tylne i tablica rejestracyjna są poprawnie widoczne łatwe mocowanie kół dzięki długim paskom zabezpieczającym, z wygodnymi klamramirowery zamykane na bagażniku, b agażnik zamykany na pojeździe, k ompatybilny z systemem One-Keyzamek do przypięcia roweru do bagażnika w pakiecie łatwe mocowanie rowerów przy użyciu regulowanych/odłączanych ramion i dzięki gałkom Thule AcuTight, które kliknięciem sygnalizują osiągnięcie trafnej siły dokręceniazrównoważone trzymanie bagażnika i ochrona pojazdu z podwójnym mocowaniem na hak, a także g umowymi podkładkami ochronnymikolor: czarny/aluminiumskładany na płasko - łatwy transport i przechowywanie produkt nowy w oryginalnym opakowaniu
  • Producent THULE 


Ranking z najtańszymi bagażnikami rowerowymi na 2 rowery Thule [Cena] Top5 na luty 2024

Poniższa tabela TOP5 zawiera najtańsze bagażniki rowerowe na 2 rowery Thule, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną, z aktualizacją na luty 2024.

5 # Thule Bagażnik rowerowy na tylną klapę outway 2 rowery

Thule Bagażnik rowerowy na tylną klapę outway 2 rowery Najniższa Cena Online Bagażnik rowerowy na tylną klapę Thule OneWay komfortowy, wygodny składany potężne trzymanie i ochrona pojazdu dzięki podwójnemu hakowi i gumowym podkładkom ochronnym. Maksymalne bezpieczeństwo mocowania do samochodu dzięki linkom stalowym. Podwyższona platforma - tylne światła i tablice rejestracyjne są znakomicie widoczne. Uwaga: Ten towar jest stosowny dla wielu pojazdów, ale nie jest uniwersalny. żeby sprawdzić dopasowanie do swego modelu pojazdu, prosimy skorzystać z pomocy konfiguratora Thule albo skontaktować się z nami. dane technologiczne bagażnika Thule OneWay: maksymalna liczba rowerów: 2ładowność bagażnika: 30 kgmaksymalna masa roweru 15 kgrozmiary rozłożonego bagażnika: 59 x 127 x 120 cmwymiary po złożeniu: 24 x 78 x 54 cmwaga bagażnika: 12,5 kgśrednica ramy 22 - 80 mmodstęp pomiędzy rowerami: 18,5 cmmaksymalna szerokość opony 3 calemaksymalny rozstaw kół 127 cmstosowny dodatkowo do rowerów z ramą karbonowąwymagany adapter Thule 984 maksymalne bezpieczeństwo mocowania do samochodu dzięki stalowym linkomprędki i nietrudny montaż na samochodzie - prosty i intuicyjny system z ogranicznikiem momentu przykręcaniaprzy zamontowanych rowerach światła tylne i tablica rejestracyjna są prawidłowo widoczne łatwe mocowanie kół dzięki długim paskom zabezpieczającym, z wygodnymi klamramirowery zamykane na bagażniku, b agażnik zamykany na pojeździe, k ompatybilny z systemem One-Keyzamek do przypięcia roweru do bagażnika w pakiecie łatwe mocowanie rowerów przy użyciu regulowanych/odłączanych ramion i dzięki gałkom Thule AcuTight, które kliknięciem sygnalizują osiągnięcie adekwatnej siły dokręceniazrównoważone trzymanie bagażnika i ochrona pojazdu z podwójnym mocowaniem na hak, a także g umowymi podkładkami ochronnymikolor: czarny/aluminiumskładany na płasko - prosty transport i przechowywanie towar nowy w oryginalnym opakowaniu
  • Producent THULE 


TOP7 Polecane bagażniki na 2 rowery Ranking luty 2024

Jeżeli nie znalazłeś odpowiednich rowerowych bagażników na 2 rowery Thule, zachęcamy do zapoznania się z ogólnym rankingiem polecanych rowerowych bagażników na 2 rowery.Powiązania tematyczne:

  • jaki bagażnik rowerowy na 2 rowery Thule opinie,
  • dobre bagażniki rowerowe na 2 rowery Thule cena,
  • ranking najlepszych rowerowych bagażników na 2 rowery Thule.