Najlepsze bagażniki rowerowe na 4 rowery do 2000 zł. Jakie propozycje w TOP10? Sprawdź RANKING!

NocnyRower.com / Rankingi rowerowe / Bagażniki rowerowe / Ranking rowerowych bagażników na 4 rowery do 2000 zł

Poszukujesz możliwie najlepszych rowerowych bagażników na 4 rowery do 2000 zł? Polecamy poniższe rankingi z aktualizacją na wrzesień 2022:

 • TOP10 rowerowych bagażników na 4 rowery do 2000 zł – pod względem zainteresowania konsumentów,
 • TOP5 z bagażnikami rowerowymi na 4 rowery do 2000 zł – pod względem ceny,
 • TOP5 chętnie wybieranych rowerowych bagażników na 4 rowery.

Ranking z najlepszymi bagażnikami rowerowymi na 4 rowery do 2000 zł [Zainteresowanie] Top10 na wrzesień 2022

Nasze zestawienie zawiera proponowane bagażniki rowerowe na 4 rowery do 2000 zł, jakie są najchętniej kupowane w sklepach online. Zachęcamy do zapoznania się z bagażnikami rowerowymi na 4 rowery do 2000 zł i ich opisem technicznym.

1 # Bagażnik na rowery EUFAB AMBER 4 uchwyt na hak (4017681115561)

Bagażnik na rowery EUFAB AMBER 4 uchwyt na hak (4017681115561) Najniższa Cena Online Bagażnik do przewozu rowerów na haku holowniczym "AMBER 4" niemieckiej firmy EUFAB Nowość! Najważniejsze cechy bagażnika: nowoczesna konstrukcja adapter 13 na 7 pin w pakieciebagażnik posiada mechanizm szybko-złączkę umożliwiającą prędkie spinanie na haku samochodubagażnik posiada mechanizm uchyłu po załadunku rowerówcałkowicie bezpieczny, ma niemiecki dokument bezpieczeństwa TÜV GSWytrzymały - max. Obciążenie 60 kgBagażnik - platforma rowerowa wyposażona jest w wiązkę elektryczną z wtyczką 13-pin (adapter z redukcją 7/13 jest także w pakiecie). Bagażnik wyekwipowany jest tym samym we wszystkie światła wymagane przepisami m.in światło wsteczne i przeciwmgielne. dane technologiczne składanego bagażnika EUFAB Amber 4: funkcjonalny - bagażnik nieskomplikowany do przechowywania Uniwersalny - błyskawicznie zakładany na hak w samochodzie Wytrzymały - max. Obciążenie to 60 kg zrównoważona, stalowa kompozycjanowoczesne i gustowne wzornictwo do bagażnika załączony jest adapter (13 na 7pin) umożliwiający podłączenie do 7-pinowego gniazda w samochodzie. bagażnik zezwala na transport 4 rowerów bagażnik ma funkcję uchyłu wraz z rowerami bagażnik ma zabezpieczenie przed kradzieżą bagażnika założonego na hak (załączona kłódka) mocowanie rowerów: uchwyt ramy i tekstylne pasy napinającebagażnik wyposażony w szybko-złączkę umożliwiającą nad wyraz szybki montaż bagażnika na hakuwaga ok. 19,5 kg do zamontowania bagażnika wymagany jest hak w samochodzie z odpowiednim dozwolonym obciążeniem na kuli. rodzaj Szyna: mocne stalowe szyny odległość: 19 cm, rozstaw osi: maks. 126 cmrozmiary po rozłożeniu: 69 x 102 x 83 cm wymiary opakowania: 74 x 62 x 21,5 cmkolor czarnyniemiecki atest bezpieczeństwa TÜV GSnadaje się w dodatku do rowerów ponad-gabarytowych i z ramą Y Uwaga! Zgodnie z nowelizacją rozporządzenia Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju, od 1.stycznia 2016r. Kierowcy mogą występować do urzędów komunikacyjnych z prośbą o uzupełniającą - trzecią tablicę rejestracyjną na bagażnik rowerowy, mocowany na haku z tyłu samochodu.
 • Producent Eufab 

2 # Bagażnik na rowery platforma EUFAB LUKE na 4 rowery, 21039623

Bagażnik na rowery platforma EUFAB LUKE na 4 rowery, 21039623 Najniższa Cena Online Bagażnik do przewozu 4 szt. Rowerów na haku holowniczym "LUKE" niemieckiej producenta EUFAB Bagażnik do konstrukcji na haku holowniczym Najważniejsze atrybuty bagażnika: bagażnik ma mechanizm szybko-złączki umożliwiający prędkie zapinanie na haku bez zastosowania narzędzi bagażnik ma mechanizm uchyłu po załadunku rowerów całkowicie bezpieczny, ma niemiecki dokument bezpieczeństwa TÜV GS Wytrzymały - max. Obciążenie 70 kgBagażnik - platforma rowerowa wyposażona jest w wiązkę elektryczną z wtyczką 13-pin (adapter z redukcją 7/13 jest dodatkowo w pakiecie). Bagażnik wyposażony jest tym samym we wszystkie światła wymagane przepisami m.in światło wsteczne i przeciwmgielne. informacje technologiczne: Uniwersalny - bagażnik wyposażony w szybko-złączkę umożliwiającą bardzo szybki montaż bagażnika na haku szczególnie wytrzymały - max. Obciążenie to 70 kg zrównoważona stalowa kompozycja do bagażnika dołączona jest wtyczka 13 i 7 stykowa bagażnik zezwala na transport 4 rowerów bagażnik posiada funkcję uchyłu bagażnik ma zabezpieczenie przed kradzieżą bagażnika założonego na hak (załączona kłódka) bagażnik wyposażony w szybko-złączkę umożliwiającą wyjątkowo szybki montaż bagażnika na haku (bez zastosowania narzędzi) waga ok. 20 kg do zamontowania bagażnika wymagany jest hak w samochodzie z odpowiednim dozwolonym obciążeniem na kuli. wymiary: 145 x 85 x 85 cm szybki i prosty montaż, bagażnik zmontowany w 80% rozmiary opakowania: 85 x 69 x 24 cm kolor metaliczny niemiecki dokument bezpieczeństwa TÜV GS Zgodnie z nowelizacją rozporządzenia Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju, od 1.stycznia 2016 r. Kierowcy mogą występować do urzędów komunikacyjnych z prośbą o dopełniającą - trzecią tablicę rejestracyjną na bagażnik rowerowy, mocowany na haku z tyłu samochodu.
 • Producent Eufab 

3 # Peruzzo Bagażnik rowerowy składany pure instinct platforma na hak 4 rowery

Peruzzo Bagażnik rowerowy składany pure instinct platforma na hak 4 rowery Najniższa Cena Online Bagażnik rowerowy Peruzzo Pure Instinct montowany na hak włoskiej marki PERUZZO Bagażnik nadaje się do większości rowerów funkcja odchylania umożliwia dostęp do bagażnika z zamontowanymi rowerami każdy rower stoi na oddzielnym stanowisku, wyjątkowo zrównoważenie, dzięki temu nie obijają się o siebie. Bagażnik - platforma rowerowa wyekwipowana jest w wiązkę elektryczną z wtyczką 13-pin (adapter z redukcją 7/13 jest dodatkowo w komplecie) Bagażnik wyposażony jest tym samym we wszystkie światła wymagane przepisami m.in światło wsteczne i przeciwmgielne. dane technologiczne: nadaje się do większości rowerówskładanyfunkcja odchylania zezwala na dostęp do bagażnika z zamontowanymi roweramikażdy rower stoi na oddzielnym stanowisku, bardzo stabilnie i nie obijają się o siebie.komfortowy - kompaktowa budowa - zajmuje niedużo miejsca po złożeniuzamek zabezpieczający bagażnik przed kradzieżą i zintegrowana z bagażnikiem antykradzieżowa linka zabezpieczająca rowerymateriał: stalsystem szybkiego zwalniania, można złożyć za pomocą pedałuzawiera ramię do trzymania dla wszystkich rowerówhomologowane tylne światła z 13-pinową wtyczkąmax szerokość opony 80 mm, max rozstaw osi 1200 mmładowność do 60 kgkoła mocowane są za pomocą pasków z o szerokim zakresie regulacjiwymiary po rozłożeniu: 58 x 110 x 92 cm wymiary złożonego bagażnika: 28 x 61 x 92 cmgwarancja 2 lata towar nowy w oryginalnym opakowaniu
 • Producent Peruzzo 

4 #  quattro 13-pin bagażnik rowerowy na hak 4 rowery marki Inter pack

 quattro 13-pin bagażnik rowerowy na hak 4 rowery marki Inter pack Najniższa Cena Online Inter Pack Quattro + GRATIS: OSŁONA NA KULĘ HAKA + PRZEJSCIÓWKA 7/13 PIN Wytrzymała i stabilna platforma do przewozu 4 rowerów. Wyjątkowo spory zakres regulacji, zezwala na przewóz różnorodnego rodzaju rowerów. Funkcja odchylania umożliwia dostęp do bagażników większości pojazdów z rowerami zamontowanymi na platformie. Pełne zabezpieczenie antykradzieżowe. Genialna ochrona ram rowerów i obręczy kół. Budowa bagażnika pozwala na jego złożenie w kilku prostych ruchach co wyraźnie ułatwia przenoszenie i przechowywanie. Nieduża waga. Tablica świetlna zawiera wymagane poprzez kodeks drogowy tylne światła samochodowe, a także miejsce na dodatkową tablicę rejestracyjną. Podpina się ją przy użyciu gniazda 13-pinowego. PROSTY MONTAŻ Montaż jest łatwy i intuicyjny, nie wymaga specjalistycznych narzędzi ani wykorzystania obfitej siły fizycznej. Bagażnik jest kompatybilny z każdym typem główek haków samochodowych. FUNKCJA ODCHYLANIA Funkcja odchylania zezwala na luźny dostęp do bagażnika auta, nawet z zamontowanymi rowerami. Platforma została zaopatrzona w tablicę świetlną 13-pin, ma wszelkie konieczne światła (pozycyjne, stop, wsteczne, przeciwmgielne, kierunkowskazy i oświetlenie tablicy). WYTRZYMAŁA kompozycja Bagażnik na hak Inter Pack Duo to potężna, wytrzymała konstrukcja wytwarzana ze stali. System montażu do ramy roweru pokryte są gumowa powłoką, która zabezpiecza powierzchnię ramy roweru przed uszkodzeniem. ZAJMUJE mało MIEJSCA Platforma po złożeniu, przyjmuje format kostki, dzięki temu platforma rowerowa jest prosta w przechowywaniu. ZABEZPIECZONY PRZED KRADZIEŻĄ Inter Pack Quattro jest w pełni zabezpieczony antykradzieżowo. Przy mechanizmie kuli haka znajduje się zamek, a dostępu do rowerów strzeże stalowa linka w gumowym oplocie. Wszystkie miejsca kontaktu roweru z bagażnikiem są zabezpieczone miękką gumową otuliną. O ile w przypadku uchwytów ramy takie rozwiązanie jest standardem, to jeśli chodzi o uzupełniającą osłonę obręczy kół to jest to rozwiązanie oryginalne. Informacje technologicznE objętość: 4 rowery Do rowerów elektrycznych: Nie Ładowność (kg): 60 Długość (cm): 94 Szerokość (cm): 94 Masa (kg): 15,1 nadaje się do ram o średnicy (mm): 25-80 Możliwość odchylania z rowerami: Tak Zamknięcie roweru w uchwycie: Tak Zamknięcie bagażnika na aucie: Tak pasuje do rowerów z hamulcami tarczowymi: Tak Światła tylne: Tak Wtyczka zasilająca: 13 pin (w pakiecie adapter 7/13)...
 • Producent INTER PACK 


Ranking z najtańszymi bagażnikami rowerowymi na 4 rowery do 2000 zł [Cena] Top5 na wrzesień 2022

Poniższe zestawienie TOP5 zawiera najtańsze bagażniki rowerowe na 4 rowery do 2000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną, z aktualizacją na wrzesień 2022.

1 # Bagażnik na rowery EUFAB AMBER 4 uchwyt na hak (4017681115561)

Bagażnik na rowery EUFAB AMBER 4 uchwyt na hak (4017681115561) Najniższa Cena Online Bagażnik do przewozu rowerów na haku holowniczym "AMBER 4" niemieckiej firmy EUFAB Nowość! Najważniejsze atrybuty bagażnika: progresywna budowa adapter 13 na 7 pin w zestawiebagażnik posiada mechanizm szybko-złączkę umożliwiającą prędkie spinanie na haku samochodubagażnik posiada mechanizm uchyłu po załadunku rowerówcałkowicie bezpieczny, posiada niemiecki certyfikat bezpieczeństwa TÜV GSWytrzymały - max. Obciążenie 60 kgBagażnik - platforma rowerowa wyekwipowana jest w wiązkę elektryczną z wtyczką 13-pin (adapter z redukcją 7/13 jest jeszcze w pakiecie). Bagażnik wyekwipowany jest tym samym we wszystkie światła wymagane przepisami m.in światło wsteczne i przeciwmgielne. informacje techniczne składanego bagażnika EUFAB Amber 4: funkcjonalny - bagażnik nietrudny do przechowywania Uniwersalny - momentalnie zakładany na hak w samochodzie Wytrzymały - max. Obciążenie to 60 kg jednostajna, stalowa budowanowoczesne i wytworne wzornictwo do bagażnika dołączony jest adapter (13 na 7pin) umożliwiający podłączenie do 7-pinowego gniazda w samochodzie. bagażnik pozwala na transport 4 rowerów bagażnik ma funkcję uchyłu wraz z rowerami bagażnik ma zabezpieczenie przed kradzieżą bagażnika założonego na hak (załączona kłódka) mocowanie rowerów: uchwyt ramy i tekstylne pasy napinającebagażnik wyposażony w szybko-złączkę umożliwiającą szczególnie szybki montaż bagażnika na hakuwaga ok. 19,5 kg do zamontowania bagażnika wymagany jest hak w samochodzie z odpowiednim dozwolonym obciążeniem na kuli. typ Szyna: potężne stalowe szyny odległość: 19 cm, rozstaw osi: maks. 126 cmrozmiary po rozłożeniu: 69 x 102 x 83 cm wymiary opakowania: 74 x 62 x 21,5 cmkolor czarnyniemiecki atest bezpieczeństwa TÜV GSnadaje się na dodatek do rowerów ponad-gabarytowych i z ramą Y Uwaga! Zgodnie z nowelizacją rozporządzenia Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju, od 1.stycznia 2016r. Kierowcy mogą występować do urzędów komunikacyjnych z prośbą o uzupełniającą - trzecią tablicę rejestracyjną na bagażnik rowerowy, mocowany na haku z tyłu samochodu.
 • Producent Eufab 

2 # Bagażnik na rowery platforma EUFAB LUKE na 4 rowery, 21039623

Bagażnik na rowery platforma EUFAB LUKE na 4 rowery, 21039623 Najniższa Cena Online Bagażnik do przewozu 4 szt. Rowerów na haku holowniczym "LUKE" niemieckiej marki EUFAB Bagażnik do montażu na haku holowniczym Najważniejsze cechy bagażnika: bagażnik posiada mechanizm szybko-złączki umożliwiający prędkie zapinanie na haku bez wykorzystania narzędzi bagażnik posiada mechanizm uchyłu po załadunku rowerów całkowicie bezpieczny, posiada niemiecki dokument bezpieczeństwa TÜV GS Wytrzymały - max. Obciążenie 70 kgBagażnik - platforma rowerowa wyposażona jest w wiązkę elektryczną z wtyczką 13-pin (adapter z redukcją 7/13 jest jeszcze w zestawie). Bagażnik wyekwipowany jest tym samym we wszystkie światła wymagane przepisami m.in światło wsteczne i przeciwmgielne. dane technologiczne: Uniwersalny - bagażnik wyposażony w szybko-złączkę umożliwiającą szczególnie szybki montaż bagażnika na haku bardzo wytrzymały - max. Obciążenie to 70 kg zrównoważona stalowa konstrukcja do bagażnika dołączona jest wtyczka 13 i 7 stykowa bagażnik zezwala na transport 4 rowerów bagażnik posiada funkcję uchyłu bagażnik ma zabezpieczenie przed kradzieżą bagażnika założonego na hak (załączona kłódka) bagażnik wyposażony w szybko-złączkę umożliwiającą wyjątkowo prędki montaż bagażnika na haku (bez użycia narzędzi) waga ok. 20 kg do zamontowania bagażnika wymagany jest hak w samochodzie z odpowiednim dozwolonym obciążeniem na kuli. rozmiary: 145 x 85 x 85 cm szybki i prosty montaż, bagażnik zmontowany w 80% wymiary opakowania: 85 x 69 x 24 cm kolor metaliczny niemiecki certyfikat bezpieczeństwa TÜV GS Zgodnie z nowelizacją rozporządzenia Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju, od 1.stycznia 2016 r. Kierowcy mogą występować do urzędów komunikacyjnych z prośbą o dopełniającą - trzecią tablicę rejestracyjną na bagażnik rowerowy, mocowany na haku z tyłu samochodu.
 • Producent Eufab 

3 #  quattro 13-pin bagażnik rowerowy na hak 4 rowery marki Inter pack

 quattro 13-pin bagażnik rowerowy na hak 4 rowery marki Inter pack Najniższa Cena Online Inter Pack Quattro + GRATIS: OSŁONA NA KULĘ HAKA + PRZEJSCIÓWKA 7/13 PIN Wytrzymała i stabilna platforma do przewozu 4 rowerów. Nad wyraz pokaźny zakres regulacji, umożliwia przewóz zróżnicowanego rodzaju rowerów. Funkcja odchylania pozwala na dostęp do bagażników większości pojazdów z rowerami zamontowanymi na platformie. Pełne zabezpieczenie antykradzieżowe. Świetna ochrona ram rowerów i obręczy kół. Budowa bagażnika umożliwia jego złożenie w kilku prostych ruchach co pokaźnie ułatwia przenoszenie i przechowywanie. Znikoma waga. Tablica świetlna mieści wymagane przez kodeks drogowy tylne światła samochodowe i miejsce na dodatkową tablicę rejestracyjną. Podpina się ją przy użyciu gniazda 13-pinowego. PROSTY MONTAŻ Montaż jest łatwy i instynktowny, nie wymaga specjalistycznych narzędzi ani zastosowania obfitej siły fizycznej. Bagażnik jest kompatybilny z każdym typem główek haków samochodowych. FUNKCJA ODCHYLANIA Funkcja odchylania pozwala na swobodny dostęp do bagażnika auta, nawet z zamontowanymi rowerami. Platforma została wyekwipowana w tablicę świetlną 13-pin, posiada wszelkie potrzebne światła (pozycyjne, stop, wsteczne, przeciwmgielne, kierunkowskazy i oświetlenie tablicy). WYTRZYMAŁA kompozycja Bagażnik na hak Inter Pack Duo to konkretna, wytrzymała budowa wytworzona ze stali. System montażu do ramy roweru pokryte są gumowa powłoką, która zabezpiecza powierzchnię ramy roweru przed uszkodzeniem. ZAJMUJE mało MIEJSCA Platforma po złożeniu, przyjmuje format kostki, dzięki temu platforma rowerowa jest nieskomplikowana w przechowywaniu. ZABEZPIECZONY PRZED KRADZIEŻĄ Inter Pack Quattro jest w pełni zabezpieczony antykradzieżowo. Przy mechanizmie kuli haka znajduje się zamek, a dostępu do rowerów strzeże stalowa linka w gumowym oplocie. Wszystkie miejsca kontaktu roweru z bagażnikiem są zabezpieczone miękką gumową otuliną. O ile w przypadku uchwytów ramy takie rozwiązanie jest standardem, to jeśli chodzi o uzupełniającą osłonę obręczy kół to jest to rozwiązanie niepowtarzalne. Dane technicznE pojemność: 4 rowery Do rowerów elektrycznych: Nie Ładowność (kg): 60 Długość (cm): 94 Szerokość (cm): 94 Masa (kg): 15,1 pasuje do ram o średnicy (mm): 25-80 Możliwość odchylania z rowerami: Tak Zamknięcie roweru w uchwycie: Tak Zamknięcie bagażnika na aucie: Tak nadaje się do rowerów z hamulcami tarczowymi: Tak Światła tylne: Tak Wtyczka zasilająca: 13 pin (w komplecie adapter 7/13)...
 • Producent INTER PACK 

4 # Peruzzo Bagażnik rowerowy składany pure instinct platforma na hak 4 rowery

Peruzzo Bagażnik rowerowy składany pure instinct platforma na hak 4 rowery Najniższa Cena Online Bagażnik rowerowy Peruzzo Pure Instinct montowany na hak włoskiej producenta PERUZZO Bagażnik pasuje do większości rowerów funkcja odchylania umożliwia dostęp do bagażnika z zamontowanymi rowerami każdy rower stoi na oddzielnym stanowisku, bardzo zrównoważenie, dzięki czemu nie obijają się o siebie. Bagażnik - platforma rowerowa wyekwipowana jest w wiązkę elektryczną z wtyczką 13-pin (adapter z redukcją 7/13 jest również w pakiecie) Bagażnik wyekwipowany jest tym samym we wszystkie światła wymagane przepisami m.in światło wsteczne i przeciwmgielne. informacje techniczne: nadaje się do większości rowerówskładanyfunkcja odchylania pozwala na dostęp do bagażnika z zamontowanymi roweramikażdy rower stoi na oddzielnym stanowisku, wyjątkowo zrównoważenie i nie obijają się o siebie.komfortowy - kompaktowa konstrukcja - zajmuje niedużo miejsca po złożeniuzamek zabezpieczający bagażnik przed kradzieżą, a także zintegrowana z bagażnikiem antykradzieżowa linka zabezpieczająca rowerymateriał: stalsystem szybkiego zwalniania, można złożyć za pomocą pedałumieści ramię do trzymania dla wszelkich rowerówhomologowane tylne światła z 13-pinową wtyczkąmax szerokość opony 80 mm, max rozstaw osi 1200 mmładowność do 60 kgkoła mocowane są przy pomocy pasków z o szerokim zakresie regulacjirozmiary po rozłożeniu: 58 x 110 x 92 cm rozmiary złożonego bagażnika: 28 x 61 x 92 cmgwarancja 2 lata produkt nowy w oryginalnym opakowaniu
 • Producent Peruzzo 


TOP7 Dobre bagażniki na 4 rowery Ranking wrzesień 2022

Jeżeli nie znalazłeś odpowiednich rowerowych bagażników na 4 rowery do 2000 zł, zachęcamy do zapoznania się z ogólnym rankingiem rekomendowanych rowerowych bagażników na 4 rowery.Powiązania tematyczne:

 • jaki bagażnik rowerowy na 4 rowery do 2000 zł opinie,
 • dobre bagażniki rowerowe na 4 rowery do 2000 zł cena,
 • ranking najlepszych rowerowych bagażników na 4 rowery do 2000 zł.