Jakie cechy powinien posiadać dobry rower typu składak? Czym się kierować przy jego wyborze?

Rower składany (składak) Ranking z 14 czerwca 2024

Jakie cechy powinien posiadać dobry rower typu składak? Czym się kierować przy jego wyborze?

Inne poradniki i rankingi rowerowe

8 komentarzy o Rower składany (składak)

 1. Michał pisze:

  Mam na wsi rower składak i jest to coś świetnego, bo jest mega mobilny. Sprawia niemałą frajdę i jest kompaktowy, gdy się tego wymaga. Można założyć koszyk i jechać na zakupy bez jakiegokolwiek problemu, albo na małą wycieczkę. Polecam, jeżeli ktoś ceni sobie wygodę, jest to rower dla niego.

 2. Anna pisze:

  Nie umiem inaczej poruszać się w mieście niż właśnie jednośladem, świetna sprawa. Od jakiegoś czasu mam miejski rower składany i nie zamieniłabym go na nic innego. Bardzo praktyczny i wygodny, da się nim jeździć w każdej kreacji, a to dosyć istotne w pracy. Bardzo fajny artykuł, znacznie pomoże wam w wyborze rowera.

 3. Olek pisze:

  Taki rower na bank każdy kiedyś miał, ale mam wrażenie, że spotykam je coraz rzadziej i rzadziej, a szkoda. Sam jeżdżę na crossowym, bo wydał mi się najpotrzebniejszy na rzecz jazdy po mieście, oraz po pozamiejskich ścieżkach.

 4. Arek pisze:

  Składany rower do miasta – nic lepszego. Jeżdżę na takim do pracy, jeżeli tylko pogoda dopisuje, bo to fajny sposób na rozruszanie się z rana. Polecam każdemu, kto chce mieć rower na dojazd do pracy, oraz przejażdżkę po okolicy, to właśnie taki rower powinien wybrać.

 5. Ania pisze:

  Jeżeli ktoś potrzebuje dobry rower typu składak, to zdecydowanie warto kupić Kozbike. Bardzo dobry stosunek jakości co do ceny – wykonany jest po prostu świetnie. Mam już swój dwa sezony i jestem bardzo zadowolona, do miasta jest to najlepszy rodzaj roweru według mnie

 6. Karolina pisze:

  Jeżeli ktoś mieszka w centrum, to nie ma nic lepszego niż miejski rower składany. Idealny do jeżdżenia po mieście, zawsze się zmieści wszędzie i jest stosunkowo lekki, a to ważne, jeżeli musimy go gdzieś wnieść 😉

 7. Maja pisze:

  Przede wszystkim rower składany powinien być lekki. Jest to kluczowe dla mnie, bo nie mam u siebie w bloku windy, a czasami wniesienie go przez kobietę na czwarte piętro nie bywa łatwe – tym bardziej po pracy, jak nie ma się już siły.

 8. Kamil pisze:

  W oko wpadł mi ostatnio miejski elektryczny rower składak – coś nietypowego, aczkolwiek podoba mi się. Najgorsza jest cena, bo rowery elektryczne nie należą niestety do najtańszych. Planuję po wakacjach kupić, bo poruszam się często po mieście, a to by było dla mnie duże ułatwienie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *