Na jakie parametry zwracać uwagę przy jego wyborze? Który rower trekkingowy będzie dla nas najlepszy?

Rower trekkingowy Ranking z 14 czerwca 2024

Na jakie parametry zwracać uwagę przy jego wyborze? Który rower trekkingowy będzie dla nas najlepszy?

Inne poradniki i rankingi rowerowe

10 komentarzy o Rower trekkingowy

 1. Arek pisze:

  Wielkie dzięki! Kupiłem u Was dla żony damski rower trekkingowy i muszę powiedzieć, że jest z niego bardzo zadowolona. Wybieraliśmy rower, który będzie zgrabny i przede wszystkim lekki. Ma tylni bagażnik, więc nie ma problemu z przewiezieniem jakieś mniejszej torby, to duży plus.

 2. Mikołaj pisze:

  Powiem szczerze, że nie miałem zamiaru na ten sezon kupować jeszcze nic dobrego, ale urzekliście mnie i stary już sprzedany, nowy do mnie idzie. Kupiłem dobry rower trekkingowy marki kross, bo do tej marki zawsze czuję coś, co pozwala do niej wracać. Dobry serwis i długa gwarancja, poza tym sam w sobie raczej jest bezawaryjny, jak użytkuje się go odpowiednio.

 3. Kamil pisze:

  Rower trekkingowy to świetna sprawa, mam od dwóch lat i spisuje się chyba najlepiej z wszystkich rodzajów rowerów, które miałem. Oczywiście, nie nadaje się do jazdy wszędzie, ale to już raczej kwestia indywidualna, gdzie i w jakim celu używamy naszego roweru.

 4. Marysia pisze:

  Kupiłam sobie właśnie dzięki Wam rower na ten sezon. Wybrałam markę DHS i jestem mega zadowolona. Bardzo lekki, zgrabny i miły dla oka. Wszystko co mi było potrzebne posiada, wiec jestem bardzo zadowolona. Przydatny artykuł dla osób które stoją przed wyborem właśnie takiego roweru.

 5. Arek pisze:

  Dzięki za artykuł, bo przydał się mojej żonie. Szukała czegoś dla siebie i w końcu znalazła damski rower trekkingowy. Dla mnie taki rower do miasta to świetna sprawa, więc wydaje mi się, że dla kobiety będzie tak samo jak znalazł 😉

 6. Michał pisze:

  Potrzebny jest mi na gwałt rower męski trekkingowy – jak się za to zabrać? Przepatrzyłem już tyle wszystkiego i wszędzie sprzęt jest podobny, a różni się praktycznie detalami, tylko że dla laika może nie być to takie jasne. Jak do tej pory najlepiej wypada sprzęt krossa i wydaje mi się, że właśnie w to pójdę.

 7. Tomek pisze:

  W moje ręce w tym sezonie wpadł męski rower trekkingowy kross i jestem pod wrażeniem jak ta marka spełnia swoje zadanie. Wszystkie podzespoły działają jak należy, bez wyjątku. Jestem zachwycony i nie wiem czy prędko przesiądę się na cokolwiek innego.

 8. Witek pisze:

  Jeżeli ktoś chce wybrać dobry rower trekkingowy, to zdecydowanie mogę polecić Kellys. Modele bardzo dopracowane, z najlepszych dostępnych materiałów. Miałem już kilka razy rower od tej firmy i nigdy mnie nie zawiódł.

 9. Wieh pisze:

  A co to za rower z pierwszego obrazka? Wygląda bardzo interesująco.

 10. perdonbike pisze:

  Kurcze drogie te rowery … No nic, może na używkę się będę czaił 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *