Najlepsze bagażniki rowerowe na hak Inter Pack. Jakie propozycje w TOP10? Sprawdź RANKING!

NocnyRower.com / Rankingi rowerowe / Bagażniki rowerowe / Ranking rowerowych bagażników na hak Inter Pack

Poszukujesz możliwie najlepszych rowerowych bagażników na hak Inter Pack? Polecamy poniższe rankingi z aktualizacją na wrzesień 2022:

 • TOP10 rowerowych bagażników na hak Inter Pack – pod względem zainteresowania konsumentów,
 • TOP5 z bagażnikami rowerowymi na hak Inter Pack – pod względem ceny,
 • TOP5 często kupowanych rowerowych bagażników na hak.

Ranking z najlepszymi bagażnikami rowerowymi na hak Inter Pack [Zainteresowanie] Top10 na wrzesień 2022

Nasze zestawienie zawiera proponowane bagażniki rowerowe na hak Inter Pack, jakie są najchętniej kupowane w sklepach online. Zachęcamy do zapoznania się z bagażnikami rowerowymi na hak Inter Pack i ich specyfikacją.

1 #  quattro 13-pin bagażnik rowerowy na hak 4 rowery marki Inter pack

 quattro 13-pin bagażnik rowerowy na hak 4 rowery marki Inter pack Najniższa Cena Online Inter Pack Quattro + GRATIS: OSŁONA NA KULĘ HAKA + PRZEJSCIÓWKA 7/13 PIN Wytrzymała i stabilna platforma do przewozu 4 rowerów. Niezwykle znaczny zakres regulacji, pozwala na przewóz zróżnicowanego typu rowerów. Funkcja odchylania umożliwia dostęp do bagażników większości pojazdów z rowerami zamontowanymi na platformie. Pełne zabezpieczenie antykradzieżowe. Wyśmienita ochrona ram rowerów i obręczy kół. Budowa bagażnika pozwala na jego złożenie w kilku prostych ruchach co istotnie usprawnia przenoszenie i przechowywanie. Nieznaczna waga. Tablica świetlna zawiera wymagane poprzez kodeks drogowy tylne światła samochodowe, a także miejsce na dopełniającą tablicę rejestracyjną. Podpina się ją przy użyciu gniazda 13-pinowego. PROSTY MONTAŻ Montaż jest przystępny i intuicyjny, nie wymaga specjalistycznych narzędzi ani wykorzystania pokaźnej siły fizycznej. Bagażnik jest kompatybilny z każdym typem główek haków samochodowych. FUNKCJA ODCHYLANIA Funkcja odchylania umożliwia luźny dostęp do bagażnika auta, nawet z zamontowanymi rowerami. Platforma została wyekwipowana w tablicę świetlną 13-pin, posiada wszelkie niezbędne światła (pozycyjne, stop, wsteczne, przeciwmgielne, kierunkowskazy i oświetlenie tablicy). WYTRZYMAŁA kompozycja Bagażnik na hak Inter Pack Duo to potężna, wytrzymała konstrukcja tworzona ze stali. System konstrukcji do ramy roweru pokryte są gumowa warstwą, która zabezpiecza powierzchnię ramy roweru przed zniszczeniem. ZAJMUJE niedużo MIEJSCA Platforma po złożeniu, przyjmuje format kostki, dzięki czemu platforma rowerowa jest nieskomplikowana w przechowywaniu. ZABEZPIECZONY PRZED KRADZIEŻĄ Inter Pack Quattro jest w pełni zabezpieczony antykradzieżowo. Przy mechanizmie kuli haka znajduje się zamek, a dostępu do rowerów strzeże stalowa linka w gumowym oplocie. Wszystkie miejsca kontaktu roweru z bagażnikiem są zabezpieczone miękką gumową otuliną. O ile w przypadku uchwytów ramy takie rozwiązanie jest standardem, to jeśli chodzi o uzupełniającą osłonę obręczy kół to jest to rozwiązanie oryginalne. Informacje technicznE objętość: 4 rowery Do rowerów elektrycznych: Nie Ładowność (kg): 60 Długość (cm): 94 Szerokość (cm): 94 Masa (kg): 15,1 pasuje do ram o średnicy (mm): 25-80 Możliwość odchylania z rowerami: Tak Zamknięcie roweru w uchwycie: Tak Zamknięcie bagażnika na aucie: Tak nadaje się do rowerów z hamulcami tarczowymi: Tak Światła tylne: Tak Wtyczka zasilająca: 13 pin (w zestawie adapter 7/13)...
 • Producent INTER PACK 

2 # Bagażnik rowerowy na hak Trio Inter Pack (5908229201923)

Bagażnik rowerowy na hak Trio Inter Pack (5908229201923) Najniższa Cena Online Bagażnik rowerowy Inter Trio, to mocna platforma na trzy rowery z prostym montażem. Zakładamy bagażnik rowerowy na hak, przykręcamy w górnej części głowicy gałkę, jeżeli platforma nie jest zrównoważona dokręcamy dolną śrubę. System mocowania sprawdzony od kilku sezonów szczególnie bezpieczny, kula haka ściskana jest równomiernie z każdej strony, system mocowania jest tak skonstruowany aby dopasował się do każdej kuli. Na haku platforma rowerowa zabezpieczona gałką z zamkiem. Będąc na wyjeździe, jeżeli nie chcemy pozostawiać uchwytu rowerowego na haku w obawie poprzez uszkodzeniem czy kradzieżą w prosty sposób można złożyć ramiona - zmniejszyć platformę i schować do bagażnika samochodu. Ramiona składa się przez poluzowanie gałek z tworzywa i zezwalają na ich złożenie na płasko. Usprawnia to przenoszenie lub przechowywanie platformy rowerowej. Wymiary bagażnika rowerowego zezwalają na zmieszczenie go w większości bagażników samochodowych. Trio posiada funkcję odchylania umożliwiającą luźny dostęp do bagażnika pojazdu też z zamontowanymi rowerami. Jeżeli samochód ma długą klapę bagażnika albo ma zbyt blisko zamontowany hak może wystąpić problem z otworzeniem tylnej klapy przy uchylonej platformie np. Fiat Ulysse. Zalecamy aby w takich przypadkach towar przymierzyć w sklepie.Koła mocowane są pasami parcianymi, do zabezpieczenia felgi przed porysowaniem zastosowano tworzywa rozciągliwego. Uchwyty mocujące ramy roweru pokryte są gumowa powłoką, która zabezpiecza powierzchnię ramy roweru przed porysowaniem albo odrapaniem. Ramiona mocujące rower posiadają możliwość zablokowania zapewniając w ten sposób nieruchomą pozycję rowerów w czasie jazdy. Każdy przewożony rower zabezpieczony jest zamkiem. Bagażnik rowerowy Inter Pack Trio spełnia normę XP, przeszedł pozytywnie testy statyczne jak i intensywne. Platforma pomieści wszystkie rowery choćby te dla dzieci. Bagażnik rowerowy wyposażony w instalację 13 pin z pełnym oświetleniem, światła pozycyjne, kierunkowskazy, wsteczne, przeciwmgielne. Jeżeli Ci trzeba bezpiecznego sposobu przewożenia czterech rowerów nie wydajać majątku, to śmiało polecamy Quatro Interpack Wtyczka: 13 pin (jeżeli posiadasz gniazdo 7 pin konieczny będzie zakup wtyczki redukcyjnej 7/13)
 • Producent INTER PACK 


Ranking z najtańszymi bagażnikami rowerowymi na hak Inter Pack [Cena] Top5 na wrzesień 2022

Poniższa tabela TOP5 zawiera najtańsze bagażniki rowerowe na hak Inter Pack, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną, z aktualizacją na wrzesień 2022.

2 # Bagażnik rowerowy na hak Trio Inter Pack (5908229201923)

Bagażnik rowerowy na hak Trio Inter Pack (5908229201923) Najniższa Cena Online Bagażnik rowerowy Inter Trio, to potężna platforma na trzy rowery z prostym montażem. Zakładamy bagażnik rowerowy na hak, przykręcamy w górnej części głowicy gałkę, jeżeli platforma nie jest jednostajna przykręcamy dolną śrubę. System mocowania sprawdzony od kilku sezonów bardzo bezpieczny, kula haka ściskana jest równomiernie z każdej strony, system mocowania jest tak skonstruowany by dopasował się do każdej kuli. Na haku platforma rowerowa zabezpieczona gałką z zamkiem. Będąc na wyjeździe, jeżeli nie chcemy pozostawiać uchwytu rowerowego na haku w obawie poprzez uszkodzeniem czy kradzieżą w prosty sposób można złożyć ramiona - zniżyć platformę i schować do bagażnika samochodu. Ramiona składa się przez poluzowanie gałek z tworzywa i pozwalają na ich złożenie na płasko. Usprawnia to przenoszenie albo przechowywanie platformy rowerowej. Rozmiary bagażnika rowerowego umożliwiają zmieszczenie go w większości bagażników samochodowych. Trio ma funkcję odchylania umożliwiającą swobodny dostęp do bagażnika pojazdu dodatkowo z zamontowanymi rowerami. Jeżeli samochód posiada długą klapę bagażnika lub ma zbyt blisko zamontowany hak może wystąpić problem z otworzeniem tylnej klapy przy uchylonej platformie np. Fiat Ulysse. Zalecamy żeby w takich przypadkach towar przymierzyć w sklepie.Koła mocowane są pasami parcianymi, do zabezpieczenia felgi przed porysowaniem wykorzystano tworzywa elastycznego. Uchwyty mocujące ramy roweru pokryte są gumowa powłoką, która zabezpiecza powierzchnię ramy roweru przed porysowaniem lub odrapaniem. Ramiona mocujące rower posiadają możliwość zablokowania zapewniając w ten sposób nieruchomą pozycję rowerów w czasie jazdy. Każdy przewożony rower zabezpieczony jest zamkiem. Bagażnik rowerowy Inter Pack Trio spełnia normę XP, przeszedł pozytywnie testy statyczne jak i dynamiczne. Platforma pomieści wszystkie rowery choćby te dla dzieci. Bagażnik rowerowy zaopatrzony w instalację 13 pin z pełnym oświetleniem, światła pozycyjne, kierunkowskazy, wsteczne, przeciwmgielne. Jeżeli Ci potrzeba bezpiecznego sposobu przewożenia czterech rowerów nie wydajać majątku, to śmiało polecamy Quatro Interpack Wtyczka: 13 pin (jeżeli posiadasz gniazdo 7 pin potrzebny będzie zakup wtyczki redukcyjnej 7/13)
 • Producent INTER PACK 

3 #  quattro 13-pin bagażnik rowerowy na hak 4 rowery marki Inter pack

 quattro 13-pin bagażnik rowerowy na hak 4 rowery marki Inter pack Najniższa Cena Online Inter Pack Quattro + GRATIS: OSŁONA NA KULĘ HAKA + PRZEJSCIÓWKA 7/13 PIN Wytrzymała i stabilna platforma do przewozu 4 rowerów. Nad wyraz obszerny zakres regulacji, umożliwia przewóz rozmaitego rodzaju rowerów. Funkcja odchylania zezwala na dostęp do bagażników większości pojazdów z rowerami zamontowanymi na platformie. Pełne zabezpieczenie antykradzieżowe. Rewelacyjna ochrona ram rowerów i obręczy kół. Budowa bagażnika zezwala na jego złożenie w kilku prostych ruchach co widocznie upraszcza przenoszenie i przechowywanie. Nieduża waga. Tablica świetlna zawiera wymagane przez kodeks drogowy tylne światła samochodowe oraz miejsce na dopełniającą tablicę rejestracyjną. Podpina się ją przy użyciu gniazda 13-pinowego. PROSTY MONTAŻ Montaż jest łatwy i instynktowny, nie wymaga specjalistycznych narzędzi ani zastosowania obfitej siły fizycznej. Bagażnik jest kompatybilny z każdym typem główek haków samochodowych. FUNKCJA ODCHYLANIA Funkcja odchylania zezwala na swobodny dostęp do bagażnika auta, choćby z zamontowanymi rowerami. Platforma została wyposażona w tablicę świetlną 13-pin, ma wszelkie konieczne światła (pozycyjne, stop, wsteczne, przeciwmgielne, kierunkowskazy i oświetlenie tablicy). WYTRZYMAŁA budowa Bagażnik na hak Inter Pack Duo to konkretna, wytrzymała budowa produkowana ze stali. System konstrukcji do ramy roweru pokryte są gumowa warstwą, która zabezpiecza powierzchnię ramy roweru przed uszkodzeniem. ZAJMUJE niedużo MIEJSCA Platforma po złożeniu, przyjmuje format kostki, dzięki czemu platforma rowerowa jest łatwa w przechowywaniu. ZABEZPIECZONY PRZED KRADZIEŻĄ Inter Pack Quattro jest w pełni zabezpieczony antykradzieżowo. Przy mechanizmie kuli haka znajduje się zamek, a dostępu do rowerów strzeże stalowa linka w gumowym oplocie. Wszystkie miejsca kontaktu roweru z bagażnikiem są zabezpieczone miękką gumową otuliną. O ile w sytuacji uchwytów ramy takie rozwiązanie jest standardem, to jeśli chodzi o dodatkową osłonę obręczy kół to jest to rozwiązanie oryginalne. Informacje technologicznE objętość: 4 rowery Do rowerów elektrycznych: Nie Ładowność (kg): 60 Długość (cm): 94 Szerokość (cm): 94 Masa (kg): 15,1 nadaje się do ram o średnicy (mm): 25-80 Możliwość odchylania z rowerami: Tak Zamknięcie roweru w uchwycie: Tak Zamknięcie bagażnika na aucie: Tak pasuje do rowerów z hamulcami tarczowymi: Tak Światła tylne: Tak Wtyczka zasilająca: 13 pin (w zestawie adapter 7/13)...
 • Producent INTER PACK 


TOP7 Rekomendowane bagażniki na rower na hak Ranking wrzesień 2022

Jeżeli nie znalazłeś odpowiednich rowerowych bagażników na hak Inter Pack, zachęcamy do zapoznania się z ogólnym rankingiem polecanych rowerowych bagażników na hak.Powiązania tematyczne:

 • jaki bagażnik rowerowy na hak Inter Pack opinie,
 • dobre bagażniki rowerowe na hak Inter Pack cena,
 • ranking najlepszych rowerowych bagażników na hak Inter Pack.