Przegląd trasy rowerowej po Beskidzie Śląskim oraz jej charakterystyka od etapu początkowego do końcowego.

Trasa rowerowa po Beskidzie Śląskim Ranking z 11 lipca 2024

Przegląd trasy rowerowej po Beskidzie Śląskim oraz jej charakterystyka od etapu początkowego do końcowego.

Inne poradniki i rankingi rowerowe

10 komentarzy o Trasa rowerowa po Beskidzie Śląskim

 1. Marian Gier pisze:

  Mega ciekawa sprawa, dzięki za tak przydatny materiał. Jestem z okolic i na bank wybiorę się na którąś z nich, bo kupiłem nowy rower na ten sezon, więc będzie gdzie przetestować. Czekam na więcej materiałów tego typu, pozdrawiam!

 2. Kamila pisze:

  Trasa wiślana jest świetna, bez problemu każdy sobie poradzi i spokojnie można podziwiać fajną okolicę. W dłuższą trasę warto zabrać coś do picia i ewentualnie do jedzenia, bo pierwszy raz jak jechałam, to aż mi w brzuchu burczało w drodze powrotnej 😉

 3. Marek pisze:

  Trasy w Beskidzie Śląskim są po prostu świetne. Uwielbiam tam jeździć, bo spędzanie czasu w takiej pięknej okolicy to czysta przyjemność. Jeżeli tylko pogoda dopiszę, to w tym roku również coś zaliczę.

 4. Ola pisze:

  Beskid śląski to po prostu miejsce stworzone do zwiedzania rowerem! Co roku tam jestem i za każdym razem jestem bardziej zakochana w tym miejscu i chętnie tam wracam!

 5. Lidia pisze:

  Żałuję, że w mojej okolicy droga dla rowerzystów jest tak rzadkim zjawiskiem. Piękne widoki na załączonych obrazkach, aż proszą się, żeby odwiedzić to miejsce 😉 Mam nadzieję, że kiedyś się tam wybiorę!

 6. Robert pisze:

  Każdego roku, gdy tylko tam jestem, odwiedzam szlak rowerowy w Beskidzie Śląskim. Piękne rejony, aż się łezka w oku kręci, że człowiek ma urlop tylko dwa tygodnie w roku i może się wybrać tam na tak krótko.

 7. Kamil pisze:

  W tym roku moim kierunkiem jest właśnie Beskid Śląski – jestem ciekaw jak będzie i już nie mogę się doczekać. Czytałem dużo na temat jazdy na rowerze i jednak zdecydowałem się zabrać tam rower, miejmy nadzieje, że ścieżki są super 😉

 8. Maciej pisze:

  Świetny artykuł, a tereny po prostu bajeczne. W takim rejonie świetnie spisze się rower górski – bez wątpienia. Musze się tam kiedyś wybrać na urlop, bo po samych zdjęciach jestem mega zachęcony 😉

 9. Henryk pisze:

  Szlak turystyczny w Beskidzie Śląskim to jeden z najlepszych jakie widziałem. Super sprawa, bardzo fajnie się tam jeździ. Zarówno dla początkujących jak i doświadczonych rowerzystów jest to odpowiednie miejsce by fajnie spędzić czas.

 10. Artur pisze:

  Bardzo fajny artykuł, potrzebna mi była w te wakacje jakaś trasa rowerowa w Beskidach i znalazłem dzięki Wam. Beskidy to świetne miejsce zarówno dla rowerzystów, jak i dla turystów którzy wolą po prostu spacerować. Pozdrawiam i dzięki za pomoc!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *