Rower damski

Inne poradniki i rankingi rowerowe

10 komentarzy o Rower damski

 1. Bartłomiej napisał(a):

  Dzięki wam żona kupiła sobie damski rower trekkingowy i jest bardzo zadowolona. Jeździła już parę razy, bo pogoda się zrobiła całkiem dobra i muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem wykonana roweru. Cały osprzet jest fajnej jakości i myslę, że trochę posłuży. Dzięki!

 2. Ola napisał(a):

  Miałam niemały problem z tym jak wybrać miejski rower dla dziewczyny, ale pomógł mi wasz ranking. Bardzo fajne zestawienie, wszystko opisane tak jak dla laika – czyli w tym wypadku mnie 😉

 3. Kamila napisał(a):

  Kupiłam to czego chciałam! Pogoda zrobiła się świetna, więc pojawił się u mnie miejski rower damski kross i muszę przyznać, że jest to świetna sprawa. Bardzo cenię sobie detale i muszę powiedzieć, że kross od kilku sezonów nie zawiódł mnie w kwestii samego roweru i sprzętu 😉

 4. Marek napisał(a):

  Potrzebuję wybrać trekkingowy rower dla dziewczyny, jest ktoś w stanie powiedzieć mi, która marka robi najlepszy sprzęt tego rodzaju? Ostatnio miała zwykłą damkę, a teraz chciała zmienić i pojeździć na czym innym. Budżet to raczej nie problem, byle części były stosunkowo porządne, a nie przepłacone za nazwę marki na ramie. Pozdrawiam 😉

 5. Anna napisał(a):

  Na ten sezon kupiłam sobie damski rower trekkingowy i muszę przyznać, że był to świetny wybór. Powiem szczerze, ze na takim rowerze można jeździć wszędzie, takiego czegoś potrzebowałam. Do pracy i po mieście jest idealny, poza miastem można spokojnie nim jeździć 😉

 6. Woojtek napisał(a):

  Jeżeli ktoś chce kupić ładny rower dla dziewczyny to zdecydowanie musi być to damka. Jest lekka i praktyczna, można nią wszędzie pojechać w mieście, a to się liczy najbardziej. Dodatkowo można kupić koszyk i na zakupy będzie jak znalazł.

 7. Kamila napisał(a):

  Miejski rower damski chodził mi już po głowie dosyć spory czas, ale w końcu wpadłam na Waszą stronę i kupiłam sobie coś konkretnego. Rower odpowiedni do mojego wzrostu, dobrany dzięki prosty metodom. Jest lekki i bardzo poręczny, a to dla mnie istotne.

 8. Olgierd napisał(a):

  Kupiłem żonie dzięki wam trekkingowy damski rower kross. Super sprawa, kross jak zwykle nie zawodzi tylko stawia na mega jakość, więc jesteśmy bardzo zadowoleni. Nie warto oszczędzać na rowerze, bo to przełoży się na to, że sprzęt posłuży dłużej no i jeżeli ktoś jest bardziej wymagającym użytkownikiem to tym bardziej.

 9. Karina napisał(a):

  Powiem szczerze, że ciężko mi wybrać dobry rower dla mnie, bo cały czas coś mi nie pasuje. A to geometria ramy, a to rodzaj kierownicy itd, aż po sam kolor. Mam jeszcze co prawda czas do końca miesiąca, ale Wasz poradnik podsunął mi kilka pomysłów, za co bardzo dziękuje!

 10. Michał napisał(a):

  Żona kupiła rower marki Crussis i jest bardzo zadowolona. Ma wszystko, czego było jej potrzeba. Ładny kolor, zgrabna geometria oraz bardzo fajny, tylny bagażnik. Nie jest też bardzo ciężki, co jest ważne, bo akurat w bloku bez windy, bywa to problematyczne, żeby wytargać go do góry.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *