Najlepsze bagażniki rowerowe na hak do 1000 zł. Jakie propozycje w TOP10? Sprawdź RANKING!

NocnyRower.com / Rankingi rowerowe / Bagażniki rowerowe / Ranking rowerowych bagażników na hak do 1000 zł

Poszukujesz możliwie najlepszych rowerowych bagażników na hak do 1000 zł? Polecamy poniższe rankingi z aktualizacją na luty 2024:

  • TOP10 rowerowych bagażników na hak do 1000 zł – pod względem zainteresowania konsumentów,
  • TOP5 z bagażnikami rowerowymi na hak do 1000 zł – pod względem ceny,
  • TOP5 często kupowanych rowerowych bagażników na hak.

Ranking z najlepszymi bagażnikami rowerowymi na hak do 1000 zł [Zainteresowanie] Top10 na luty 2024

Nasze zestawienie zawiera proponowane bagażniki rowerowe na hak do 1000 zł, jakie są najchętniej kupowane w sklepach online. Zachęcamy do zapoznania się z bagażnikami rowerowymi na hak do 1000 zł i ich specyfikacją.

1 # Składany bagażnik platforma na rowery EUFAB CROW uchwyt na hak

Składany bagażnik platforma na rowery EUFAB CROW uchwyt na hak Najniższa Cena Online Składany bagażnik do przewozu rowerów na haku holowniczym "CROW" niemieckiej firmy EUFAB Nowość! Składany BAGAŻNIK gotowy do wykorzystania w 60 sekund praktyczny i uniwersalny - momentalnie zakładany na hak w samochodzie zajmuje niedużo miejsca w trakcie przechowywania - szybkie złożenie i włożenie do bagażnika auta po rozładunku rowerów np. Na parkingu - co gwarantuje zabezpieczenie np. Przed kradzieżą Gotowy do wykorzystania w zaledwie 5 krokach! Wytrzymały: max. Obciążenie to 50 kg.Bagażnik pozwala na transport 2 rowerówużycie: do transportu rowerów na zaczepie przyczepy, atuty: niższe zużycie paliwa w porównaniu z transportem rowerów na dachu! Bagażnik - platforma rowerowa wyposażona jest w wiązkę elektryczną z wtyczką 13-pin (adapter z redukcją 7/13 jest ponadto w pakiecie). Bagażnik wyekwipowany jest tym samym we wszystkie światła wymagane przepisami m.in światło wsteczne i przeciwmgielne. dane technologiczne składanego bagażnika EUFAB CROW: praktyczny - składany Uniwersalny - błyskawicznie zakładany na hak w samochodzieWytrzymały - max. Obciążenie to 50 kgdo bagażnika załączony jest adapter (13 na 7pin) umożliwiający podłączenie do 7-pinowego gniazda w samochodzie bagażnik pozwala na transport 2 rowerówbagażnik ma zabezpieczenie przed kradzieżą bagażnika założonego na hakbagażnik po złożeniu zajmuje mało miejsca (jest to wyjątkowo widoczne w przechowywaniu i zabezpieczeniu bagażnika np. Na parkingu po rozładunku rowerów)bagażnik zaopatrzony w szybko-złączkę umożliwiającą wyjątkowo szybki montaż bagażnika na hakumocowanie rowerów: uchwyty ram i taśmy tekstylnewariant szyny: jednostajne stalowe szyny z plastikowym wspornikiem kołaodległość między szynami: ok. 18 cmrozstaw osi: maks. 126 cmm aks. Szerokość opony w szynie: do 3,25 calawaga ok. 13 kgdo zamontowania bagażnika wymagany jest hak w samochodzie z odpowiednim dozwolonym obciążeniem na kuli.Materiał: stal / tworzywo nienaturalnewymiary (W x H x D): około. 117 x 67 x 52 cm;wymiary po złożeniu: ok. 71 x 19 x 71 cmpasuje dodatkowo do rowerów o pokaźnych wymiarach i ramie Y do 8,5 cmgotowy do wykorzystania w zaledwie 5 krokachniższe zużycie paliwa w porównaniu z transportem na dachukolor czarnyniemiecki atest bezpieczeństwa TÜV GS Zgodnie z nowelizacją rozporządzenia Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju, od 1.stycznia 2016 r. Kierowcy mogą występować do urzędów komunikacyjnych z prośbą o dodatkową - trzecią tablicę rejestracyjną na bagażnik rowerowy, mocowany na haku z tyłu samochodu. Zasłanianie tablic rejestracyjnych auta jest niezgodne polskimi przepisami i grozi za to mandat oraz punkty karne.
  • Producent Eufab 

7 # Uchwyt bagażnik rowerowy na hak marki Costway

Uchwyt bagażnik rowerowy na hak marki Costway Najniższa Cena Online Uchwyt bagażnik rowerowy na hak Z naszym uchwytem na rowery montowanym na hak samochodu wybierzesz się w dowolną trasę razem ze swoim rowerem! Bagażnik zaopatrzony jest w tylne światło co zadba o widoczność pojazdu w nocy i zapewni bezpieczeństwo. Ukośna konstrukcja zezwala na otwarcie drzwi bagażnika bez konieczności zdejmowania uchwytu na rowery. Wszystkie powierzchnie dotykające rowerów są zabezpieczone materiałem nienaturalnym, by zapobiec zarysowaniu. Uchwyt produkowany został z konkretnej stali i będzie służył przez długi czas. Wytrzymuje 30 kg i może pomieścić 2 rowery równocześnie. Jest znakomity do różnorodnych typów pojazdów i do opon o grubości od 20 do 90 mm. System antyoscylacyjny: Każdy rower umieszczany jest na szynie i mocowany za pomocą pasków. Dwa zaciski znajdujące się pośrodku stalowej rury w zarysie litery U pozwalają na bezpieczniejsze zamocowanie roweru. W dodatku załączony jest pasek, który zwiększa stabilność i uniemożliwia upadkowi roweru. Pochyła budowa i bezpieczne światło tylne: Pochyła kompozycja pozwala na otwarcie bagażnika bez konieczności zdejmowania uchwytu rowerowego. Na dodatek w zestawie znajduje się tylne światło bezpieczeństwa, które powiększa widoczność i gwarantuje bezpieczeństwo, zwłaszcza w trakcie jazdy nocą. Potężna stalowa budowa: wykonany z mocnej stali uchwyt rowerowy jest wytrzymały na zadrapania, zużycie i korozję, dzięki temu będzie służył przez długi czas. Dzięki ładowności 30 kg można przewozić dwa rowery równocześnie. Ochrona rowerów: W przeciwieństwie do klasycznych systemów umieszczania rowerów w bagażniku z ryzykiem ich porysowania, nasz uchwyt rowerowy jest montowany za samochodem. Wszystkie powierzchnie stykające się z rowerami są chronione tworzywem sztucznym, co uniemożliwia odpryskom, zużyciu i zniszczeniu. Doskonała kompatybilność: Uchwyt pasuje do opon od 20 do 90 mm i jest kompatybilny z większością rowerów. Można go zamontować w różnorodnych pojazdach, takich jak SUV, minivan, samochody służbowe itp. Pozostawiając miejsce w bagażniku i broniąc rowery przed potencjalnymi uszkodzeniami.
  • Producent Costway 

9 # Bagażnik na 1 rower amber i platforma uchwyt na hak marki Eufab

Bagażnik na 1 rower amber i platforma uchwyt na hak marki Eufab Najniższa Cena Online Bagażnik do przewozu rowerów na haku holowniczym "AMBER 1" niemieckiej marki EUFAB Najważniejsze cechy bagażnika: innowacyjna kompozycja bagażnik - platforma rowerowa wyekwipowana jest w wiązkę elektryczną z wtyczką 13-pin (adapter z redukcją 7/13 jest także w pakiecie). Bagażnik wyekwipowany jest tym samym we wszystkie światła wymagane przepisami m.in światło wsteczne i przeciwmgielne.bagażnik posiada mechanizm szybko-złączkę umożliwiającą prędkie spinanie na haku samochoduw całości bezpiecznywytrzymały - max. Obciążenie 60 kg dane technologiczne bagażnika EUFAB Amber I: poręczny - bagażnik przystępny do przechowywania Uniwersalny - prędko zakładany na hak w samochodzie Wytrzymały - max. Obciążenie to 30 kgjednostajna, stalowo - aluminiowa kompozycjapostępowe i wyszukane wzornictwodo bagażnika dołączony jest adapter (13 na 7pin) umożliwiający podłączenie do 7-pinowego gniazda w samochodzie. bagażnik pozwala na transport 1 rowerubagażnik ma zabezpieczenie przed kradzieżą bagażnika założonego na hak (dołączona kłódka) mocowanie rowerów: uchwyt ramy i tekstylne pasy napinającebagażnik zaopatrzony w szybko-złączkę umożliwiającą nad wyraz prędki montaż bagażnika na hakuwaga ok. 9,5 kg do zamontowania bagażnika wymagany jest hak w samochodzie z odpowiednim dozwolonym obciążeniem na kuli. rodzaj Szyna: solidne stalowe szyny odległość: 19 cm, rozstaw osi: maks. 126 cm maks. Szerokość opony w szynie: do 3,25 calarozmiary po rozłożeniu: 69 x 102 x 29 cmkolor czarnypasuje na dodatek do rowerów ponadgabarytowych i z ramą Y do ø 8,5 cmzmniejszone zużycie paliwa w porównaniu z transportem dachowymZgodny z EG-BE Uwaga! Zgodnie z nowelizacją rozporządzenia Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju, od 1.stycznia 2016r. Kierowcy mogą występować do urzędów komunikacyjnych z prośbą o uzupełniającą - trzecią tablicę rejestracyjną na bagażnik rowerowy, mocowany na haku z tyłu samochodu.
  • Producent Eufab 


Ranking z najtańszymi bagażnikami rowerowymi na hak do 1000 zł [Cena] Top5 na luty 2024

Poniższe zestawienie TOP5 zawiera najtańsze bagażniki rowerowe na hak do 1000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną, z aktualizacją na luty 2024.TOP7 Najlepsze bagażniki na rower na hak Ranking luty 2024

Jeżeli nie znalazłeś odpowiednich rowerowych bagażników na hak do 1000 zł, zachęcamy do zapoznania się z ogólnym rankingiem chętnie wybieranych rowerowych bagażników na hak.Powiązania tematyczne:

  • jaki bagażnik rowerowy na hak do 1000 zł opinie,
  • dobre bagażniki rowerowe na hak do 1000 zł cena,
  • ranking najlepszych rowerowych bagażników na hak do 1000 zł.