Najlepsze bagażniki rowerowe na 4 rowery do 2000 zł. Jakie propozycje w TOP10? Sprawdź RANKING!

NocnyRower.com / Rankingi rowerowe / Bagażniki rowerowe / Ranking rowerowych bagażników na 4 rowery do 2000 zł

Poszukujesz możliwie najlepszych rowerowych bagażników na 4 rowery do 2000 zł? Polecamy poniższe rankingi z aktualizacją na luty 2024:

 • TOP10 rowerowych bagażników na 4 rowery do 2000 zł – pod względem zainteresowania konsumentów,
 • TOP5 z bagażnikami rowerowymi na 4 rowery do 2000 zł – pod względem ceny,
 • TOP5 chętnie wybieranych rowerowych bagażników na 4 rowery.

Ranking z najlepszymi bagażnikami rowerowymi na 4 rowery do 2000 zł [Zainteresowanie] Top10 na luty 2024

Nasze zestawienie zawiera proponowane bagażniki rowerowe na 4 rowery do 2000 zł, jakie są najchętniej kupowane w sklepach online. Zachęcamy do zapoznania się z bagażnikami rowerowymi na 4 rowery do 2000 zł i ich opisem technicznym.

1 # Bagażnik na rowery platforma EUFAB LUKE na 4 rowery, 21039623

Bagażnik na rowery platforma EUFAB LUKE na 4 rowery, 21039623 Najniższa Cena Online Bagażnik do przewozu 4 szt. Rowerów na haku holowniczym "LUKE" niemieckiej producenta EUFAB Bagażnik do konstrukcji na haku holowniczym Najważniejsze atrybuty bagażnika: bagażnik ma mechanizm szybko-złączki umożliwiający prędkie zapinanie na haku bez zastosowania narzędzi bagażnik ma mechanizm uchyłu po załadunku rowerów całkowicie bezpieczny, ma niemiecki dokument bezpieczeństwa TÜV GS Wytrzymały - max. Obciążenie 70 kgBagażnik - platforma rowerowa wyposażona jest w wiązkę elektryczną z wtyczką 13-pin (adapter z redukcją 7/13 jest dodatkowo w pakiecie). Bagażnik wyposażony jest tym samym we wszystkie światła wymagane przepisami m.in światło wsteczne i przeciwmgielne. informacje technologiczne: Uniwersalny - bagażnik wyposażony w szybko-złączkę umożliwiającą bardzo szybki montaż bagażnika na haku szczególnie wytrzymały - max. Obciążenie to 70 kg zrównoważona stalowa kompozycja do bagażnika dołączona jest wtyczka 13 i 7 stykowa bagażnik zezwala na transport 4 rowerów bagażnik posiada funkcję uchyłu bagażnik ma zabezpieczenie przed kradzieżą bagażnika założonego na hak (załączona kłódka) bagażnik wyposażony w szybko-złączkę umożliwiającą wyjątkowo szybki montaż bagażnika na haku (bez zastosowania narzędzi) waga ok. 20 kg do zamontowania bagażnika wymagany jest hak w samochodzie z odpowiednim dozwolonym obciążeniem na kuli. wymiary: 145 x 85 x 85 cm szybki i prosty montaż, bagażnik zmontowany w 80% rozmiary opakowania: 85 x 69 x 24 cm kolor metaliczny niemiecki dokument bezpieczeństwa TÜV GS Zgodnie z nowelizacją rozporządzenia Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju, od 1.stycznia 2016 r. Kierowcy mogą występować do urzędów komunikacyjnych z prośbą o dopełniającą - trzecią tablicę rejestracyjną na bagażnik rowerowy, mocowany na haku z tyłu samochodu.
 • Producent Eufab 

2 # Peruzzo Bagażnik rowerowy składany pure instinct platforma na hak 4 rowery

Peruzzo Bagażnik rowerowy składany pure instinct platforma na hak 4 rowery Najniższa Cena Online Bagażnik rowerowy Peruzzo Pure Instinct montowany na hak włoskiej marki PERUZZO Bagażnik nadaje się do większości rowerów funkcja odchylania umożliwia dostęp do bagażnika z zamontowanymi rowerami każdy rower stoi na oddzielnym stanowisku, wyjątkowo zrównoważenie, dzięki temu nie obijają się o siebie. Bagażnik - platforma rowerowa wyekwipowana jest w wiązkę elektryczną z wtyczką 13-pin (adapter z redukcją 7/13 jest dodatkowo w komplecie) Bagażnik wyposażony jest tym samym we wszystkie światła wymagane przepisami m.in światło wsteczne i przeciwmgielne. dane technologiczne: nadaje się do większości rowerówskładanyfunkcja odchylania zezwala na dostęp do bagażnika z zamontowanymi roweramikażdy rower stoi na oddzielnym stanowisku, bardzo stabilnie i nie obijają się o siebie.komfortowy - kompaktowa budowa - zajmuje niedużo miejsca po złożeniuzamek zabezpieczający bagażnik przed kradzieżą i zintegrowana z bagażnikiem antykradzieżowa linka zabezpieczająca rowerymateriał: stalsystem szybkiego zwalniania, można złożyć za pomocą pedałuzawiera ramię do trzymania dla wszystkich rowerówhomologowane tylne światła z 13-pinową wtyczkąmax szerokość opony 80 mm, max rozstaw osi 1200 mmładowność do 60 kgkoła mocowane są za pomocą pasków z o szerokim zakresie regulacjiwymiary po rozłożeniu: 58 x 110 x 92 cm wymiary złożonego bagażnika: 28 x 61 x 92 cmgwarancja 2 lata towar nowy w oryginalnym opakowaniu
 • Producent Peruzzo 

3 # Bagażnik na rowery EUFAB AMBER 4 uchwyt na hak (4017681115561)

Bagażnik na rowery EUFAB AMBER 4 uchwyt na hak (4017681115561) Najniższa Cena Online Bagażnik do przewozu rowerów na haku holowniczym "AMBER 4" niemieckiej firmy EUFAB Nowość! Najważniejsze cechy bagażnika: nowoczesna konstrukcja adapter 13 na 7 pin w pakieciebagażnik posiada mechanizm szybko-złączkę umożliwiającą prędkie spinanie na haku samochodubagażnik posiada mechanizm uchyłu po załadunku rowerówcałkowicie bezpiecznyWytrzymały - max. Obciążenie 60 kgBagażnik - platforma rowerowa wyekwipowana jest w wiązkę elektryczną z wtyczką 13-pin (adapter z redukcją 7/13 jest też w zestawie). Bagażnik zaopatrzony jest tym samym we wszystkie światła wymagane przepisami m.in światło wsteczne i przeciwmgielne. informacje technologiczne składanego bagażnika EUFAB Amber 4: poręczny - bagażnik przystępny do przechowywania Uniwersalny - szybko zakładany na hak w samochodzie Wytrzymały - max. Obciążenie to 60 kg zrównoważona, stalowa kompozycjapostępowe i wytworne wzornictwo do bagażnika dołączony jest adapter (13 na 7pin) umożliwiający podłączenie do 7-pinowego gniazda w samochodzie. bagażnik umożliwia transport 4 rowerów bagażnik ma funkcję uchyłu wraz z rowerami bagażnik ma zabezpieczenie przed kradzieżą bagażnika założonego na hak (załączona kłódka) mocowanie rowerów: uchwyt ramy i tekstylne pasy napinającebagażnik wyekwipowany w szybko-złączkę umożliwiającą szczególnie prędki montaż bagażnika na hakuwaga ok. 19,5 kg do zamontowania bagażnika wymagany jest hak w samochodzie z odpowiednim dozwolonym obciążeniem na kuli. wariant Szyna: potężne stalowe szyny odległość: 19 cm, rozstaw osi: maks. 126 cmwymiary po rozłożeniu: 69 x 102 x 83 cm wymiary opakowania: 74 x 62 x 21,5 cmkolor czarnyZgodny z EG-BEnadaje się także do rowerów ponad-gabarytowych i z ramą Y Uwaga! Zgodnie z nowelizacją rozporządzenia Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju, od 1.stycznia 2016r. Kierowcy mogą występować do urzędów komunikacyjnych z prośbą o uzupełniającą - trzecią tablicę rejestracyjną na bagażnik rowerowy, mocowany na haku z tyłu samochodu.
 • Producent Eufab 


Ranking z najtańszymi bagażnikami rowerowymi na 4 rowery do 2000 zł [Cena] Top5 na luty 2024

Poniższe zestawienie TOP5 zawiera najtańsze bagażniki rowerowe na 4 rowery do 2000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną, z aktualizacją na luty 2024.

1 # Bagażnik na rowery EUFAB AMBER 4 uchwyt na hak (4017681115561)

Bagażnik na rowery EUFAB AMBER 4 uchwyt na hak (4017681115561) Najniższa Cena Online Bagażnik do przewozu rowerów na haku holowniczym "AMBER 4" niemieckiej firmy EUFAB Nowość! Najważniejsze atrybuty bagażnika: progresywna budowa adapter 13 na 7 pin w zestawiebagażnik posiada mechanizm szybko-złączkę umożliwiającą prędkie spinanie na haku samochodubagażnik posiada mechanizm uchyłu po załadunku rowerówcałkowicie bezpiecznyWytrzymały - max. Obciążenie 60 kgBagażnik - platforma rowerowa zaopatrzona jest w wiązkę elektryczną z wtyczką 13-pin (adapter z redukcją 7/13 jest jeszcze w pakiecie). Bagażnik wyposażony jest tym samym we wszystkie światła wymagane przepisami m.in światło wsteczne i przeciwmgielne. informacje technologiczne składanego bagażnika EUFAB Amber 4: poręczny - bagażnik łatwy do przechowywania Uniwersalny - szybko zakładany na hak w samochodzie Wytrzymały - max. Obciążenie to 60 kg jednostajna, stalowa konstrukcjaprogresywne i gustowne wzornictwo do bagażnika dołączony jest adapter (13 na 7pin) umożliwiający podłączenie do 7-pinowego gniazda w samochodzie. bagażnik zezwala na transport 4 rowerów bagażnik posiada funkcję uchyłu wraz z rowerami bagażnik posiada zabezpieczenie przed kradzieżą bagażnika założonego na hak (załączona kłódka) mocowanie rowerów: uchwyt ramy i tekstylne pasy napinającebagażnik wyekwipowany w szybko-złączkę umożliwiającą niezwykle szybki montaż bagażnika na hakuwaga ok. 19,5 kg do zamontowania bagażnika wymagany jest hak w samochodzie z odpowiednim dozwolonym obciążeniem na kuli. typ Szyna: potężne stalowe szyny odległość: 19 cm, rozstaw osi: maks. 126 cmrozmiary po rozłożeniu: 69 x 102 x 83 cm wymiary opakowania: 74 x 62 x 21,5 cmkolor czarnyZgodny z EG-BEnadaje się także do rowerów ponad-gabarytowych i z ramą Y Uwaga! Zgodnie z nowelizacją rozporządzenia Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju, od 1.stycznia 2016r. Kierowcy mogą występować do urzędów komunikacyjnych z prośbą o uzupełniającą - trzecią tablicę rejestracyjną na bagażnik rowerowy, mocowany na haku z tyłu samochodu.
 • Producent Eufab 

2 # Bagażnik na rowery platforma EUFAB LUKE na 4 rowery, 21039623

Bagażnik na rowery platforma EUFAB LUKE na 4 rowery, 21039623 Najniższa Cena Online Bagażnik do przewozu 4 szt. Rowerów na haku holowniczym "LUKE" niemieckiej marki EUFAB Bagażnik do montażu na haku holowniczym Najważniejsze cechy bagażnika: bagażnik posiada mechanizm szybko-złączki umożliwiający prędkie zapinanie na haku bez wykorzystania narzędzi bagażnik posiada mechanizm uchyłu po załadunku rowerów całkowicie bezpieczny, posiada niemiecki dokument bezpieczeństwa TÜV GS Wytrzymały - max. Obciążenie 70 kgBagażnik - platforma rowerowa wyposażona jest w wiązkę elektryczną z wtyczką 13-pin (adapter z redukcją 7/13 jest jeszcze w zestawie). Bagażnik wyekwipowany jest tym samym we wszystkie światła wymagane przepisami m.in światło wsteczne i przeciwmgielne. dane technologiczne: Uniwersalny - bagażnik wyposażony w szybko-złączkę umożliwiającą szczególnie szybki montaż bagażnika na haku bardzo wytrzymały - max. Obciążenie to 70 kg zrównoważona stalowa konstrukcja do bagażnika dołączona jest wtyczka 13 i 7 stykowa bagażnik zezwala na transport 4 rowerów bagażnik posiada funkcję uchyłu bagażnik ma zabezpieczenie przed kradzieżą bagażnika założonego na hak (załączona kłódka) bagażnik wyposażony w szybko-złączkę umożliwiającą wyjątkowo prędki montaż bagażnika na haku (bez użycia narzędzi) waga ok. 20 kg do zamontowania bagażnika wymagany jest hak w samochodzie z odpowiednim dozwolonym obciążeniem na kuli. rozmiary: 145 x 85 x 85 cm szybki i prosty montaż, bagażnik zmontowany w 80% wymiary opakowania: 85 x 69 x 24 cm kolor metaliczny niemiecki certyfikat bezpieczeństwa TÜV GS Zgodnie z nowelizacją rozporządzenia Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju, od 1.stycznia 2016 r. Kierowcy mogą występować do urzędów komunikacyjnych z prośbą o dopełniającą - trzecią tablicę rejestracyjną na bagażnik rowerowy, mocowany na haku z tyłu samochodu.
 • Producent Eufab 

3 # Peruzzo Bagażnik rowerowy składany pure instinct platforma na hak 4 rowery

Peruzzo Bagażnik rowerowy składany pure instinct platforma na hak 4 rowery Najniższa Cena Online Bagażnik rowerowy Peruzzo Pure Instinct montowany na hak włoskiej producenta PERUZZO Bagażnik pasuje do większości rowerów funkcja odchylania umożliwia dostęp do bagażnika z zamontowanymi rowerami każdy rower stoi na oddzielnym stanowisku, bardzo zrównoważenie, dzięki czemu nie obijają się o siebie. Bagażnik - platforma rowerowa wyekwipowana jest w wiązkę elektryczną z wtyczką 13-pin (adapter z redukcją 7/13 jest również w pakiecie) Bagażnik wyekwipowany jest tym samym we wszystkie światła wymagane przepisami m.in światło wsteczne i przeciwmgielne. informacje techniczne: nadaje się do większości rowerówskładanyfunkcja odchylania pozwala na dostęp do bagażnika z zamontowanymi roweramikażdy rower stoi na oddzielnym stanowisku, wyjątkowo zrównoważenie i nie obijają się o siebie.komfortowy - kompaktowa konstrukcja - zajmuje niedużo miejsca po złożeniuzamek zabezpieczający bagażnik przed kradzieżą, a także zintegrowana z bagażnikiem antykradzieżowa linka zabezpieczająca rowerymateriał: stalsystem szybkiego zwalniania, można złożyć za pomocą pedałumieści ramię do trzymania dla wszelkich rowerówhomologowane tylne światła z 13-pinową wtyczkąmax szerokość opony 80 mm, max rozstaw osi 1200 mmładowność do 60 kgkoła mocowane są przy pomocy pasków z o szerokim zakresie regulacjirozmiary po rozłożeniu: 58 x 110 x 92 cm rozmiary złożonego bagażnika: 28 x 61 x 92 cmgwarancja 2 lata produkt nowy w oryginalnym opakowaniu
 • Producent Peruzzo 


TOP7 Dobre bagażniki na 4 rowery Ranking luty 2024

Jeżeli nie znalazłeś odpowiednich rowerowych bagażników na 4 rowery do 2000 zł, zachęcamy do zapoznania się z ogólnym rankingiem rekomendowanych rowerowych bagażników na 4 rowery.Powiązania tematyczne:

 • jaki bagażnik rowerowy na 4 rowery do 2000 zł opinie,
 • dobre bagażniki rowerowe na 4 rowery do 2000 zł cena,
 • ranking najlepszych rowerowych bagażników na 4 rowery do 2000 zł.