Jakie kryteria są najważniejsze przy jego wyborze? Znaczenie wieku dziecka w wyborze najlepszego dla niego roweru.

Rowerek dziecięcy Ranking z 24 maja 2024

Jakie kryteria są najważniejsze przy jego wyborze? Znaczenie wieku dziecka w wyborze najlepszego dla niego roweru.

Inne poradniki i rankingi rowerowe

8 komentarzy o Rowerek dziecięcy

 1. Michał pisze:

  Dla mojego dziecka najlepiej spisał się rowerek z trzema kołami. Jest bardzo stabilny i generalnie małemu się podoba. Ma większą kontrolę niż na dwóch kółkach, aczkolwiek i tak myślę powoli o wrzuceniu go na głębszą wodę i kupieniu zwykłego rowerka. Pozdrawiam, ciekawy materiał.

 2. Bartłomiej pisze:

  W przypadku mojego synka najlepszym wyborem był dobry rowerek biegowy. Młody śmiga na nim aż się chce patrzeć i się buzia cieszy. Jest to wydaje mi się dobry i bezpieczny wybór dla małych dzieci. Co prawda na początku nie wiedział, że to tak działa, ale po kilku razach idzie to coraz lepiej. Polecam, nie jest to drogie a warto, bo dziecko się fajnie rozwija.

 3. Arek pisze:

  Była to dla nas niemała przeprawa, by kupić naszemu dziecku odpowiedni rowerek, ale na szczęście już się udało. Dziecięcy rowerek z trzema kołami to coś na co postawiliśmy. Jest bardzo stabilny i zdecydowanie młodemu wygodnie na nim się jeździ, to dopiero początki, ale ważne by przez jakąś wywrotkę się nie zraził.

 4. Tomek pisze:

  U nas, a właściwie u mojego synka świetnie spisywał się rowerek dziecięcy z kołami 14 cali, nie było z nim żadnego problemu, młody śmigał aż się chciało patrzeć. Teraz czas na coś większego bo mu się podrosło i chyba pójdę w krossa, tak jak jest to w przypadku moich rowerów. Pozdrawiam, ciekawy materiał.

 5. Ola pisze:

  Według mnie na pierwszą styczność bardzo fajny jest rower biegowy dla dziecka. Może nie jest to do końca coś, co całkowicie odwzorowuje jazdę na rowerze i nie uczy na przyszłość, ale fajnie rozwija dziecko, jest to jakaś forma aktywności i zdecydowanie mogę powiedzieć, że u mnie było to bardzo fajne doświadczenie dla syna 😉

 6. Eryk pisze:

  Trzeba pamiętać by kupić wytrzymały rower dziecięcy, bo bezpieczeństwo jest najważniejsze. Jest to coś co trzeba zapewnić dziecku od małego, także podczas jazdy na rowerze. Warto patrzeć z czego są części i nie kupować tandety by zaoszczędzić kilka złotych, bo to nie droga.

 7. Olgierd pisze:

  Pierwszym wyborem dla mojego syna okazał się rowerek trójkołowy dla dziecka. Młody śmiga aż miło. Fajnie, bo jest to zawsze jakaś lepsza stabilność, niżeli dwa koła. Polecam każdemu, bo bardzo zachęcił dziecko do jeżdżenia. W przyszłości planujemy przesiadkę na dwa kółka i zobaczymy co wtedy. Fajny artykuł 😉

 8. Kamil pisze:

  Mam wrażenie, że dziecięcy rower bez pedałów to najlepszy wybór na początek. Jest mało podobny do tego co dziecko doświadczy na rowerze w przyszłości, ale zachęca do tego, by wyjść w dobrą pogodę na dwór i zdecydowanie spędzić fajnie czas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *