Co wybrać: fotelik czy przyczepkę rowerową? Jakie kryteria brać pod uwagę?

Przyczepka rowerowa – jaką najlepiej kupić dla dziecka? Ranking z 15 czerwca 2024

Co wybrać: fotelik czy przyczepkę rowerową? Jakie kryteria brać pod uwagę?

Inne poradniki i rankingi rowerowe

5 komentarzy o Przyczepka rowerowa – jaką najlepiej kupić dla dziecka?

 1. jaro74 pisze:

  A co sądzicie o tej dwuosobowej przyczepce Thule Chariot Lite 2? Według opisu i zapewnień można z nią spokojnie biegać oraz jechać rowerem, trochę droga jest, ale może warto?

  • vater888 pisze:

   Z tego co widzę to ma dobre opinie, można już znaleźć sklepy poniżej 3k zł, co w połączeniu z wielofunkcyjnością tej przyczepki jest ceną dość atrakcyjną. Nie testowałem, ale sugerując się innymi serwisami godna polecenia również ze względu na jej lekkość i bezpieczeństwo, dobra również na sportowe wypady z dziećmi.

 2. samantha pisze:

  Na bikeworld polecają przyczepkę Burley D’LITE X, to jest wersja dla dwójki dzieci, z nośnością do 45 kg max. Ma hak i zaczep, nie waży specjalnie dużo, bo niecałe 13 kg. Cena dość wysoka, bo niecałe 4 tysiące zł, ale z tego co widzę, to takie dobre przyczepki rowerowe tyle kosztują.

 3. rowerblazeja pisze:

  Dałbym ocenę 5, ale brakuje mi rankingu. Kiedy się pojawi? Bo na razie tylko mogę się posiłkować opiniami innych użytkowników i i ich propozycjami przyczepek.

  • gdzieranking pisze:

   No właśnie, brakuje mi chociażby jakichkolwiek rekomendacji w postaci polecanych modeli przyczepek. No nic, uzbrójmy się w cierpliwość, może się pojawi 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *