Jakie cechy powinien posiadać dobry stojak serwisowy na rower? Kiedy wystarczy nam zwykły uchwyt?

Stojak rowerowy Ranking z 23 maja 2024

Jakie cechy powinien posiadać dobry stojak serwisowy na rower? Kiedy wystarczy nam zwykły uchwyt?

Inne poradniki i rankingi rowerowe

11 komentarzy o Stojak rowerowy

 1. arek pisze:

  Mam u siebie w garażu serwisowy stojak na rower, bo jest to chyba najwygodniejsza opcja. Bardzo solidny i wytrzymały, więc jeżeli ktoś się waha to zdecydowanie polecam taki wybór. Nie jest to duży koszt, a warto się w coś takiego zaopatrzyć.

 2. Karol pisze:

  Dla mnie najważniejsze jest, by stojak do roweru był stabilny, oraz wytrzymały. Lubię pracować przy rowerze u siebie w garażu, więc taki sprzęt jest u mnie niezbędny. Samemu równie dobrze można taki zrobić, ale jednak bardziej ufam gotowym produktom. Artykuł bardzo ciekawy, dzięki!

 3. Czarek pisze:

  Jeżeli ktoś chce kupić mocny i stabilny stojak na rower to zdecydowanie stojak serwisowy jest według mnie najlepszy. Bardzo stabilny i porządnie wykonany, jest po prostu przystosowany idealnie i spełnia swoje zadanie w 100 procentach. Ewentualnie można kupić coś tańszego z marketu dla mniej wymagających użytkowników będzie to równie dobre rozwiązanie.

 4. Artur pisze:

  Tak jak poprzednicy – dla mnie jedyny dobry wybór to stojak typu serwisowego. Jest mega stabilny, niektóre są bardzo ciężkie, ale to wpływa tylko na jego korzyść. Można bez problemu trzymać na nim rower nawet w domu jak się ma miejsce, albo np. w garażu 😉

 5. Arek pisze:

  Warto mieć stabilny stojak na rower bo to się przydaje, jak trzeba coś z rowerem robić, albo po prostu go przechowywać w domu. Kiedyś kupiłem stalowy i mam go już kilka ładnych lat, nic się z nim nie dzieje, i jest super jeżeli chodzi o jakieś naprawy, bo dobrze trzyma rower i nie chwieje się 😉

 6. Eryk pisze:

  Nie ma nic lepszego niż serwisowy stojak rowerowy, zgadzam się z przedmówcami. Stojak jest mega stabilny, ciężki i porządny, nie ślizga się i przede wszystkim jest w stanie spokojnie utrzymać rower. W mieszkaniu ciężko będzie coś takiego trzymać, ale w garażu to jest chyba jedyny racjonalny wybór.

 7. Kamil pisze:

  Potrzebowałem stabilny stojak na duży rower i kupiłem coś w rodzaju serwisowego. Jest bardzo duży, ale w garażu nie stanowi to żadnego problemu. Można spokojnie robić coś przy rowerze, gdy jest powieszony na tym stojaku bez obaw, że się przewróci bo jest bardzo stabilny. Pozdrawiam.

 8. Jarek pisze:

  Jak ktoś chce kupić coś porządnego, to najlepiej kupić taki jak stojaki w serwisach rowerowych. Są one przystosowane do tego, by naprawiać, czy majsterkować przy rowerze podczas, gdy ten jest zawieszony. Są mega stabilne i bez problemu sprostają wymaganiom każdego zapalonego rowerzysty.

 9. Wojtek pisze:

  Nie ma lepszego wyboru niż stojak na rower typu serwisowego. Stabilny, bardzo porządnie wykonany i robi robotę. Jedyne co. to fakt, że zajmuje trochę miejsca, ale jeżeli ktoś już się decyduje na jego kupno to zazwyczaj nie ma jednego roweru tylko więcej a jest to w tym przypadku świetny wybór.

 10. Arek pisze:

  Generalnie to stojaki na rower górski są dosyć wytrzymałe, więc nie ważne jaki kupimy powinny spełnić nasze oczekiwania. Jedyne, czym możemy się zrazić to rozmiar, albo rodzaj podstawy, bo nie każda nada się do mieszkania, a znajdzie tylko zastosowanie w bardziej przestronnym miejscu.

 11. MelaniT pisze:

  Przed wyborem butów na rower prędzej czy później stanie każdy z miłośników dwóch kółek. Jakie buty kupić do MTB? Czy może lepiej wybrać bardziej turystyczne modele? Na te i inne pytania odpowiemy w tym poradniku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *