Jakie elementy powinien posiadać dobry rowerek biegowy? Jak dobrać jego parametry do wieku dziecka?

Rowerek biegowy dla dzieci Ranking z 14 czerwca 2024

Jakie elementy powinien posiadać dobry rowerek biegowy? Jak dobrać jego parametry do wieku dziecka?

Inne poradniki i rankingi rowerowe

8 komentarzy o Rowerek biegowy dla dzieci

 1. kamilos pisze:

  Dla naszego dziecka, najlepszy okazał się drewniany rowerek biegowy. Super sprawa, lekki i bardzo zachęca do jazdy fajnymi kolorowymi elementami. Nie trzeba wydać dużo, żeby kupić fajny i sensowny rower, więc polecam jak najbardziej odpowiedni zakup dla młodych rowerzystów.

 2. Karol pisze:

  Kupiliśmy dzięki Wam rower typu biegowego dla 2 latka, bo generalnie nie wyobrażaliśmy sobie jazdy na niczym innym i był to dobry wybór. Powoli dziecko się przyzwyczaja, no i obyło się bez większych stłuczek jak do tej pory. Sam w sobie rower, dosyć tani, wiadomo, że to tylko przejściowy, bo dziecko rośnie i zmieni się to pewnie za jakiś czas na rower z podpórkami.

 3. Witek pisze:

  Dla mojego dziecka rower biegowy, nie nadał się zbytnio. Młody przewrócił się dwa razy i potem bardzo zraził do jakiejkolwiek jazdy na nim. Poczekam aż podrośnie troszkę i kupie trójkołowiec, albo jakiś rower z podpórkami. Ciekawy artykuł 😉

 4. Marek pisze:

  Rower biegowy jest okej, ale nie dla każdego dziecka i trzeba sobie z tego zdawać sprawę. Jedne bardziej się nim zainteresują, a drugie trzeba będzie zmuszać do tego, aby chwilę chociaż pojeździły. Idea roweru jest w porządku, bo jest raczej bezpieczny, ale wiadomo, że uważać trzeba.

 5. Adam pisze:

  U nas rower biegowy dla 3 latka spisuje się super. Młody jest bardzo zadowolony z rowerka i bardzo chętnie na nim jeździ – a to w sumie najwazniejsze. Za jakiś czas zdecyduje się na rower z podpórkami, żeby jak najszybciej nauczył się jeździć na dwóch kółkach.

 6. Olek pisze:

  Można kupić również biegowy rower dla dorosłych. Sprawdza się bardzo dobrze, chociaż może brzmieć to trochę dziwnie. Polecam zapoznać się z tematem. Poza tym, bardzo ciekawy materiał, składnie napisany i rozwiewa wiele wątpliwości.

 7. Robert pisze:

  Dla początkującego rowerzysty, a w tym wypadku dziecka, według mnie fajnym wyborem jest mały rowerek biegowy. Zachęca to do zapoznania się z rowerem, wprowadza jakieś nowe zainteresowanie i czynność, a w przyszłości przesiadka na coś większego z pedałami będzie po prostu łatwiejsza dla dziecka.

 8. Szymon pisze:

  Szukam czegoś w ten deseń, ale chciałem, żeby był to duży rower biegowy. Te mniejsze są za małe na mojego syna, a zdecydowanie ciężko mu się jest przekonać do zwykłego rowerka, a chcę go chociaż tak naprowadzić na dobrą drogę. Ktoś może coś polecić?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *